BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (Gorzów +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (Gorzów +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
-
- Kadet
- Posty: 1708
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (Gorzów +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (Gorzów +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Gdynia 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (Gorzów Wielkopolski +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Gdynia 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (Gorzów Wielkopolski +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska / Politechnika 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków / Wisła +20
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz / Basket 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź / AZS +20
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 11-15
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska / Politechnika 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków / Wisła +20
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz / Basket 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź / AZS +20
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 11-15
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła Can-Pack +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Gdynia 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła Can-Pack +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Gdynia 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Gdynia 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Gdynia 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (AZS 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS-AJP +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (AZS 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS-AJP +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Gdańsk1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS-AJP 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Gdańsk1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS-AJP 16-20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Sobota, 23.02.2019
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC +20)
15:10 AZS Poznań - Politechnika Gdańska (Politechnika 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS +20)
Niedziela, 24.02.2019
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości