BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
-
- Kadet
- Posty: 1709
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 1-5)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 1-5)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 6-10)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 1-5)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Gdańsk 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 1-5)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Gdańsk 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 11-15)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin / Lublin 6-10
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce / Politechnika 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Energa 6-10
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice / CCC 6-10
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / AZS 11-15
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław / Artego 6-10
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC +20
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin / Lublin 6-10
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce / Politechnika 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Energa 6-10
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice / CCC 6-10
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / AZS 11-15
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław / Artego 6-10
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC +20
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Widzew 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Widzew 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Gdańsk 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 11-15)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 16-20)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Gdańsk 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 11-15)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 16-20)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK SIEDLCE (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów WIELKOPOLSKI (AZS 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
17:00 Politechnika Gdańska - MKK SIEDLCE (Politechnika 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 6-10)
18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów WIELKOPOLSKI (AZS 6-10)
Niedziela, 24.03.2019
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
Poniedziałek, 25.03.2019 - mecz zaległy
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości