Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice // Polkowice +20
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków // Wisła 6-10
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań // Wrocław 11-15
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia // Gdynia 11-15
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń // Bydgoszcz 6-10
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin // Lublin 6-10
BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 16-20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Wrocław 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Wrocław 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości