2 mecz:
G Katarzyna Trzeciak
G Elina Babkina (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
F Kathleen Scheer (Świat)
C Carolyn Swords (Świat)
Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
2 mecz:
G Feyonda Fitzgerald
G Agnieszka Skobel
F Robyn Parks
F Monika Grigalauskyte
C Temi Fagbenle
G Feyonda Fitzgerald
G Agnieszka Skobel
F Robyn Parks
F Monika Grigalauskyte
C Temi Fagbenle
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
G Agnieszka Skobel
G Kahleah Copper (Świat)
F Alysha Clark (Europa)
F Uju Ugoka (Świat)
C Magdalena Szajtauer
G Agnieszka Skobel
G Kahleah Copper (Świat)
F Alysha Clark (Europa)
F Uju Ugoka (Świat)
C Magdalena Szajtauer
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
G Leonor Rodriguez Manso (Europa)
G Dajana Butulija (Europa)
F Kathleen Scheer (Świat)
F Paulina Misiek
C Breanna Lewis (Świat)
G Leonor Rodriguez Manso (Europa)
G Dajana Butulija (Europa)
F Kathleen Scheer (Świat)
F Paulina Misiek
C Breanna Lewis (Świat)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
G Sharnee Zoll (Świat)
G Magdalena Ziętara
F Artemis Spanou (Europa)
C Cheyenne Parker (Świat)
F Sonja Greinacher (Europa)
G Sharnee Zoll (Świat)
G Magdalena Ziętara
F Artemis Spanou (Europa)
C Cheyenne Parker (Świat)
F Sonja Greinacher (Europa)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
2 mecz:
C Carolyn Swords
F Stephany Skrba
F Alexis Hornbuckle
G Yuliya Rytsikava
G Julie McBride
C Carolyn Swords
F Stephany Skrba
F Alexis Hornbuckle
G Yuliya Rytsikava
G Julie McBride
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
G Naketia Swanier (Świat)
G Lauren Mansfield (Europa)
F Agnieszka Fikiel
F Artemis Spanou (Europa)
C Kelley Cain (Świat)
G Naketia Swanier (Świat)
G Lauren Mansfield (Europa)
F Agnieszka Fikiel
F Artemis Spanou (Europa)
C Kelley Cain (Świat)
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
Eh ta skleroza :( gratulacje dla justi.
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
BLK:
o 1 miejsce: Bart (+2,57) – Greebo
Bart_81
C Carolyn Swords (Świat) 13
F Temi Fagbenle (Europa) 27
F Paulina Misiek 29
G Elina Babkina (Europa) 20
G Naketia Swanier (Świat) 17
Suma: 106 (5)
W 1 meczu: 88 (5)
Greebo
G Sharnee Zoll (Świat) 27
F Giedre Labuckiene (Europa) 8
C Breanna Lewis (Świat) 20
G Miljana Bojovic (Europa) 11
F Magdalena Parysek-Bochniak 13
Suma: 79 (5)
W 1 meczu: 68 (5)
Wynik końcowy: Bart_81 – Greebo 196,57 - 147
Gratulacje dla Barta, nie dał szans ani w RS ani w PO. Ja się cieszę z powrotu na podium
o 3 miejsce: Speedy (+1,25) – Reaktywacja
Speedy
G Jennifer O'Neill (Świat) 10
G Dajana Butulija (Europa) 3
F Elżbieta Międzik 15
F Monika Griglauskyte (Europa) 19
C Kelley Cain (Świat) 29
Suma: 76
W 1 meczu: 36 (5)
Reaktywacja
G Agnieszka Skobel 3
G Kahleah Copper (Świat) 18
F Alysha Clark (Europa) 12
F Uju Ugoka (Świat) 18
C Magdalena Szajtauer 14
Suma: 65
W 1 meczu: 46 (5)
Wynik koncówy: Speedy – Reaktywacja 113,25 – 109
Speedy konczy sezon z brązem, Reaktywacja tuż za podium
o utrzymanie: Japa(+2,10) – koszykówka_kobiet
Japa
G Katarzyna Trzeciak 11
G Maurita Reid (Świat) 19
F Kathleen Scheer (Świat) 18
F Oksana Mollova (Europa) 16
C Kristine Vitola (Europa) 17
Suma: 81
W 1 meczu: 76 (5)
Koszykowka_kobiet
G Alexis Hornbuckle (Świat) 0
G Feyonda Fitzgerald (Świat) 11
F Klaudia Gertchen 10
F Sofija Aleksandravicius (Europa) 17
C Dragana Stanković (Europa) 23
Suma: 61
W 1 meczu: 62 (5)
Wynik końcowy: Japa – Koszykówka_kobiet 159.10 – 123
Japa utrzymuje się w BLK, Koszykówka_kobiet następny sezon spędzi na zapleczu tych rozgrywek
I liga
o awans:
Ann (+9,20) - Tadziu
Ann
G Julie McBride -2
G Miljana Bojovic 11
F Alysha Clark 12
F Alexis Hornbuckle 0
C Breanna Lewis 20
Suma: 41
W 1 meczu: 76 (5)
Tadziu
C Carolyn Swords 13
F Stephany Skrba 12
F Alexis Hornbuckle -2
G Yuliya Rytsikava 13
G Julie McBride 0
Suma: 36
W 1 meczu: 77 (5)
Wynik końcowy: Ann – Tadziu 126,20 – 113
Ann wkracza do BLK, Tadziu zostaje w 1 lidze
Paulo2907 (+0,75) - Betti
Paulo2907
G Leonor Rodriguez Manso (Europa) 30
G Dajana Butulija (Europa) 3
F Kathleen Scheer (Świat) 18
F Paulina Misiek 29
C Breanna Lewis (Świat) 20
Suma: 100 (5)
W 1 meczu: 80 (5)
Betti
G Katarzyna Trzeciak 11
G Elina Babkina (Europa) 20
F Oksana Mollova (Europa) 16
F Kathleen Scheer (Świat) 18
C Carolyn Swords (Świat) 13
Suma: 78 (5)
W 1 meczu: 87 (5)
Wynik końcowy: Paulo2907 – Betti 180,75 – 165
Paulo2907 awansował do BLK, Betti pozostaje w 1 lidze.
o 5 miejsce: Justi (+0,19) - Golew
Justi
G Naketia Swanier (Świat) 17
G Lauren Mansfield (Europa) 4
F Agnieszka Fikiel 11
F Artemis Spanou (Europa) 9
C Kelley Cain (Świat) 29
Suma: 70 (5)
W 1 meczu: 73 (5)
Golew
brak składu
W 1 meczu: 68 (5)
Wynik koncowy: Justi – Golew 143,19 – 68
Justi konczy sezon 1 ligi na miejscu 5 tym, Golew na 6.
o 7 miejsce: Przemoe (+0,15) - roki9
Przemoe
G Jennifer O'Neil 10
G Sharnee Zoll 27
F Magdalena Parysek 13
F Kourtney Treffers 18
C Sofia Aleksandravicious 17
Suma: 85
W 1 meczu: 58 (5)
Roki9
G Maurita Reid 19
G Weronika Gajda20
F Alysha Clark 12
F Monika Grigalauskyte 19
C DeNesha Stallworth 2
Suma: 72
W 1 meczu: 90 (5)
Wynik koncowy : Przemoe – Roki9 143,15 – 162
Roki9 konczy sezon na miejscu 7, Przemoe na 8
o 9 miejsce: Żancia_a (+0,10) - Ałgaja
Żancia_a
Brak skladu
W 1 meczu: 57 (5)
Ałgaja
G Sharnee Zoll (Świat) 27
G Magdalena Ziętara 7
F Artemis Spanou (Europa) 9
C Cheyenne Parker (Świat) 25
F Sonja Greinacher (Europa) 1
Suma: 69
W 1 meczu: 90 (5)
Wynik koncowy: Żancia_a – Ałgaja 57.10 – 159
Ałgaja konczy sezon na miejscy 9, Żancia_a na 10
o 11 miejsce; Timmy (+2,40) - diablewcielone:p
Timmy
G Feyonda Fitzgerald 11
G Agnieszka Skobel 3
F Robyn Parks 15
F Monika Grigalauskyte 19
C Temi Fagbenle 27
Suma: 75
W 1 meczu: 70 (5)
Diablewcielone:p
C Ajduković 14
F Leciejewska 11
F Rodriguez 30
G Jankoska -3
G Cooper 18
Suma: 70 (5)
W 1 meczu: 69 (5)
Wynik końcowy: Timmy – diablewcielone:p 147,40 – 139
Timmy kończy sezon na miejscu 11, diablewcielone;P na 12
o 1 miejsce: Bart (+2,57) – Greebo
Bart_81
C Carolyn Swords (Świat) 13
F Temi Fagbenle (Europa) 27
F Paulina Misiek 29
G Elina Babkina (Europa) 20
G Naketia Swanier (Świat) 17
Suma: 106 (5)
W 1 meczu: 88 (5)
Greebo
G Sharnee Zoll (Świat) 27
F Giedre Labuckiene (Europa) 8
C Breanna Lewis (Świat) 20
G Miljana Bojovic (Europa) 11
F Magdalena Parysek-Bochniak 13
Suma: 79 (5)
W 1 meczu: 68 (5)
Wynik końcowy: Bart_81 – Greebo 196,57 - 147
Gratulacje dla Barta, nie dał szans ani w RS ani w PO. Ja się cieszę z powrotu na podium
o 3 miejsce: Speedy (+1,25) – Reaktywacja
Speedy
G Jennifer O'Neill (Świat) 10
G Dajana Butulija (Europa) 3
F Elżbieta Międzik 15
F Monika Griglauskyte (Europa) 19
C Kelley Cain (Świat) 29
Suma: 76
W 1 meczu: 36 (5)
Reaktywacja
G Agnieszka Skobel 3
G Kahleah Copper (Świat) 18
F Alysha Clark (Europa) 12
F Uju Ugoka (Świat) 18
C Magdalena Szajtauer 14
Suma: 65
W 1 meczu: 46 (5)
Wynik koncówy: Speedy – Reaktywacja 113,25 – 109
Speedy konczy sezon z brązem, Reaktywacja tuż za podium
o utrzymanie: Japa(+2,10) – koszykówka_kobiet
Japa
G Katarzyna Trzeciak 11
G Maurita Reid (Świat) 19
F Kathleen Scheer (Świat) 18
F Oksana Mollova (Europa) 16
C Kristine Vitola (Europa) 17
Suma: 81
W 1 meczu: 76 (5)
Koszykowka_kobiet
G Alexis Hornbuckle (Świat) 0
G Feyonda Fitzgerald (Świat) 11
F Klaudia Gertchen 10
F Sofija Aleksandravicius (Europa) 17
C Dragana Stanković (Europa) 23
Suma: 61
W 1 meczu: 62 (5)
Wynik końcowy: Japa – Koszykówka_kobiet 159.10 – 123
Japa utrzymuje się w BLK, Koszykówka_kobiet następny sezon spędzi na zapleczu tych rozgrywek
I liga
o awans:
Ann (+9,20) - Tadziu
Ann
G Julie McBride -2
G Miljana Bojovic 11
F Alysha Clark 12
F Alexis Hornbuckle 0
C Breanna Lewis 20
Suma: 41
W 1 meczu: 76 (5)
Tadziu
C Carolyn Swords 13
F Stephany Skrba 12
F Alexis Hornbuckle -2
G Yuliya Rytsikava 13
G Julie McBride 0
Suma: 36
W 1 meczu: 77 (5)
Wynik końcowy: Ann – Tadziu 126,20 – 113
Ann wkracza do BLK, Tadziu zostaje w 1 lidze
Paulo2907 (+0,75) - Betti
Paulo2907
G Leonor Rodriguez Manso (Europa) 30
G Dajana Butulija (Europa) 3
F Kathleen Scheer (Świat) 18
F Paulina Misiek 29
C Breanna Lewis (Świat) 20
Suma: 100 (5)
W 1 meczu: 80 (5)
Betti
G Katarzyna Trzeciak 11
G Elina Babkina (Europa) 20
F Oksana Mollova (Europa) 16
F Kathleen Scheer (Świat) 18
C Carolyn Swords (Świat) 13
Suma: 78 (5)
W 1 meczu: 87 (5)
Wynik końcowy: Paulo2907 – Betti 180,75 – 165
Paulo2907 awansował do BLK, Betti pozostaje w 1 lidze.
o 5 miejsce: Justi (+0,19) - Golew
Justi
G Naketia Swanier (Świat) 17
G Lauren Mansfield (Europa) 4
F Agnieszka Fikiel 11
F Artemis Spanou (Europa) 9
C Kelley Cain (Świat) 29
Suma: 70 (5)
W 1 meczu: 73 (5)
Golew
brak składu
W 1 meczu: 68 (5)
Wynik koncowy: Justi – Golew 143,19 – 68
Justi konczy sezon 1 ligi na miejscu 5 tym, Golew na 6.
o 7 miejsce: Przemoe (+0,15) - roki9
Przemoe
G Jennifer O'Neil 10
G Sharnee Zoll 27
F Magdalena Parysek 13
F Kourtney Treffers 18
C Sofia Aleksandravicious 17
Suma: 85
W 1 meczu: 58 (5)
Roki9
G Maurita Reid 19
G Weronika Gajda20
F Alysha Clark 12
F Monika Grigalauskyte 19
C DeNesha Stallworth 2
Suma: 72
W 1 meczu: 90 (5)
Wynik koncowy : Przemoe – Roki9 143,15 – 162
Roki9 konczy sezon na miejscu 7, Przemoe na 8
o 9 miejsce: Żancia_a (+0,10) - Ałgaja
Żancia_a
Brak skladu
W 1 meczu: 57 (5)
Ałgaja
G Sharnee Zoll (Świat) 27
G Magdalena Ziętara 7
F Artemis Spanou (Europa) 9
C Cheyenne Parker (Świat) 25
F Sonja Greinacher (Europa) 1
Suma: 69
W 1 meczu: 90 (5)
Wynik koncowy: Żancia_a – Ałgaja 57.10 – 159
Ałgaja konczy sezon na miejscy 9, Żancia_a na 10
o 11 miejsce; Timmy (+2,40) - diablewcielone:p
Timmy
G Feyonda Fitzgerald 11
G Agnieszka Skobel 3
F Robyn Parks 15
F Monika Grigalauskyte 19
C Temi Fagbenle 27
Suma: 75
W 1 meczu: 70 (5)
Diablewcielone:p
C Ajduković 14
F Leciejewska 11
F Rodriguez 30
G Jankoska -3
G Cooper 18
Suma: 70 (5)
W 1 meczu: 69 (5)
Wynik końcowy: Timmy – diablewcielone:p 147,40 – 139
Timmy kończy sezon na miejscu 11, diablewcielone;P na 12
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: Fantasy BLK 2017/18 - PO dla wszystkich grup
Po dwóch mistrzostwach w Fantasy WNBA przyszła pora na BLK :) Bardzo się cieszę, że w końcu i na tym polu się udało. Dzięki Greebo za dwumecz finałowy i wszystkim za cały sezon. Do następnego!
Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości