BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (1-5 Basket)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (6-10 CCC)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (+20 AZS)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (1-5 Basket)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (6-10 CCC)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (+20 AZS)
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz / Basket 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin / CCC 11-15
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia / AZS 6-10
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz / Basket 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin / CCC 11-15
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia / AZS 6-10
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Zagłębie 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (AZS 16-20)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Zagłębie 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (AZS 16-20)
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Sosnowiec 1-5 )
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (AZS +20)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Sosnowiec 1-5 )
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (AZS +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz / Sosnowiec 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin / CCC 6-10
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia / AZS 16-20
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz / Sosnowiec 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin / CCC 6-10
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia / AZS 16-20
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 1-5)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika 11-15)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 1-5)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika +20)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika +20)
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Zagłębie 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 6-10)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika 16-20)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Zagłębie 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 6-10)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Sosnowiec 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (Polkowice 16-20)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika Gdańska (+20)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Sosnowiec 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (Polkowice 16-20)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika Gdańska (+20)
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa, 21.10.2020
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika 11-15)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:30 AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia (Politechnika 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2020/21 - mecze zaległe (21.10.2020)
Środa 21.10
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Basket 25 Bydgoszcz (Zagłębie 1-5)
19.00 CCC - Lublin (CCC 11-15)
19.30 Politechnika Gdańsk - GTK Gdynia (Politechnika 6-10)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Basket 25 Bydgoszcz (Zagłębie 1-5)
19.00 CCC - Lublin (CCC 11-15)
19.30 Politechnika Gdańsk - GTK Gdynia (Politechnika 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości