EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 1-5)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Nantes 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 16-20)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 1-5)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Nantes 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 16-20)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 11-15)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 11-15)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Kursk 16-20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 11-15)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 6-10)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Kursk 16-20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 11-15)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 6-10)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 11-15)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 11-15)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 11-15)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 16-20)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 11-15)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 16-20)
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (TTT 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 16-20)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 6-10)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (TTT 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 16-20)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (Ekaterinburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Kursk +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 1-5)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (Polkowice +20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Szekszard 1-5)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 6-10)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (Ekaterinburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Kursk +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 1-5)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (Polkowice +20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Szekszard 1-5)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 6-10)
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (Ekaterinburg +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Kursk +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 11-15)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fener 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 16-20)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 16-20)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (Ekaterinburg +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Kursk +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 11-15)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fener 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Schio 16-20)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 16-20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Familia 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Carolo 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Famila 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Carolo 6-10)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Famila 11-15)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 6-10)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo 16-20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 1-5)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Famila 16-20)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 6-10)
Środa, 23.01.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo 16-20)
20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10)
20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
16:00 Hatay BB - Carolo Basket (Hatay 1-5)
18:00 Sopron Basket - Fenerbahce Stambuł (Sopron 1-5)
20:30 Famila Schio - ESBVA-LM (Famila 16-20)
EUROCUP
Środa, 23.01.2019
19:30 Nantes Reze - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Czwartek, 24.01.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - KSC Szekszard (Artego 11-15)
20:00 Lyon ASVEL Féminin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Lyon 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości