Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy
Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Zasady draftu - każda osoba ma 8h na wybór (nie wlicza się w to okresu od północy do 6 rano). Jesli ktoś w tym czasie nie wybierze zawodniczki, dobierze je gdy się pojawi na forum, przy czym do tego momentu będzie pomijany w wyborach a po nim na każdy kolejny wybór będzie miał już tylko 1 godzinę.
Dodatkowo markylipek i matrix jeśli nie wybiorą swojej pierwszej zawodniczki w ciągu 8 godzin zostaną usunięci z gry
Raz dokonanego wyboru nie wolno zmieniać czy cofać nawet jak kolejna osoba jeszcze nie zdarzyła wybrać!
Jeżeli któraś grupa do czwartku godz 20-tej nie skończy 6 tur, to o godz 21-ej tego dnia będzie draft błyskawiczny.
Przypominam ze w kadrze każdego zespołu muszą sie znaleźć min 3 zawodniczki z polskim paszportem.
1 Rzymi
1 Ewelina Kobryn F/C
2 Jelena Skerović G (Czarnogóra)
3 Carolyn Swords C (USA)
4 Agnieszka Majewska F/C
5 Hind Ben Abdelkader G (Belgia)
6 Ewelina Gala F
7 Weronika Gajda G
8 Sylwia Bujniak G
2 Japa
1 Julie McBride G
2 Aleksandra Pawlak F
3 Claudia Pop G/F (Rumunia)
4 Angela Beadle C (USA)
5 Agnieszka Kaczmarczyk F
6 Oksana Mollov F (Ukraina)
7 Isabelle Harrison C (USA)
8 Katarzyna Dźwigalska G
3 betti
1 Renee Montgomery G (USA)
2 Magdalena Koperwas F
3 Marissa Kastanek G (USA)
4 Marta Dobrowolska F
5 Raisa Musina F/C (Rosja)
6 Magdalena Parysek F/C
7 Marta Mistygacz F
8 Katarzyna Suknarowska G
4 Paulo2907
1 Agnieszka Skobel G/F
2 Meighan Simmons G (USA)
3 Amalia Rembiszewska F/C
4 Azia Capri Bishop F/C (USA)
5 Jamierra Faulkner G (USA)
6 Julia Adamowicz G/F
7 Nicole Michael F (USA)
8 Paulina Rozwadowska F/C
5 reaktywacja
1 Stephanie Talbot G/F (Australia)
2 Dominika Miłoszewska F/C
3 Denesha Stallworth C (USA)
4 Monika Grigalauskyte F (Litwa)
5 Naketia Swanier G (USA)
6 Asia Boyd G/F (USA)
7 Angelika Stankiewicz G
8 Anna Jakubiuk G
6 OjTam
1 Paulina Misiek F
2 Nikki Greene C (USA)
3 Nicole Seekamp G (Australia)
4 Roddreka Rogers F (USA)
5 Jordan Jones G (USA)
6 Dorota Mistygacz F
7 Kataryna Dorogobuzova F (Ukraina)
8 Marta Urbaniak G/F
7. matrix
1 Sharnee Zoll G (USA)
2 Elżbieta Międzik G/F
3 Magdalena Leciejewska F/C
4 Darxia Morris G (USA)
5 Roksana Schmidt G/F
6 Marija Rezan C (Chorwacja)
7 Kateryna Rymarenko F (Ukraina)
8 Emilia Tłumak F
8 Greebo
1 Kelley Cain C (USA)
2 Magdalena Ziętara G/F
3 Berenice Mosby F (USA)
4 Dominika Owczarzak G
5 Charity Szczechowiak F/C
6 Agnieszka Śnieżek G
7 Mariona Ortiz G (Hiszpania)
8 Vanessa Gidden F/C (Jamajka)
9 Justi
1 Maurita Reid G (Jamajka/USA)
2 Ziomarra Morrison C (Chile)
3 Martyna Koc F/C
4 Valeriya Musina G/F (Rosja)
5 Agnieszka Szott-Hejmej F
6 Sandra Ygueravide G (Hiszpania)
7 Paulina Antczak F
8 Karolina Poboży F
10 Speedy
1 Courtney Hurt F (USA)
2 Tess Madgen G/F (Australia)
3 Magdalena Szajtauer C
4 Uju Ugoka F (Nigeria)
5 Amanda Frost G (USA)
6 Marta Jujka F/C
7 Katarzyna Trzeciak G
8 Julia Drop G
Składy drużyn:
1KS Ślęza Wrocław
Patrycja Jaworska G
Zuzanna Sklepowicz G
Julia Tyszkiewicz G/F
Anna Matras G/F
Marta Wdowiuk F
Małgorzata Zuchora G
Kourtney Treffers F (Holandia)
Artego Bydgoszcz
Erin Rooney G (Nowa Zelandia)
Monika Skrzecz G
Karina Szybała G
Klaudia Niedźwiedzka F
Paulina Niedziółka G
Paulina Kuczyńska F
Katarzyna Kocaj C
Anne Marie Armstrong F (USA)
AZS UMCS Lublin
Kaja Grygiel G
Dominika Poleszak F
Aleksandra Kędzierska F
Patrycja Szelągowska C
Agata Dobrowolska F
Patrycja Jastrzębska ?
Aliyya Handford G (USA)
Basket 90 Gdynia
Aneta Kotnis F
Aldona Morawiec F
Karolina Puss G/F
Kamila Podgórna G
Jowita Ossowska G/F
Marta Marcinkowska F/C
Karolina Stawińska F
CCC Polkowice
Natalia Bucyk G/F
Paula Światowska G/F
Magdalena Idziorek G/F
Noemie Mayombo G (Belgia)
Brittany Boyd G (USA)
Cosinus Widzew Łódź
Natalia Gzinka F
Paulina Kossowska F
Anna Kudelska G
Martyna Pacześ G
Kinga Dzierbicka G
Klaudia Gertchen F
Magdalena Kruszyńska G/F
Wiktoria Zapart F/C
Magdalena Ratajczak F/C
Magdalena Pisera G/F
Kinga Sierakowska G/F
Energa Toruń
Roksana Płonka F
Marta Wieczyńska G/F
Maryna Ivaschanka F/C (Białoruś)
Agata Szczepanik F/C
Kaja Darnikowska F
Marta Duda F
Monika Radomska G/F
Klaudia Sosnowska F
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
Daria Stelmach G
Katarzyna Jaworska F/C
Adriana Kopciuch G
Kinga Kominek F
Jagoda Szczęsna G
Olga Trzeciak F
Karolina Matkowska G/F
Alicja Witkowska F
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Paulina Majda G
Aleksandra Wojtala G
Patrcja Kaczor G
Katarzyna Kosałka F
Klaudia Rutkowska F
Kinga Piędel G
Olena Samburska G (Ukraina)
Deja Middleton C (USA)
PGE MKK Siedlce
Katarzyna Artych G
Dominika Paczkowska G
Monika Naczk G
Aleksandra Wajler F
Paulina Żukowska C
Aleksandra Parzeńska F
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Sandra Nowicka G
Iwona Winnicka G
Katarzyna Motyl G
Martyna Cebulska G
Karolina Kaczmarek F
Agata Stępień G/F
Agata Kowalczyk G
Monika Jasnowska F
Agata Ostrowska F
Ewelina Jackowska F
Monika Morgiel G
Sanja Orozović F (Węgry)
Wisła Can-Pack Kraków
Danuta Puter G/F
Magdalena Puter F
Olivia Szumełda-Krzycka G/F
Małgorzata Misiuk F
Zaczyna Rzymi
Dodatkowo markylipek i matrix jeśli nie wybiorą swojej pierwszej zawodniczki w ciągu 8 godzin zostaną usunięci z gry
Raz dokonanego wyboru nie wolno zmieniać czy cofać nawet jak kolejna osoba jeszcze nie zdarzyła wybrać!
Jeżeli któraś grupa do czwartku godz 20-tej nie skończy 6 tur, to o godz 21-ej tego dnia będzie draft błyskawiczny.
Przypominam ze w kadrze każdego zespołu muszą sie znaleźć min 3 zawodniczki z polskim paszportem.
1 Rzymi
1 Ewelina Kobryn F/C
2 Jelena Skerović G (Czarnogóra)
3 Carolyn Swords C (USA)
4 Agnieszka Majewska F/C
5 Hind Ben Abdelkader G (Belgia)
6 Ewelina Gala F
7 Weronika Gajda G
8 Sylwia Bujniak G
2 Japa
1 Julie McBride G
2 Aleksandra Pawlak F
3 Claudia Pop G/F (Rumunia)
4 Angela Beadle C (USA)
5 Agnieszka Kaczmarczyk F
6 Oksana Mollov F (Ukraina)
7 Isabelle Harrison C (USA)
8 Katarzyna Dźwigalska G
3 betti
1 Renee Montgomery G (USA)
2 Magdalena Koperwas F
3 Marissa Kastanek G (USA)
4 Marta Dobrowolska F
5 Raisa Musina F/C (Rosja)
6 Magdalena Parysek F/C
7 Marta Mistygacz F
8 Katarzyna Suknarowska G
4 Paulo2907
1 Agnieszka Skobel G/F
2 Meighan Simmons G (USA)
3 Amalia Rembiszewska F/C
4 Azia Capri Bishop F/C (USA)
5 Jamierra Faulkner G (USA)
6 Julia Adamowicz G/F
7 Nicole Michael F (USA)
8 Paulina Rozwadowska F/C
5 reaktywacja
1 Stephanie Talbot G/F (Australia)
2 Dominika Miłoszewska F/C
3 Denesha Stallworth C (USA)
4 Monika Grigalauskyte F (Litwa)
5 Naketia Swanier G (USA)
6 Asia Boyd G/F (USA)
7 Angelika Stankiewicz G
8 Anna Jakubiuk G
6 OjTam
1 Paulina Misiek F
2 Nikki Greene C (USA)
3 Nicole Seekamp G (Australia)
4 Roddreka Rogers F (USA)
5 Jordan Jones G (USA)
6 Dorota Mistygacz F
7 Kataryna Dorogobuzova F (Ukraina)
8 Marta Urbaniak G/F
7. matrix
1 Sharnee Zoll G (USA)
2 Elżbieta Międzik G/F
3 Magdalena Leciejewska F/C
4 Darxia Morris G (USA)
5 Roksana Schmidt G/F
6 Marija Rezan C (Chorwacja)
7 Kateryna Rymarenko F (Ukraina)
8 Emilia Tłumak F
8 Greebo
1 Kelley Cain C (USA)
2 Magdalena Ziętara G/F
3 Berenice Mosby F (USA)
4 Dominika Owczarzak G
5 Charity Szczechowiak F/C
6 Agnieszka Śnieżek G
7 Mariona Ortiz G (Hiszpania)
8 Vanessa Gidden F/C (Jamajka)
9 Justi
1 Maurita Reid G (Jamajka/USA)
2 Ziomarra Morrison C (Chile)
3 Martyna Koc F/C
4 Valeriya Musina G/F (Rosja)
5 Agnieszka Szott-Hejmej F
6 Sandra Ygueravide G (Hiszpania)
7 Paulina Antczak F
8 Karolina Poboży F
10 Speedy
1 Courtney Hurt F (USA)
2 Tess Madgen G/F (Australia)
3 Magdalena Szajtauer C
4 Uju Ugoka F (Nigeria)
5 Amanda Frost G (USA)
6 Marta Jujka F/C
7 Katarzyna Trzeciak G
8 Julia Drop G
Składy drużyn:
1KS Ślęza Wrocław
Patrycja Jaworska G
Zuzanna Sklepowicz G
Julia Tyszkiewicz G/F
Anna Matras G/F
Marta Wdowiuk F
Małgorzata Zuchora G
Kourtney Treffers F (Holandia)
Artego Bydgoszcz
Erin Rooney G (Nowa Zelandia)
Monika Skrzecz G
Karina Szybała G
Klaudia Niedźwiedzka F
Paulina Niedziółka G
Paulina Kuczyńska F
Katarzyna Kocaj C
Anne Marie Armstrong F (USA)
AZS UMCS Lublin
Kaja Grygiel G
Dominika Poleszak F
Aleksandra Kędzierska F
Patrycja Szelągowska C
Agata Dobrowolska F
Patrycja Jastrzębska ?
Aliyya Handford G (USA)
Basket 90 Gdynia
Aneta Kotnis F
Aldona Morawiec F
Karolina Puss G/F
Kamila Podgórna G
Jowita Ossowska G/F
Marta Marcinkowska F/C
Karolina Stawińska F
CCC Polkowice
Natalia Bucyk G/F
Paula Światowska G/F
Magdalena Idziorek G/F
Noemie Mayombo G (Belgia)
Brittany Boyd G (USA)
Cosinus Widzew Łódź
Natalia Gzinka F
Paulina Kossowska F
Anna Kudelska G
Martyna Pacześ G
Kinga Dzierbicka G
Klaudia Gertchen F
Magdalena Kruszyńska G/F
Wiktoria Zapart F/C
Magdalena Ratajczak F/C
Magdalena Pisera G/F
Kinga Sierakowska G/F
Energa Toruń
Roksana Płonka F
Marta Wieczyńska G/F
Maryna Ivaschanka F/C (Białoruś)
Agata Szczepanik F/C
Kaja Darnikowska F
Marta Duda F
Monika Radomska G/F
Klaudia Sosnowska F
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
Daria Stelmach G
Katarzyna Jaworska F/C
Adriana Kopciuch G
Kinga Kominek F
Jagoda Szczęsna G
Olga Trzeciak F
Karolina Matkowska G/F
Alicja Witkowska F
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Paulina Majda G
Aleksandra Wojtala G
Patrcja Kaczor G
Katarzyna Kosałka F
Klaudia Rutkowska F
Kinga Piędel G
Olena Samburska G (Ukraina)
Deja Middleton C (USA)
PGE MKK Siedlce
Katarzyna Artych G
Dominika Paczkowska G
Monika Naczk G
Aleksandra Wajler F
Paulina Żukowska C
Aleksandra Parzeńska F
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Sandra Nowicka G
Iwona Winnicka G
Katarzyna Motyl G
Martyna Cebulska G
Karolina Kaczmarek F
Agata Stępień G/F
Agata Kowalczyk G
Monika Jasnowska F
Agata Ostrowska F
Ewelina Jackowska F
Monika Morgiel G
Sanja Orozović F (Węgry)
Wisła Can-Pack Kraków
Danuta Puter G/F
Magdalena Puter F
Olivia Szumełda-Krzycka G/F
Małgorzata Misiuk F
Zaczyna Rzymi
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2017, 21:16 przez Greebo, łącznie zmieniany 53 razy.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Ewelina Kobryn F/C do Rzymiego
teraz Japa
teraz Japa
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Julie McBride G
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Renee Montgomery
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Agnieszka Skobel G/F
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Stephanie Talbot G/F (Australia)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Bla.....sorry sprawdzam, jak to z tym czasem tu
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Sharnee Zoll (USA) G
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Kelley Cain C (USA)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Maurita Reid G (Jamajka/USA)
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Tess Madgen G/F (Australia)
Courtney Hurt F (USA)
Courtney Hurt F (USA)
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Ziomarra Morrison C (Chile)
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
M.Ziętara
teraz Matrix, potem reaktywacja
teraz Matrix, potem reaktywacja
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Elżbieta Międzik G/F
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: Fantasy PLKK 16/17 - Grupa B - draft i wymiany
Dominika Miłoszewska F/C
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości