Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp.
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin
BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice / Polkowice +20
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia / Basket 11-15
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice / Polkowice +20
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia / Basket 11-15
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
Re: BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Gorzów 6-10)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp.(Gorzów 6-10)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice 16-20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Ślęza 1-5)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice 16-20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Ślęza 1-5)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Ślęza 1-5)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Ślęza 1-5)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Re: BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
Re: BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (BC +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Arka 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (BC +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Arka 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2021/22 - 1/4 Finału; 3 mecz (19.03.2022)
Sobota, 19.03.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzow 1-5)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzow 1-5)
18:00 SKK Polonia Warszawa - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości