Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Arka 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS UMCS Lublin (CCC 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków / Basket 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław / Artego 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin / CCC +20
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Energa 11-15
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków / Basket 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław / Artego 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin / CCC +20
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Energa 11-15
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (Polkowice +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (Polkowice +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Toruń 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Arka 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Arka 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 1-5)
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Wtorek, 2.04.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości