EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM
20:00 Bourges Basket - Castors Braine
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM
20:00 Bourges Basket - Castors Braine
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 16-20)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 16-20)
-
- Kadet
- Posty: 1708
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (CCC1-5)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron +20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol ( Cukurova mimo wszystko 6-10)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (CCC1-5)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron +20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol ( Cukurova mimo wszystko 6-10)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Kursk 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Kursk 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 1-5)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 16-20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 16-20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 1-5)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 1-5)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 1-5)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 1-5)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron +20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron +20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Carolo 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 16-20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Cukurova 6-10)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Orenburg 6-10)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Carolo 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 16-20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Cukurova 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 11-15)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fene 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ 16-20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 6-10)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Cukurova 11-15)
Środa, 13.02.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 11-15)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Kursk 11-15)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fene 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ 16-20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 6-10)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Cukurova 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Kursk 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Riga 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (Praha +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Cukurova 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Kursk 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Riga 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (Praha +20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Cukurova 16-20)
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 16-20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Środa, 13.02.2019
17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 16-20)
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 16-20)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
EUROLIGA
Środa, 13.02.2019
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Środa, 13.02.2019
17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ USK 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20)
Czwartek, 14.02.2019
18:00 Sopron Basket - Hatay BB (Sopron 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 14.02.2019
18:30 Wisła Kraków - Cukurova Basketbol (Wisła 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości