EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz
Sobota, 19.12.2009
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
dzięki bardzo:)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków ŁKS 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski AZS 6-10
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz TECZA 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik ROW 6-10
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg WISŁA 11-15
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice LOTOS 1-5
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków ŁKS 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski AZS 6-10
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz TECZA 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik ROW 6-10
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg WISŁA 11-15
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice LOTOS 1-5
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków [ŁKS 6-10]
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski [AZS 6-10]
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz [Tęcza 6-10]
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik [ROW 11-15]
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg [Wisła 6-10]
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice [Lotos 6-10]
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków [ŁKS 6-10]
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski [AZS 6-10]
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz [Tęcza 6-10]
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik [ROW 11-15]
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg [Wisła 6-10]
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice [Lotos 6-10]
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków / 6-10 ŁKS
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski / 6-10 AZS
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz / Tęcza 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik / AZS 6-10
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg / Wisła 11-15
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice / Lotos 6-10
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków / 6-10 ŁKS
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski / 6-10 AZS
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz / Tęcza 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik / AZS 6-10
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg / Wisła 11-15
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice / Lotos 6-10
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Łódź 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Leszno 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik ROW (Poznań 1-5)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Kraków 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Gdynia 6-10)
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Łódź 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Leszno 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik ROW (Poznań 1-5)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Kraków 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Gdynia 6-10)
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Energa 1-5)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Leszno 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (Rybnik 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Orzeł 1-5)
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Energa 1-5)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Leszno 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (Rybnik 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Orzeł 1-5)
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków [ŁKS 6-10]
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski [Energa 6-10]
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz [Tęcza 6-10]
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik [ROW 11-15]
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg [Wisła 11-15]
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice [Lotos 6-10]
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków [ŁKS 6-10]
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski [Energa 6-10]
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz [Tęcza 6-10]
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik [ROW 11-15]
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg [Wisła 11-15]
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice [Lotos 6-10]
-
- Żak
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 października 2008, 19:24
- Lokalizacja: BRZEG
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (ROW 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Odra 1-5)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (ROW 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Odra 1-5)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków // Pruszków 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski // Gorzów 11-15
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz // Leszno 11-15
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik // Rybnik 6-10
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg // Wisła 6-10
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice // Lotos 6-10
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków // Pruszków 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski // Gorzów 11-15
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz // Leszno 11-15
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik // Rybnik 6-10
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg // Wisła 6-10
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice // Lotos 6-10
- ginda
- Senior
- Posty: 3192
- Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
- Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków/ŁKS6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski/Toruń 6-10
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz/Artego 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik/ROW 11-15
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg/Wisła +20
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice/Orzeł 1-5
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków/ŁKS6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski/Toruń 6-10
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz/Artego 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik/ROW 11-15
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg/Wisła +20
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice/Orzeł 1-5
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (ROW 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 1-5)
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (ROW 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 1-5)
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (19-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (ROW 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 16-20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (ŁKS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (Tęcza 6-10)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (ROW 6-10)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 16-20)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
Gorzowska potęga !
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Piątek, 18.12.2009
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS GW 11-15)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (Rybnik 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
19:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz (tęcza 11-15)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków (Lider 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS GW 11-15)
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (Rybnik 11-15)
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg (Wisła 11-15)
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice (Lotos 6-10)
I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków/ ŁKS6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski/Toruń 1-5
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz/ Artego 1-5
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik/ROW 11-15
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg/Wisła +20
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice/Lotos 6-10
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków/ ŁKS6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski/Toruń 1-5
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz/ Artego 1-5
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik/ROW 11-15
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg/Wisła +20
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice/Lotos 6-10
Re: EKSTRAKLASA - 15 kolejka (18-20.12.2009)
Sobota, 19.12.2009
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków/ Lider 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski/Toruń 6-10
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz/ Artego 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik/ROW 16-20
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg/Wisła 16-20
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice/Lotos 11-15
17:30 ŁKS Łódź - Lider Pruszków/ Lider 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski/Toruń 6-10
18:00 Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz/ Artego 6-10
18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik/ROW 16-20
18:30 TS Wisła Kraków - Odra Brzeg/Wisła 16-20
Niedziela, 20.12.2009
18:00 Lotos Gdynia - Orzeł Polkowice/Lotos 11-15
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości