EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Orzeł 1-5)
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Orzeł 1-5)
Wszystko można osiągnąć, gdy człowiek sie uprze i wytrwale dąży do celu... Takie cuda zdarzają się codziennie...
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 11-15)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 11-15)
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 11-15)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 11-15)
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 16-20)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 16-20)
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Orzeł 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- patrese
- Kadet
- Posty: 1445
- Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
- Lokalizacja: Leszno / Poznań
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 1-5)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 1-5)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów 6-10)
18:30 Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków / Lider 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski / AZS 11-15
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz / Tęcza 1-5
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg / Wisła 11-15
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice / Lotos 1-5
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków / Lider 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski / AZS 11-15
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz / Tęcza 1-5
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg / Wisła 11-15
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice / Lotos 1-5
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 1-5)
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 1-5)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
BARTOLINO pisze:BARTOLINO pisze:Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice
Mecz AZS Poznań - ROW Rybnik został przełożony na 20 stycznia. Typowanie tego meczu zostanie powtórzone w nowym terminie, a wszystkie typy na ten mecz uznaję za nieważne.
Mecz ŁKS - Lider również przełożony, prawdopodobnie na 13 stycznia. Typowanie tego meczu także będzie powtórzone, więc wszystkie typy w tej parze też są nieważne.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 1-5)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Leszno 11-15)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (Rybnik 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 1-5)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Leszno 11-15)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (Rybnik 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła +20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
- Szymon
- Oldboy
- Posty: 6023
- Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
- Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
ŁKS Łódź - Lider Pruszków [ŁKS 6-10]
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski [AZS 6-10]
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz [Tęcza 6-10]
AZS Poznań - ROW Rybnik [ROW 11-15]
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg [Wisła 6-10]
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice [Polkowice 1-5]
ŁKS Łódź - Lider Pruszków [ŁKS 6-10]
Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski [AZS 6-10]
Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz [Tęcza 6-10]
AZS Poznań - ROW Rybnik [ROW 11-15]
TS Wisła Kraków - Odra Brzeg [Wisła 6-10]
Niedziela, 20.12.2009
Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice [Polkowice 1-5]
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 16-20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 16-20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 1-5)
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 11-15)
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 1-5)
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski(PWSZ11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg(Wisła11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice(Orzeł6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski(PWSZ11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg(Wisła11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice(Orzeł6-10)
- BasketFan
- Kadet
- Posty: 1166
- Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
- Lokalizacja: Pabianice
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski /AZS 16-20/
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg /Wisła 16-20/
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice /Lotos 16-20/
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg /Wisła 16-20/
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice /Lotos 16-20/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości