Sobota 2.03.2019
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 1-5)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Sobota, 2.03.2019
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 11-15)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów Wielkopolski 11-15)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 11-15)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów Wielkopolski 11-15)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Sobota, 2.03.2019
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Sobota, 2.03.2019
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS-UMCS 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 11-15)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS-UMCS 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 11-15)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Sobota, 2.03.2019
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 1-5)
17:00 AZS UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS UMCS +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 1-5)
17:00 AZS UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS UMCS +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 11-15)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10)
17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 11-15)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Niedziela, 3.03.2019
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 11-15)
17:00 AZS UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS UMCS +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 11-15)
17:00 AZS UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS UMCS +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
Środa, 6.03.2019
18:30 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości