EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
- patrese
- Kadet
- Posty: 1445
- Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
- Lokalizacja: Leszno / Poznań
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Pruszków 1-5)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW +20)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice +20)
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Pruszków 1-5)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW +20)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice +20)
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń / Energa 6-10
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań / AZS +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno/ ROW 11-15
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź / Orzeł +20
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń / Energa 6-10
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań / AZS +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno/ ROW 11-15
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź / Orzeł +20
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń / Energa 6-10
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań / AZS +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno / Rybnik 11-15
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź / Polkowice +20
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń / Energa 6-10
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań / AZS +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno / Rybnik 11-15
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź / Polkowice +20
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń // Toruń 11-15
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań // Gorzów +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno // Rybnik 1-5
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź // Polkowice +20
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń // Toruń 11-15
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań // Gorzów +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno // Rybnik 1-5
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź // Polkowice +20
- Szymon
- Oldboy
- Posty: 6023
- Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
- Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
Lider Pruszków - Energa Toruń (Toruń 1-5)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów +20)
ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice 16-20)
Lider Pruszków - Energa Toruń (Toruń 1-5)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów +20)
ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice 16-20)
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS
- Siero
- Senior
- Posty: 3841
- Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
- Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
Lider Pruszków - Energa Toruń (Toruń 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów 16-20)
ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice 11-15)
Lider Pruszków - Energa Toruń (Toruń 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów 16-20)
ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice 11-15)
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/
-
- Kadet
- Posty: 1149
- Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
- Lokalizacja: Toruń
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań ( AZS +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno ( ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź ( Orzeł 16-20)
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań ( AZS +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno ( ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź ( Orzeł 16-20)
-
- Żak
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 października 2008, 19:24
- Lokalizacja: BRZEG
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 1-5)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Orzeł 16-20)
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 1-5)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Orzeł 16-20)
- BasketFan
- Kadet
- Posty: 1166
- Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
- Lokalizacja: Pabianice
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń /Energa 6-10/
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań/AZS +20/
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno /ROW 6-10/
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź /Orzeł +20/
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń /Energa 6-10/
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań/AZS +20/
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno /ROW 6-10/
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź /Orzeł +20/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn
- MKS
- Młodzik
- Posty: 947
- Rejestracja: 09 października 2005, 21:14
- Lokalizacja: Strzelce Opolskie
- Kontaktowanie:
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 11-15)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice +20)
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 11-15)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice +20)
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń / Energa 6-10
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań / AZS +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno/ ROW 6-10
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź / Orzeł +20
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń / Energa 6-10
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań / AZS +20
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno/ ROW 6-10
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź / Orzeł +20
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 1-5)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łód (Orzeł 16-20)
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS +20)
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 1-5)
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łód (Orzeł 16-20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń [Energa 6-10]
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań [AZS +20]
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno [ROW 11-15]
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź [Orzeł +20]
18:00 Lider Pruszków - Energa Toruń [Energa 6-10]
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań [AZS +20]
18:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno [ROW 11-15]
Wtorek, 22.12.2009
18:00 Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź [Orzeł +20]
Kozak w necie - pizda w świecie!
-
- Żak
- Posty: 217
- Rejestracja: 18 grudnia 2007, 17:35
- Lokalizacja: Leszno
Re: EKSTRAKLASA - 16 kolejka (21-22.12.2009)
Poniedziałek, 21.12.2009
Lider Pruszków - Energa Toruń (Toruń 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów 16-20)
ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice +20)
Lider Pruszków - Energa Toruń (Toruń 6-10)
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (AZS Gorzów 16-20)
ROW Rybnik - Tęcza Leszno (ROW 6-10)
Wtorek, 22.12.2009
Orzeł Polkowice - ŁKS Łódź (Polkowice +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości