Niedziela, 2.01.2022
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz
BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Dobra kolejka...
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec / Basket +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń / Ślęza +20
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa / AZS +20
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia / AZS +20
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz / Polkowice +20
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec / Basket +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń / Ślęza +20
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa / AZS +20
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia / AZS +20
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz / Polkowice +20
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (AZS 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (AZS 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (AZS 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (AZS +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (BC 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (AZS 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (AZS +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (BC 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości