EUROLIGA
Środa, 26.02.2020
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł
20:00 BLMA - Spar Girona
Czwartek, 27.02.2020
17:30 Umana Reyer Venezia - TTT Riga
20:00 Famila Schio - Sopron Basket
EUROCUP
Środa, 26.02.2020
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice
EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26-27.02.2020)
EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26-27.02.2020)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26.02.2020)
Środa, 26.02.2020
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 16-20)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 11-15)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Ryga 6-10)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Lyon 1-5)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 11-15)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 16-20)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 11-15)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Ryga 6-10)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Lyon 1-5)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 11-15)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26.02.2020)
Środa, 26.02.2020
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fener 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fener 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26.02.2020)
Środa, 26.02.2020
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (Jeki +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 16-20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 11-15)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fene 11-15)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 11-15)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (CCC 6-10)
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (Jeki +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga 16-20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 11-15)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fene 11-15)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 11-15)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (CCC 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26-27.02.2020)
Środa, 26.02.2020
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 16-20)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 16-20)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26-27.02.2020)
Środa, 26.02.2020
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 11-15)
EUROLIGA
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Dynamo 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 11-15)
Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26-27.02.2020)
EUROLIGA
Środa, 26.02.2020
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (Ekaterinburg +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Kursk +20)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praha 16-20)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
Czwartek, 27.02.2020
17:30 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 11-15)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Schio 6-10)
EUROCUP
Środa, 26.02.2020
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo Basket 6-10)
Środa, 26.02.2020
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (Ekaterinburg +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Kursk +20)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praha 16-20)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
Czwartek, 27.02.2020
17:30 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 11-15)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Schio 6-10)
EUROCUP
Środa, 26.02.2020
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo Basket 6-10)
Re: EUROLIGA: 14 kolejka, EUROCUP: 2 mecz 1/8 (26-27.02.2020)
EUROLIGA
Środa, 26.02.2020
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Kursk 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
Czwartek, 27.02.2020
17:30 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
Środa, 26.02.2020
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
Środa, 26.02.2020
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cukurova (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 1-5)
17:00 Dynamo Kursk - Arka Gdynia (Kursk 11-15)
20:00 Castors Braine - ZVVZ USK Praha (Praga +20)
20:00 ASVEL Lyon - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 BLMA - Spar Girona (BLMA 6-10)
Czwartek, 27.02.2020
17:30 Umana Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
20:00 Famila Schio - Sopron Basket (Famila 6-10)
EUROCUP
Środa, 26.02.2020
20:00 Carolo Basket - CCC Polkowice (Carolo 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości