EUROLIGA
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket
18:15 Castors Braine - Cukurova
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia
20:30 Famila Schio - Spar Girona
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Castors 1-5)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 16-20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 6-10)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 16-20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Castors 1-5)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 16-20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 6-10)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 16-20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 11-15)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Castors 1-5)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 16-20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 1-5)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 6-10)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 11-15)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 11-15)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Castors 1-5)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 16-20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 1-5)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 6-10)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 11-15)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Cukurova 6-10)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 11-15)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 16-20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Cukurova 6-10)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 11-15)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 16-20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (Ekaterinburg 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Ryga 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Castors Braine 6-10)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Venezia 1-5)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (BLMA 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Girona 1-5)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (Polkowice 6-10)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Stambuł 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Botas 16-20)
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (Ekaterinburg 16-20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Ryga 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Castors Braine 6-10)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Venezia 1-5)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (BLMA 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Girona 1-5)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (Polkowice 6-10)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Stambuł 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Botas 16-20)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 6-10)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Cukurova 1-5)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 1-5)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC +20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 1-5)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
Środa, 4.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 6-10)
18:15 Castors Braine - Cukurova (Cukurova 1-5)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 6-10)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Famila 1-5)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC +20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 1-5)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
Środa, 4.12.2019
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket / Kursk 11-15
18:15 Castors Braine - Cukurova / Castors 6-10
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga / Praga 11-15
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł / Fener 6-10
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia / Lyon 1-5
20:30 Famila Schio - Spar Girona / Schio 6-10
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea / CCC 16-20
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz / Galatasaray 1-5
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzow 6-10
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket / Kursk 11-15
18:15 Castors Braine - Cukurova / Castors 6-10
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga / Praga 11-15
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł / Fener 6-10
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia / Lyon 1-5
20:30 Famila Schio - Spar Girona / Schio 6-10
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea / CCC 16-20
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz / Galatasaray 1-5
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzow 6-10
Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 4.12.2019
18:15 Castors Braine - Cukurova (Cukurova 6-10)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (ZVVZ 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 11-15)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Girona 6-10)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 16-20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
Środa, 4.12.2019
18:15 Castors Braine - Cukurova (Cukurova 6-10)
19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (ZVVZ 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
20:00 Asvel Lyon - Arka Gdynia (Lyon 11-15)
20:30 Famila Schio - Spar Girona (Girona 6-10)
EUROCUP
Środa, 4.12.2019
17:30 CCC Polkowice - A3 Basket Umea (CCC 16-20)
17:30 Galatasaray Stambuł - Artego Bydgoszcz (Galatasaray 11-15)
Czwartek, 5.12.2019
17:00 Botas SK - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości