BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
-
- Kadet
- Posty: 1709
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / ENERGA 1/5
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia / Lublin 1-5
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Gdansk 6-10
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków / Energa 6-10
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzow +20
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego 11-15
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 16-20
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / ENERGA 1/5
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia / Lublin 1-5
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Gdansk 6-10
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków / Energa 6-10
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzow +20
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego 11-15
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 16-20
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Lublin 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Lublin 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 1-5)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polko 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 1-5)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polko 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 1-5)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 1-5)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS UMCS Lublin - Arka Gdynia (AZS UMCS 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 1-5)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS-AJP +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS UMCS Lublin - Arka Gdynia (AZS UMCS 1-5)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 1-5)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS-AJP +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Środa, 19.12.2018
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
(Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia
(Gdynia 16-20)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Gdansk 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków
(Wisla 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
(Artego 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
(CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
(Artego 6-10)
Piątek, 21.12.2018
18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia
(Gdynia 16-20)
Sobota, 22.12.2018
15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Gdansk 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków
(Wisla 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(Gorzów +20)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
(Artego 16-20)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
(CCC 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości