Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Wykaż się wiedzą o baskecie, sam wygraj ligę...

Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy

Gość

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Gość » 18 września 2015, 10:29

Kristina Alikina F/C
Aldona Morawiec F
Olivia Tomiałowicz G/F
Aneta Kotnis F

Przy okazji mam zastrzeżenia do Zmiany dokonanej przez reaktywację. Czy nie powinno być tak, że jak się wybrało to teraz z zamianami trzeba czekać do zakończenia draftu i wtedy wybierać spośród zawodniczek wolnych?

Bo w tej sytuacji ja chcę zawodniczki nowego użytkownika, które zostały dodane do licytacji - przecież one są wolne!

Rozumiem, że nie uczestniczyłem w drafcie i wybieram spośród z tych, które zostały, ale są jakieś zasady i należy się ich trzymać, a nie dowolnie interpretować regulamin!

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Greebo » 18 września 2015, 10:32

Draft zakończył się z chwilą zakończenia draftu błyskawicznego. Jesli kogoś na nim zabrakło i nie przesłał komuś swojej listy życzeń to jego strata. Nie widze najmniejszych powodów by czekać na "spożnialskich". Bo niby czemu i jak długo?

EOT
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ALBI
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: ALBI » 18 września 2015, 10:33

to byłem ja, ale mnie wylogowało

ALBI
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: ALBI » 18 września 2015, 10:39

A w którym niby momencie zakończył się draft błyskawiczny? Chyba raczej w tym, w którym wszyscy wybiorą. A czas na wybór de facto jest do pierwszego meczu pierwszej kolejki!

W tym wypadku zmieniłem zdanie i poprozę:

1 Ewelina Gala F
2 Aishah Sutherland F/C (USA)
3 Darxia Morris G (USA)
4 Renee Taylor G (USA)

Za zawodniczki:

Kristina Alikina F/C
Aldona Morawiec F
Olivia Tomiałowicz G/F
Aneta Kotnis F

Zawodniczki nowego użytkownika ą zawodniczkami wolnymi tak samo jak Nadirah McKenith G (USA) którą oddał reaktywacja.
Przecież według Ciebie draft został zakończony to każdy mógłby je sobie wziąć.

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1713
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Kosz-ykarz » 18 września 2015, 10:55

ty chyba zartujesz sobie....

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1713
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Kosz-ykarz » 18 września 2015, 10:57

zawodniczki nowego uzytkownika owszem sa wolnymi , ale wczesniej wybieranymi w drafcie gdzie uczestnicxzyli WSZYSCY , i byc moze kto inny skusil by sie na jakas zawodniczke , ktora on wybral....nie gra - jego sprawa...normalne , ze automatycznie beda w mozliwie najszybszym drafcie

ALBI
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: ALBI » 18 września 2015, 11:05

Kosz-ykarz pisze:zawodniczki nowego uzytkownika owszem sa wolnymi , ale wczesniej wybieranymi w drafcie gdzie uczestnicxzyli WSZYSCY , i byc moze kto inny skusil by sie na jakas zawodniczke , ktora on wybral....nie gra - jego sprawa...normalne , ze automatycznie beda w mozliwie najszybszym drafcie


Nie, nie żartuję sobie.

Dlaczego reaktywacja wymienia zawodniczkę przez zakończeniem draftu? Ja jeszcze nie wybrałem więc draft się nie zakończył!
Tak, moja strata, że mijała mnie kolejka podczas wyboru, ale wymiany są niezgodne z regulaminem! O to mam pretensje.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Greebo » 18 września 2015, 11:09

Te 4 zawodniczki sa nie tyle wolne, co chwilowo wyłączone z gry. Taka sama sytuacja ma miejsce gdy ktoś zostaje zdyskwalifikowany w czasie gry (z reguły za notoryczne niewystawianie składu).

I jeszcze jedno - analogicznie jak w przypadku emigrantów w Czechach. Do tej gry nikt nikogo nie zmusza. Chcesz grac? Dostosuj się. Nie podobają Ci się zasady lub moje prowadzenie? Nie graj. Nikt mi nie płaci za organizowanie tego, za siedzenie - jak np wczoraj - po to by jakoś ten draft jednak dobiegł końca więc nie mam ochoty jeszcze sie użerać - jak zwykle zresztą nowymi – uczestnikami.

Tyle.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ALBI
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: ALBI » 18 września 2015, 11:21

Greebo pisze:Te 4 zawodniczki sa nie tyle wolne, co chwilowo wyłączone z gry. Taka sama sytuacja ma miejsce gdy ktoś zostaje zdyskwalifikowany w czasie gry (z reguły za notoryczne niewystawianie składu).

I jeszcze jedno - analogicznie jak w przypadku emigrantów w Czechach. Do tej gry nikt nikogo nie zmusza. Chcesz grac? Dostosuj się. Nie podobają Ci się zasady lub moje prowadzenie? Nie graj. Nikt mi nie płaci za organizowanie tego, za siedzenie - jak np wczoraj - po to by jakoś ten draft jednak dobiegł końca więc nie mam ochoty jeszcze sie użerać - jak zwykle zresztą nowymi – uczestnikami.

Tyle.


Ja się pytam jakim prawem reaktywacja dokonał wymiany??? Czym ona się różniła od wymiany nowego użytkownika?

Więc wytłumacz, że po pierwsze nowy użytkownik został usunięty za wysłanie mi wiadomości odnośnie zamiany,
Po drugie, skoro draft został zakończony i on dokonał wymian, a dopiero później Ty go usunąłeś to te zawodniczki są wolne bo wcześniej prawidłowo zgodnie z regulaminem dokonał wymiany. Mówi o tym ten zapis:

5a. Pozyskiwanie zawodniczek wolnych.

W temacie z wymianami podajemy kogo oddajemy i kogo bierzemy w zamian. Jedyne ograniczenie jest takie, że po wymianie w kadrze zespołu muszą być min. 3 Polki. Jeśli ten warunek jest spełniony, to można wystawiać pozyskaną zawodniczkę nawet zanim ta zmiana zostanie zatwierdzona.

Więc nie musiałeś zatwierdzać, a usunąleś go 20min później.
Skoro reaktywacja dokonał wymiany Nadirah McKenith G (USA) na Paris Johnson F/C (USA) i ta pierwsza wróciła do draftu to dlaczego prawidłowo wymienione zawodniczki nowego użytkownika do niego nie wróciły?

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Greebo » 18 września 2015, 11:27

Nowy uzytkownik nie został usniety za dokonaie zmian samych w sobie, tylko dla tego ze miał w d.. ta gre. Ostentaycyjna wymiana najlepszych zawodniczek na juniorki nie jest niczym innym i nie zamierzam tracic czasu (ani obarczać tam innych) na zliczanie jego wyników.

Draft się konczy wtedy gdy osoba zaczynajaca go (a wiec zarazem i koncząca) wybierze swoją ostatnią zawodniczkę co miało miejsce wczoraj przed godz 22.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ALBI
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: ALBI » 18 września 2015, 11:29

Greebo pisze:Nowy uzytkownik nie został usniety za dokonaie zmian samych w sobie, tylko dla tego ze miał w d.. ta gre. Ostentaycyjna wymiana najlepszych zawodniczek na juniorki nie jest niczym innym i nie zamierzam tracic czasu (ani obarczać tam innych) na zliczanie jego wyników.

Draft się konczy wtedy gdy osoba zaczynajaca go (a wiec zarazem i koncząca) wybierze swoją ostatnią zawodniczkę co miało miejsce wczoraj przed godz 22.


To dopisz to do regulaminu, wtedy będzie miało to rację.
Póki co draft się kończy wtedy, kiedy wszyscy uczestnicy skompletują składy. Skoro ja jeszcze tego nie zrobiłem to reaktywacja nie mógł wymienić zawodniczki..
Poza tym to sprawa nowego użytkownika jakim składem chce grać, tego też nie ma w regulaminie. Nie ma zapisu o minimalnym evalu. Poza tym skąd wiesz, że nagle te zawodniczki nie zaczną fenomenalnie grać?

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Greebo » 18 września 2015, 11:38

Nie bedziesz mi mowil co mam robić. Nie bedziesz tez grał w ta gre bo tobie tez ewidentnie sie ona nie podoba a ja nie lubie nikogo uszczęśliwiać na siłę.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ALBI
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: ALBI » 18 września 2015, 11:46

Greebo pisze:Nie bedziesz mi mowil co mam robić. Nie bedziesz tez grał w ta gre bo tobie tez ewidentnie sie ona nie podoba a ja nie lubie nikogo uszczęśliwiać na siłę.


Pan i Władca :)
Zostałem ukarany za chęć przestrzegania regulaminu. Dramat i dziecinada.
Jestem na tym forum od początku i jego poziom z roku na rok dramatycznie spada przez takie osoby jak Ty!

Awatar użytkownika
nowy użytkownik
Nowy na forum
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2015, 18:20
Lokalizacja: Trolluń

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: nowy użytkownik » 18 września 2015, 20:34

Kosz-ykarz pisze:nie gra - jego sprawa...normalne , ze automatycznie beda w mozliwie najszybszym drafcie

Kto powiedział że nie gram? oszust z Krakowa ktory uwaza ze jako organizator moze wybierac sobie uczestników, a pozniej ich wyrzucać i jak widac zawodniczki tez moze wybierac innym druzynom. Jaki w takim razie sens ma ta gra? Ja skład wybrałem zgodnie z regulaminem, a jak oszustowi z Krakowa to nie pasowało to trzeba było wybrane przeze mnie zawodniczki z draftu wykreślić wczesniej, a nie wykluczać mnie z gry po dokonaniu wyboru.

I jeszcze jednoi pytanie, dlaczego oszust z Krakowa zarządził draft błyskawiczny tylko w jednej lidze, a nie we wszystkich? Skoro tak bardzo mu sie spieszyło, to zasady powinny byc jednakowe dla wszystkich lig i draft dla wszystkich powinien sie konczyc w tym samym terminie.

oszust z Krakowa proponuje ci, żebyś teraz może sam zaczal wybierać zawodniczki dla poszczególnych graczy i wystawial im sklad? :lol: Zaoszczedzisz na czasie, nie bedziesz musial sie martwić ze w jednej lidze idzie szybciej, w drugiej wolniej. A moze i eval sam im przyznasz przed meczem, zeby pozniej nie tracic wieczoru na liczenie wyników? :roll:
Greebo pisze:Nowy uzytkownik nie został usniety za dokonaie zmian samych w sobie, tylko dla tego ze miał w d.. ta gre. Ostentaycyjna wymiana najlepszych zawodniczek na juniorki nie jest niczym innym i nie zamierzam tracic czasu (ani obarczać tam innych) na zliczanie jego wyników.

To po co w ogole wpisujesz juniorki do draftu, skoro wedlug ciebie są one bezwartościowe i punktów ich nie bedziesz liczył?
Nie dosyć że oszust, to okazuje się że jeszcze kłamca. Najpierw napisał że te zawodniczki są wolne, później wpis usunął i zamieścił nowy (regulamin pewnie też tak zmienia, pod siebie) "Te 4 zawodniczki sa nie tyle wolne, co chwilowo wyłączone z gry. "
ALBI pisze:Pan i Władca :)
Zostałem ukarany za chęć przestrzegania regulaminu. Dramat i dziecinada.
Jestem na tym forum od początku i jego poziom z roku na rok dramatycznie spada przez takie osoby jak Ty!

Widzisz, jak komuś brakuje argumentów to siega po jedyny który który ma i ktorego nikt mu nie odbierze, "Władza" (moderatora i organizatora) :lol:
Dopisz tez do regulaminu oszuście z Krakowa że organizujesz tą grę dla siebie, a nie dla osób które chcą brać w niej udział. I to najlepiej na czerwono, w pierwszym punkcie.

Szkoda że tak niepoważni ludzie zajmują się moderowaniem wydawało by się poważnego forum, bo tak jak napisał ALBI poziom przez to bardzo spada. A wystarczyło przestrzegać regulaminu, który sam się kiedyś napisało.
Greebo pisze:Do tej gry nikt nikogo nie zmusza. Chcesz grac? Dostosuj się. Nie podobają Ci się zasady lub moje prowadzenie? Nie graj.

O jakich zasadach piszesz? Wiesz w ogóle co znaczy to słowo? :lol: Chodzilo ci chyba o zasady które wymyslasz siedząc na kiblu i wprowadzasz po wyjściu z niego, bo nie bylo nawet glupiej informacji o przyspieszeniu draftu, a ze idzie wolno to bylo widac od początku i mozna bylo taka informacje zamieścić (kiedy i o ktorej rozpoczecie).

PS. Zdecydowanie lepsza wersja Fantasy została zrobiona na Facebooku https://www.facebook.com/notes/koszyk%C ... 1356888511 tu organizator nie wyrzuca uczestników bo nie podoba mu się skład i nie zmienia regulaminu siedząc na kiblu :). Z tego co wiem, to składy mozna zgłaszać do jutra do 15-stej.


Skończyła mi się cierpliwość.... Nie dość, że robisz bałagan w dziale wymian, siejesz ferment, to jeszcze kierujesz oszczerstwa pod adresem ludzi odpowiedzialnych w mniejszym lub większym stopniu za forum i tu cytat: "Szkoda że tak niepoważni ludzie zajmują się moderowaniem wydawało by się poważnego forum" Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do draftu i innych kwestii na przyszłość wymieniaj wiadomości na privie, a nie rób tutaj "show". To takie osoby jak Ty sprawiają właśnie, jak sam to napisałeś, że "poziom przez to bardzo spada". To nie organizator zabawy jest odpowiedzialny za tłumaczenie od A do Z co sezon zasad, tylko nowy gracz powinien nie tylko przejrzeć regulamin ale i prześledzić kilka poprzednich rozgrywek - jak to wszystko wygląda. Dziwne, że nikt nie ma z tym problemu, tylko nowe osoby, które chciałyby wszystko mieć podane na tacy. :roll: Poza tym informacja o drafcie błyskawicznym była podawana wcześniej przez Greebo, a na początku była też informacja do kiedy trwa draft - do czwartku do 21. więc albo jest się w miarę dostępnym w tym dniu albo zostawia się listę zawodniczek innemu użytkownikowi. A już ostatnia część Twojej wypowiedzi - spam i reklama zadecydowała o tym, że ostatecznie udzielam Ci ostrzeżenia. Jak wolisz tam grać, to droga wolna, łaski nikomu nie robisz, płakać nie będziemy :) // krysti
Jestem z Trollunia... to widać! ;). Jestem z Trollunia... to słychać! :) Jestem z Trollunia... to widać, słychać i czuć! :D

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1713
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: Fantasy PLKK 15/16 - II liga - draft i wymiany

Postautor: Kosz-ykarz » 18 września 2015, 21:34

mam nadzieje ze uzytkownicy ,, nowy_ uzytkownik ' oraz , ,,ALBI '' ZOSTALI skresleni z tej gry , a najlepiej by byli zbanowani....

zreszta wpisy ,nowego uzytkownika '' w innych tematach , gdzie czepia sie ewidentnie klubu z Torunia....moze to jakis malolat po prostu ktory za duzo nie wie jeszcze o koszu...../ bez niego forum gorsze nie bedzie , a lepsze na pewno też.


Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości