EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6287
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: BARTOLINO » 26 stycznia 2020, 01:04

EUROLIGA
Wtorek, 28.01.2020
15:00 Nadezhda Orenburg - ZVVZ USK Praga
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Ryga
16:00 Cukurova - Bourges Basket
17:00 Dynamo Kursk - Spar Girona
18:00 Arka Gdynia - Sopron Basket
20:00 Asvel Lyon - BLMA
20:15 Castors Braine - Umana Reyer Venezia
20:30 Famila Schio - Fenerbahce Stambuł
EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

reaktywacja
Junior
Posty: 2160
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: reaktywacja » 28 stycznia 2020, 00:15

EUROLIGA
Wtorek, 28.01.2020
15:00 Nadezhda Orenburg - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Ryga (Jeki +20)
16:00 Cukurova - Bourges Basket (Bourges 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Spar Girona (Dynamo 6-10)
18:00 Arka Gdynia - Sopron Basket (Gdynia 1-5)
20:00 Asvel Lyon - BLMA (BLMA 6-10)
20:15 Castors Braine - Umana Reyer Venezia (Wenecja 6-10)
20:30 Famila Schio - Fenerbahce Stambuł (Fene 11-15)
EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz (Salamanca +20)
12 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Japa
Kadet
Posty: 1193
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: Japa » 28 stycznia 2020, 05:26

EUROLIGA
Wtorek, 28.01.2020
15:00 Nadezhda Orenburg - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Ryga (UMMC +20)
16:00 Cukurova - Bourges Basket (Bourges 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Spar Girona (Dynamo 6-10)
18:00 Arka Gdynia - Sopron Basket (Gdynia 1-5)
20:00 Asvel Lyon - BLMA (BLMA 6-10)
20:15 Castors Braine - Umana Reyer Venezia (Venezia 6-10)
20:30 Famila Schio - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice (CCC 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz (Salamanca 16-20)

gns92
Nowy na forum
Posty: 53
Rejestracja: 10 czerwca 2019, 11:44
Lokalizacja: DE

Re: EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: gns92 » 28 stycznia 2020, 10:09

EUROLIGA
Wtorek, 28.01.2020
15:00 Nadezhda Orenburg - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Ryga (UMMC +20)
16:00 Cukurova - Bourges Basket (Bourges 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Spar Girona (Kursk 1-5)
18:00 Arka Gdynia - Sopron Basket (Gdynia 6-10)
20:00 Asvel Lyon - BLMA (Lyon 6-10)
20:15 Castors Braine - Umana Reyer Venezia (Venezia 1-5)
20:30 Famila Schio - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice (CCC 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz (Salamanca +20)

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6287
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: BARTOLINO » 28 stycznia 2020, 11:12

EUROLIGA
Wtorek, 28.01.2020
15:00 Nadezhda Orenburg - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Ryga (UMMC +20)
16:00 Cukurova - Bourges Basket (Bourges +20)
17:00 Dynamo Kursk - Spar Girona (Kursk 6-10)
18:00 Arka Gdynia - Sopron Basket (Sopron 1-5)
20:00 Asvel Lyon - BLMA (Lyon 6-10)
20:15 Castors Braine - Umana Reyer Venezia (Venezia 11-15)
20:30 Famila Schio - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice (CCC 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz (Salamanca 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
justi
Kadet
Posty: 1132
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: justi » 28 stycznia 2020, 12:20

Wtorek, 28.01.2020
15:00 Nadezhda Orenburg - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Ryga (Ekaterinburg +20)
16:00 Cukurova - Bourges Basket (Bourges 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Spar Girona (Girona 1-5)
18:00 Arka Gdynia - Sopron Basket (Sopron 11-15)
20:00 Asvel Lyon - BLMA (BLMA 6-10)
20:15 Castors Braine - Umana Reyer Venezia (Venezia 6-10)
20:30 Famila Schio - Fenerbahce Stambuł (Schio 6-10)
EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz (Salamanca 11-15)

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2763
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: bart_81 » 28 stycznia 2020, 13:50

Wtorek, 28.01.2020
15:00 Nadezhda Orenburg - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Ryga (Ekaterinburg +20)
16:00 Cukurova - Bourges Basket (Bourges 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Spar Girona (Dynamo 11-15)
18:00 Arka Gdynia - Sopron Basket (Sopron 6-10)
20:00 Asvel Lyon - BLMA (Lyon 6-10)
20:15 Castors Braine - Umana Reyer Venezia (Venezia 1-5)
20:30 Famila Schio - Fenerbahce Stambuł (Fener 6-10)
EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz (Salamanca +20)

paulo2907
Senior
Posty: 4019
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA: 12 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 2 rundy PO (28-29.01.2020)

Postautor: paulo2907 » 29 stycznia 2020, 00:12

EUROCUP
Środa, 29.01.2020
17:00 MBA Moskwa - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Artego Bydgoszcz (Salamanca +20)
Kilka słów o sytuacji koszykarek Wisły przed nowym sezonem:
https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... wania.html


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości