BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
-
- Kadet
- Posty: 1714
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Sleza 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Sleza 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew +20)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew +20)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 11-15)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 11-15)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 16-20)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 16-20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 11-15)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 11-15)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / AZS +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 16-20
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska / Energa 16-20
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia / Basket 6-10
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań / Widzew 11-15
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / AZS +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 16-20
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska / Energa 16-20
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia / Basket 6-10
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań / Widzew 11-15
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS-AJP +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS-AJP +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 16-20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Sobota, 16.02.2019
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa +20)
18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 6-10)
Środa, 20.02.2019
20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań (Widzew 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości