Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (AZS 6-10)
BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Toruń 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Gorzów 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Toruń 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Gorzów 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 6-10)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS +20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 6-10)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2019/20 - 11 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.12.2019)
Sobota, 14.12.2019
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Gorzow 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Poznań 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Widzew 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański (Energa +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Niedziela, 15.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Gorzow 1-5)
Wtorek, 17.12.2019 - mecz zaległy z 2 kolejki
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Poznań 1-5)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości