Sobota, 7.12.2019
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 1-5)
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. +20)
BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)
Re: BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)
Sobota, 7.12.2019
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Politechnika 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC +20)
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Politechnika 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC +20)
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)
Sobota, 7.12.2019
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków // Wisła 11-15
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń // Polkowice +20
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań // Gdynia +20
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów +20
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków // Wisła 11-15
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń // Polkowice +20
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań // Gdynia +20
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów +20
Re: BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)
Sobota, 7.12.2019
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 6-10)
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 6-10)
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
Re: BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości