EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg
19:00 Carolo Basket - TTT Riga
20:00 Bourges Basket - Famila Schio
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg
19:00 Carolo Basket - TTT Riga
20:00 Bourges Basket - Famila Schio
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Hatay 11-15)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Fenerbahce 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 16-20)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 16-20)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Gorzów 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Hatay 11-15)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Fenerbahce 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 16-20)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 16-20)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Gorzów 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 6-10)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Lyon 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 6-10)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Lyon 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Hatay 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (Praga 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 1-5)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła +20)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Hatay 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (Praga 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 1-5)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła +20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
UROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 6-10)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 6-10)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Szekszard 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Szekszard 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Hatay 11-15)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Fenerbahce 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (Carolo 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 11-15)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Hatay 11-15)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Fenerbahce 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (Carolo 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 11-15)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiacos 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Orenburg 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (ESBVA-LM 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (Riga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Gorzów Wielkopolski 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiacos 1-5)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Orenburg 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (ESBVA-LM 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (Riga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Gorzów Wielkopolski 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiacos 6-10)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Orenburg 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Szekszard 1-5)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiacos 6-10)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Orenburg 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Szekszard 1-5)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (AZS 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Orenburg 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Fenerbahce 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 1-5)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Lyon 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Orenburg 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Fenerbahce 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 6-10)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 1-5)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Lyon 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 16-20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 6-10) - po czasie
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Szekszard 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (LYon 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Wtorek, 29.01.2019
17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 6-10) - po czasie
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 6-10)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Szekszard 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (LYon 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
EUROLIGA
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Gorzów 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Środa, 30.01.2019
15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 Carolo Basket - TTT Riga (TTT 11-15)
20:00 Bourges Basket - Famila Schio (Bourges 11-15)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 Sopron Basket - Perfumerias Avenida Salamanca (Sopron 11-15)
EUROCUP
Środa, 30.01.2019
18:00 KSC Szekszard - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 31.01.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Lyon ASVEL Féminin (Gorzów 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Nantes Reze (Wisła 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości