EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio
18:00 Sopron Basket - BLMA
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk
EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (Jeki +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Gdynia 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (BLMA 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fene 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 11-15)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 16-20)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (Jeki +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Gdynia 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (BLMA 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fene 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 11-15)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 16-20)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 6-10)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 16-20)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 6-10)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 6-10)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 6-10)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Gdynia 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 6-10)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Gdynia 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Botas 6-10)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Gdynia 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (ACS Sepsi 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Gdynia 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga) (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (ACS Sepsi 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (Gorzów 11-15)
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine / UMMC 16-20
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova / Nadezdha +20
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio / Schio 1-5
18:00 Sopron Basket - BLMA /Sopron 6-10
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga / Praga 16-20
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia / Bourges 11-15
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk / Kursk 16-20
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł / Fenerbahce 6-10
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice / CCC 11-15
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz / Sepsi 6-10
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk /Gorzow 6-10
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine / UMMC 16-20
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova / Nadezdha +20
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio / Schio 1-5
18:00 Sopron Basket - BLMA /Sopron 6-10
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga / Praga 16-20
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia / Bourges 11-15
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk / Kursk 16-20
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł / Fenerbahce 6-10
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice / CCC 11-15
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz / Sepsi 6-10
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk /Gorzow 6-10
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Nadezhda +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (BLMA 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga (ZVVZ 16-20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 6-10)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Girona 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (AZS 11-15)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Nadezhda +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (BLMA 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga (ZVVZ 16-20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 6-10)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Girona 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (AZS 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (BLMA 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (AZS 6-10)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Arka 1-5)
18:00 Sopron Basket - BLMA (BLMA 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges 11-15)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (AZS 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 8 kolejka, EUROCUP: 1 mecz 1 rundy PO (18-19.12.2019)
EUROLIGA
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Schio 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges +20)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (AZS 6-10)
Środa, 18.12.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova (Orenburg +20)
18:00 Arka Gdynia -Famila Schio (Schio 6-10)
18:00 Sopron Basket - BLMA (Sopron 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - TTT Ryga (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Umana Reyer Venezia (Bourges +20)
20:00 Asvel Lyon - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
20:15 Spar Girona - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
EUROCUP
Środa, 18.12.2019
17:00 Botas SK - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 ACS Sepsi - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Czwartek, 19.12.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - WBC Enisey Krasnojarsk (AZS 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości