Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł
EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 16-20)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (USK 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 16-20)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (USK 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (USK 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (USK 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 6-10)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (ESBVA-LM 1-5)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Famila 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 6-10)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (ESBVA-LM 1-5)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Famila 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (ESBVA-LM 1-5)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Famila 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (ESBVA-LM 1-5)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Famila 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 11-15)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 6-10)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Famila 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca +20)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 6-10)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Famila 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca +20)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 16-20)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 16-20)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 16-20)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 16-20)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 11-15)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 11-15)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron BASKET (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT +20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (ESBVA 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC POLKOWICE (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce STAMBUŁ (Hatay 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron BASKET (Dynamo 11-15)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT +20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (ESBVA 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC POLKOWICE (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce STAMBUŁ (Hatay 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (Ekaterinburg +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 16-20)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (Riga 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Schio 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 16-20)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praha 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Hatay 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (Ekaterinburg +20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 16-20)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (Riga 16-20)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (Schio 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 16-20)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praha 16-20)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Hatay 1-5)
Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Środa, 6.02.2019
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (USK 11-15)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15)
20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket (Salamanca 6-10)
21:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (USK 11-15)
Czwartek, 7.02.2019
16:00 Hatay BB - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości