EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK 16-20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo +20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (TTT 1-5)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK 16-20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo +20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (TTT 1-5)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK +20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 1-5)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 1-5)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK +20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 1-5)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 1-5)
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (ZVVZ 11-15)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (TTT 1-5)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (ZVVZ 11-15)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (TTT 1-5)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 1-5)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Ryga 1-5)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 1-5)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Ryga 1-5)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK +20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 1-5)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (TTT 1-5)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK +20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM 1-5)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (TTT 1-5)
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 1-5)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 6-10)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (Lille 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 1-5)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 1-5)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 6-10)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (Lille 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (Lille 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Ryga 1-5)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (Lille 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Ryga 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 6-10)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 6-10)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 1-5)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 6-10)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 1-5)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 6-10)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praha 1-5)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM11-15)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praha 1-5)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg 16-20)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (ESBVA-LM11-15)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Środa, 16.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 11-15)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (Lille 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 11-15)
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Castors Braine (Lille 6-10)
Czwartek, 17.01.2019
18:30 TTT Riga - Hatay BB (Hatay 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości