Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Wykaż się wiedzą o baskecie, sam wygraj ligę...

Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy

Awatar użytkownika
justi
Kadet
Posty: 1021
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: justi » 06 kwietnia 2019, 10:20

2 mecz

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Nia Coffey (Świat)
F Laura Svaryte (Europa)
C Nikki Greene (Świat)

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3548
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: betti » 06 kwietnia 2019, 10:53

2 mecz:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6032
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: BARTOLINO » 06 kwietnia 2019, 11:00

2 mecz

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Tiffany Clarke (Świat)
G Klaudia Perisa (Europa)
G Magdalena Ziętara
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

paulo2907
Senior
Posty: 3917
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: paulo2907 » 06 kwietnia 2019, 12:58

2 mecz

G Sharnee Zoll
G Marissa Kastanek
F Alice Kunek
F Kateryna Rymarenko
C Dragana Stanković
Kilka słów o zmianie trenera koszykarek Wisły: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... k.html?m=0

Awatar użytkownika
diablewcielone:P
Kadet
Posty: 1418
Rejestracja: 22 października 2005, 10:37
Lokalizacja: Miasto Krakuff
Kontaktowanie:

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: diablewcielone:P » 06 kwietnia 2019, 13:32

2 mecz

C Cierra Burdick
F Agnieszka Skobel
F Oksana Mollov
G Johannah Leedham-Warner
G Leonor Rodriguez

roki9
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 17:57

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: roki9 » 06 kwietnia 2019, 13:58

3 mecz
G Rebecca Harris (Świat)
G Weronika Gajda
F Maria Araujo (Europa)
F Temi Fagbenle (Europa)
C Mercedes Russell (Świat)

OjTam
Żak
Posty: 441
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 14:37

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: OjTam » 06 kwietnia 2019, 15:35

2 mecz

G. Arina Bilotserkivska
G. Elżbieta Międzik
F. Maryia Papova
F. Emma Cannon
C. Tiffanny Clarke

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11669
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: Greebo » 07 kwietnia 2019, 09:20

BLK

Finał:

Paulo2907 (+4,0) - Japa

Paulo2907

G Sharnee Zoll 9
G Marissa Kastanek 4
F Alice Kunek 2
F Kateryna Rymarenko 8
C Dragana Stanković 26

Suma: 49

Japa

G Julie McBride 21
G Tiffany Hayes 14
F Oksana Mollov 16
F Nia Coffey 12
C Khaalia Hillsman 20

Suma: 83

Pierwszy mecz: Paulo2907 – Japa 73 : 96

Wynik końcowy – Paulo2007 – Japa 126 : 179 – Japa wygrywa tegoroczne fantasy, Paulo2907 kończy ze srebrem – Gratuluje!

o 3 miejsce

Speedy (+5,8) – Bartolino

Speedy – brak składu = 0

Bartolino

C Emma Cannon (Świat) 10
F Maryia Papova (Europa) 17
F Tiffany Clarke (Świat) 19
G Klaudia Perisa (Europa) 11
G Magdalena Ziętara 4

Suma: 61

Pierwszy mecz: Speedy – Bartolino 0 : 84

Wynik końcowy: Speedy – Bartolino 5,8 : 145 – Bartolino powieksza swoją kolekcję medali tym razem o brąz

o utrzymanie

Ann (+4,7) – Greebo

Ann

G Jordin Canada (Świat) 14
G Dominique Wilson (Świat) 19
F Agnieszka Szott-Hejmej 0
F Maria Araujo (Europa) 1
C Kyara Linskens (Europa) 18

Suma: 52

Greebo

C Katarzyna Fikiel 1
F Cierra Burdick (Świat) 11
F Johannah Leedham-Warner (Europa) 11
G Leonor Rodriguez (Europa) 11
G Jasmine Thomas (Świat) 22

Suma: 56

Pierwszy mecz: Ann – Greebo 44 : 66

Wynik końcowy: Ann – Greebo 100,7 – 122. Po podłym sezonie udaje mi się jakoś utrzymać kosztem Ann.

I liga

o awans:

zancia_a (+1,73) - Timmy

Zancia_a

G Sharnee Zoll-Norman (Świat) 9
G Jasmine Thomas (Świat) 22
F Elżbieta Międzik 8
F Maria Conde (Europa) 6
C Dragana Stanković (Europa) 26

Suma: 71

Timmy

G Jasmine Thomas 22
G Angelika Stankiewicz 11
F Tiffany Hayes 14
F Ariel Atkins 19
C Laura Svaryte 24

Suma: 90

Pierwszy mecz: Zancia_a – Timmy 70 : 65

Wynik końcowy: żancia_a – Timmy 142,73 – 155 – Timmy awansuje do BLK, żancia pozostaje w I lidze

Justi (+1,59) - Tadziu

Justi

G Marissa Kastanek 4
G Tiffany Hayes (Europa) 14
F Nia Coffey (Świat) 12
F Laura Svaryte (Europa) 24
C Nikki Greene (Świat) 10

Suma: 64

tadziu

G Sharnee Zoll 9
G Terezia Palenikova -3
F Maria Conde 6
F Magdalena Parysek-Bochniak 8
C Ziomara Morrison 22

Suma: 42

Pierwszy mecz: Justi – Tadziu 63 : 55

Wynik końcowy: Justi – Tadziu 128,59 – 97 – Justi awansuje do BLK, Tadziu pozostaje w I lidze

o 5 miejsce

Ałgaja - Przemoe (+0,64)

Ałgaja

G Leonor Rodriguez (Europa) 11
C Emma Cannon (Świat) 10
G Brianna Kiesel (Świat) 21
F María Araújo (Europa) 1
F Magdalena Ziętara 4

Suma: 47

Przmoe

G Julie McBride 21
G Alexis Hornbuckle 14
F Nia Coffey 12
F Klaudia Perisa 11
C Dragana Stanković 26

Suma: 84

Pierwszy mecz: Ałgaja – Przemoe 0 : 66

Wynik końcowy: Ałgaja – Przemoe 47 – 150,64 – Przemoe kończy sezon na miejscu 5, Ałgaja na 6

o 7 miejsce

A.R.C.H.I.ball - Diablewcielone:P (+0,45)

A.R.C.H.I.ball

G McBride21
G Makurat 12
F Mollova 16
F Burdick 11
C Morrison 22

Suma: 82

Diablewcielone:p

C Cierra Burdick 11
F Agnieszka Skobel 0
F Oksana Mollov 16
G Johannah Leedham-Warner 11
G Leonor Rodriguez 11

Suma: 49

Pierwszy mecz: A.R.C.H.I.ball – diablewcielone:p 75 : 57

Wynik końcowy: A.R.C.H.I.ball – diablewcielone:p 157 – 106,45 - A.R.C.H.I.ball konczy sezon na 7 pozycji, diablewcielone:p na 8

o 9 miejsce

Golew - Roki9 (+ 0,36)

Golew

G Rebecca Harris (Świat) 19
G Johannah Leedham-Warner (Europa) 11
F Paulina Szymańska 9
F Temi Fagbenle (Europa) 13
C Tiffany Clarke (Świat) 19

Suma: 71

Roki9

G Rebecca Harris (Świat) 19
G Weronika Gajda 1
F Maria Araujo (Europa) 1
F Temi Fagbenle (Europa) 13
C Mercedes Russell (Świat) 27

Suma: 61

Pierwszy mecz: Golew – Roki9 58 : 37

Wynik końcowy: Golew – Roki9 129 – 98,36 – Golew konczy sezon na 9 miejscu, Roki9 na 10

o 11 miejsce

OjTam (+2,45) – Betti

OjTam – skład za późno wystawiony = 0

Betti

G Dominique Wilson (Świat) 19
G Jowita Ossowska 9
F Lynetta Kizer 12
F Martyna Koc 9
C Khalia Hillsman 20

Suma: 69

Pierwszy mecz: OjTam – Betti 85 : 63

Wynik końcowy: OjTam – Betti 87,45 – Betti 132 Betti konczy sezon na 11 pozycji OjTam na 12
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

paulo2907
Senior
Posty: 3917
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

Postautor: paulo2907 » 07 kwietnia 2019, 20:50

Gratulacje dla Japy! Choć finał nie wyszedł jak oczekiwałem, cieszę się z drugiego miejsca, zwłaszcza że to był mój debiutancki sezon w ekstraklasie, po wielu latach walki o awans. 8) Również dziękuję wszystkim za udział i mam nadzieję, że w kolejnym sezonie znów tu się spotkamy. 8)
Kilka słów o zmianie trenera koszykarek Wisły: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... k.html?m=0


Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości