Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga
EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Nadezhda 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges +20)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 1-5)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Nadezhda 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges +20)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 1-5)
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 16-20)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 16-20)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Nadezhda 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 16-20)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Nadezhda 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 16-20)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo +20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo +20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo +20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo +20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (USK 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Pireus 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praga 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 6-10)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 11-15)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Pireus 6-10)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praga 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 6-10)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 1-5)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Orenburg 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praga 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 1-5)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Orenburg 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praga 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Kadet
- Posty: 1708
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca / Salamanca 6-10
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio / Famila 1/5
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine / UMMC +20
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB / Dynamo Kursk 16-20
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket / FENER 16-20
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice / CCC 1-5
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM / Bouges 16-20
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga / Sopron 6-10
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca / Salamanca 6-10
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio / Famila 1/5
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine / UMMC +20
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB / Dynamo Kursk 16-20
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket / FENER 16-20
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice / CCC 1-5
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM / Bouges 16-20
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga / Sopron 6-10
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Wtorek, 18.12.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 16-20)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (Ekaterinburg +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Stambuł 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praha 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 6-10)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 11-15)
17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 16-20)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (Ekaterinburg +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Stambuł 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praha 1-5)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 6-10)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 11-15)
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Środa, 19.12.2018
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praga 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praga 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Środa, 19.12.2018
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (ZVVZ 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (ZVVZ 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości