Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 1-5)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Lublin 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Lublin 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdańsk 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdańsk 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 16-20)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 16-20)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 1-5)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 1-5)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia / Basket 11-15
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Politechnika 6-10
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków / Wisła 1-5
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzów +20
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 11-15
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia / Basket 11-15
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Politechnika 6-10
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków / Wisła 1-5
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzów +20
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 11-15
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia // Gdynia 11-15
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Ostrów +20
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków // Wisła 6-10
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Gorzów +20
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław // Polkowice 11-15
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia // Gdynia 11-15
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Ostrów +20
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków // Wisła 6-10
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Gorzów +20
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław // Polkowice 11-15
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości