Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy
Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Zasady draftu:
Każdy uczestnik ma 12 godz. na dokonanie wyboru (okres od północy do 6-tej rano nie jest wliczany, choć oczywiście wtedy też można wybierać). Po tym okresie prawo wyboru przechodzi na kolejną osobę, natomiast „gapowicz” wybierze w momencie pojawienia się na forum, a na każdy kolejny wybór będzie miał jedynie 1 godzinę. Nie trzeba wybierać osobiście: można to zrobić przez pośredników.
W drafcie każdy uczestnik wybiera 8 zawodniczek. Zawodniczki będzie można wybierać z listy, która będzie w pierwszym poście w każdym z tematów o drafcie. Każda zawodniczka będzie miała przypisaną 1 lub 2 pozycje z możliwych: G – obrońca, F- skrzydłowa, C – środkowa, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami na forum. Wybierając zawodniczkę nie trzeba będzie decydować się, na jakiej pozycji ma grać. Decyzję taką będzie można podjąć przed każdą kolejka ligową. (oczywiście mowa tylko o tych pozycjach, które ma przypisane. Jak któraś będzie miała F/C to na G grać nie będzie mogła).
W składzie mogą się znaleźć jedynie 3 zawodniczki spoza Europy (z opisem "Świat"). Nie ma obowiązku posiadania określonej liczby zawodniczek z obywatelstwem Polskim (ale trzeba pamiętać ze w składzie meczowym musi być min jedna)
Jeśli do godz. 20-tej we wtorek, 2-ego października, w którejś z grup nie zostanie zakończone min 6 rund draftu, to o godz. 21-ej tego dnia nastąpi draft „błyskawiczny”. (po 5 minut na każdy kolejny wybór)
1 Betti
1 Dominique Wilson G (Świat)
2 Brianna Kiesel G (Świat)
3 Jowita Ossowska G/F
4 Lynetta Kizer F/C (Europa)
5 Martyna Koc F/C
6 Khaalia Hillsman C (Świat)
7 Magdalena Szajtauer C
8 Klaudia Gertchen F
2 Tadziu
1 Sharnee Zoll G (Świat)
2 Maegan Conwright G (Świat)
3 Maria Conde F (Europa)
4 Magdalena Parysek-Bochniak F/C
5 Terezia Palenikova G/F (Europa)
6 Anna Makurat G/F
7 Ziomara Morrison C (Świat)
8 Sonja Greinacher F/C (Europa)
3 Roki9
1 Temi Fagbenle F/C (Europa)
2 María Araújo F (Europa)
3 Mercedes Russell C (Świat)
4 Rebecca Harris G (Świat)
5 Weronika Gajda G
6 Magdalena Ziętara G/F
7 Sydney Colson G (Świat)
8 Kateryna Rymarenko F (Europa)
4 Przemoe
1 Alice Kunek F (Europa)
2 Dragana Stanković C (Europa)
3 Aleksandra Pawlak F
4 Alexis Hornbuckle G/F (Świat)
5 Nia Coffey F (Świat)
6 Anna Jurcenkova C (Europa)
7 Julie McBride G
8 Klaudia Perisa G/F (Europa)
5 Timmy
1 Tiffany Hayes G/F (Europa)
2 Jasmine Thomas G (Świat)
3 Kyara Linskens C (Europa)
4 Laura Svaryte F/C (Europa)
5 Angelika Stankiewicz G
6 Nikki Greene C (Świat)
7 Justyna Żurowska-Cegielska F
8 Ariel Atkins G/F (Świat)
6 diablewcielone:p
1 Leonor Rodriguez G/F (Europa)
2 Cierra Burdick F/C (Świat)
3 Oksana Mollov F (Europa)
4 Marissa Kastanek G
5 Johannah Leedham-Warner G/F (Europa)
6 Agnieszka Skobel G/F
7 Laura Juskaite F (Europa)
8 Taisiia Udodenko F/C (Europa)
7 OjTam
1 Emma Cannon F/C (Świat)
2 Maryia Papova F (Europa)
3 Jazmine Davis G (Świat)
4 Elżbieta Międzik G/F
5 Arina Bilotserkivska G (Europa)
6 Tiffany Clarke F/C (Świat)
7 Agnieszka Szott-Hejmej F
8 Styliani Kaltsidou F (Europa)
ARKA GDYNIA
Rebecca Allen G/F (Świat)
Barbora Balintova G (Europa)
Santa Baltkojiene G (Europa)
Marta Marcinkowska F/C
Paulina Misiek F
Aldona Morawiec F
Kamila Podgórna G
Amalia Rembiszewska F/C
Karolina Stawińska F
Martyna Stelmach F/C
Alicja Szloser F
ARTEGO BYDGOSZCZ
Monica Engelman G/F (Świat)
Katarzyna Kocaj C
Paulina Kuczyńska F
Paulina Niedziółka G
Karolina Poboży F/C
Tamara Radočaj G (Europa)
AZS AJP GORZÓW WLKP.
Paula Duchnowska G/F
Katarzyna Dźwigalska G
Katarzyna Fikiel F/C
Beata Jaworska F/C
Wiktoria Keller F
Wiktoria Kuczyńska G
Karolina Matkowska G/F
Annamaria Prezelj G (Europa)
Yuliya Rytsikava G/F (Europa)
Daria Stelmach G
Jagoda Szczęsna G
Olga Trzeciak F
AZS POZNAŃ
Kinga Demczur G
Irena Matović F (Europa)
Julia Niemojewska G
Marta Nowicka G
Aleksandra Parzeńska F/C
Weronika Piechowiak F
Olena Samburska G (Europa)
Karolina Stefańczyk F
Dominika Urbaniak F/C
Kaja Wróblewska F
Sara Wróblewska F
Aleksandra Zięmborska F/C
AZS UMCS LUBLIN
Julia Adamowicz G/F
Dajana Butulija G (Europa)
Martyna Cebulska G
Uliana Datsko G (Europa)
Kaja Grygiel G
Kai James C (Świat)
Dorota Mistygacz F
Dominika Poleszak F
Irena Vrancic G (Europa)
CCC POLKOWICE
Kelsey Bone C (Świat)
Magdalena Idziorek G/F
Agnieszka Kaczmarczyk F/C
Dominika Owczarzak G
Karolina Puss G/F
Julia Tyszkiewicz G/F
ENERGA TORUŃ
Ana-Marija Begić F/C (Europa)
Renáta Březinová C (Europa)
Melissa Diawakana G (Europa)
Nirra Fields G (Świat)
Rachel Hollivay C (Świat)
Sanja Mandić G (Europa)
Daugile Sarauskaite C (Europa)
Roksana Schmidt G/F
Emilia Tłumak F
Katarzyna Trzeciak G
Miriam Uro-Nile F/C (Europa)
MKK SIEDLCE
Ewa Bacik C
Jessica Dulęba G
Laura Ikstena G (Europa)
Tetiana Jurkewiczus F (Europa)
Samantha Lapszynski C
Samra Omerbašić C (Europa)
Dominika Paczkowska G
Marta Urbaniak G/F
OSTROVIA OSTRÓW WLKP.
Jenna Burdette G (Świat)
Ewelina Jackowska C
Katarzyna Jaworska F/C
Katarzyna Joks G
Karolina Kaczmarek F
Kristin King C (Świat)
Agata Kowalczyk G
Katarzyna Motyl G
Sandra Nowicka G
Karolina Podkańska G/F
Merissa Quick C (Świat)
Aleksandra Wajler F
Anna Walczak G
Nicola Waliszewska G
POLITECHNIKA GDAŃSKA
Sylwia Bujniak G
Marianna Duszkiewicz G
Natalia Gwizdała G/F
Annika Holopainen F (Europa)
Zuzanna Krupa C
Aleksandra Olęcka G/F
Agata Ostrowska F
Emily Potter C (Świat)
Agnieszka Przybytek G
Martyna Pyka F
Paulina Szymańska F
Katarzyna Śmietańska G
Karolina Wilk F/C
Aleksandra Zmierczak G/F
ŚLĘZA WROCŁAW
Elina Dikeoulakou G (Europa)
Agata Dobrowolska F
Magda Kaczmarska G/F
Barbara Łachacz G
Agnieszka Majewska F/C
Daria Marciniak F/C
Lea Miletić F (Europa)
Monika Naczk G
Karina Szybała G/F
WIDZEW ŁÓDŹ
Ijeoma Ajemba C (Świat)
Amanda Dowe C (Świat)
Julia Drop G
Natalia Gzinka F
Anna Kudelska G
Amina Marković F (Europa)
Raigyne Moncrief G (Świat)
Elżbieta Paździerska G
Wiktoria Stępień G/F
Jada Terry C (Świat)
Katarina Vucković C (Europa)
Maria Wybraniec F/C
WISŁA KRAKÓW
Sofija Aleksandravicius F/C (Europa)
Jordin Canada G (Świat)
Alicja Grabska G
Anna Jakubiuk G/F
Božica Mujović G (Europa)
Klaudia Niedźwiedzka F
Sabina Oroszova F/C (Europa)
zaczyna betti
Każdy uczestnik ma 12 godz. na dokonanie wyboru (okres od północy do 6-tej rano nie jest wliczany, choć oczywiście wtedy też można wybierać). Po tym okresie prawo wyboru przechodzi na kolejną osobę, natomiast „gapowicz” wybierze w momencie pojawienia się na forum, a na każdy kolejny wybór będzie miał jedynie 1 godzinę. Nie trzeba wybierać osobiście: można to zrobić przez pośredników.
W drafcie każdy uczestnik wybiera 8 zawodniczek. Zawodniczki będzie można wybierać z listy, która będzie w pierwszym poście w każdym z tematów o drafcie. Każda zawodniczka będzie miała przypisaną 1 lub 2 pozycje z możliwych: G – obrońca, F- skrzydłowa, C – środkowa, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami na forum. Wybierając zawodniczkę nie trzeba będzie decydować się, na jakiej pozycji ma grać. Decyzję taką będzie można podjąć przed każdą kolejka ligową. (oczywiście mowa tylko o tych pozycjach, które ma przypisane. Jak któraś będzie miała F/C to na G grać nie będzie mogła).
W składzie mogą się znaleźć jedynie 3 zawodniczki spoza Europy (z opisem "Świat"). Nie ma obowiązku posiadania określonej liczby zawodniczek z obywatelstwem Polskim (ale trzeba pamiętać ze w składzie meczowym musi być min jedna)
Jeśli do godz. 20-tej we wtorek, 2-ego października, w którejś z grup nie zostanie zakończone min 6 rund draftu, to o godz. 21-ej tego dnia nastąpi draft „błyskawiczny”. (po 5 minut na każdy kolejny wybór)
1 Betti
1 Dominique Wilson G (Świat)
2 Brianna Kiesel G (Świat)
3 Jowita Ossowska G/F
4 Lynetta Kizer F/C (Europa)
5 Martyna Koc F/C
6 Khaalia Hillsman C (Świat)
7 Magdalena Szajtauer C
8 Klaudia Gertchen F
2 Tadziu
1 Sharnee Zoll G (Świat)
2 Maegan Conwright G (Świat)
3 Maria Conde F (Europa)
4 Magdalena Parysek-Bochniak F/C
5 Terezia Palenikova G/F (Europa)
6 Anna Makurat G/F
7 Ziomara Morrison C (Świat)
8 Sonja Greinacher F/C (Europa)
3 Roki9
1 Temi Fagbenle F/C (Europa)
2 María Araújo F (Europa)
3 Mercedes Russell C (Świat)
4 Rebecca Harris G (Świat)
5 Weronika Gajda G
6 Magdalena Ziętara G/F
7 Sydney Colson G (Świat)
8 Kateryna Rymarenko F (Europa)
4 Przemoe
1 Alice Kunek F (Europa)
2 Dragana Stanković C (Europa)
3 Aleksandra Pawlak F
4 Alexis Hornbuckle G/F (Świat)
5 Nia Coffey F (Świat)
6 Anna Jurcenkova C (Europa)
7 Julie McBride G
8 Klaudia Perisa G/F (Europa)
5 Timmy
1 Tiffany Hayes G/F (Europa)
2 Jasmine Thomas G (Świat)
3 Kyara Linskens C (Europa)
4 Laura Svaryte F/C (Europa)
5 Angelika Stankiewicz G
6 Nikki Greene C (Świat)
7 Justyna Żurowska-Cegielska F
8 Ariel Atkins G/F (Świat)
6 diablewcielone:p
1 Leonor Rodriguez G/F (Europa)
2 Cierra Burdick F/C (Świat)
3 Oksana Mollov F (Europa)
4 Marissa Kastanek G
5 Johannah Leedham-Warner G/F (Europa)
6 Agnieszka Skobel G/F
7 Laura Juskaite F (Europa)
8 Taisiia Udodenko F/C (Europa)
7 OjTam
1 Emma Cannon F/C (Świat)
2 Maryia Papova F (Europa)
3 Jazmine Davis G (Świat)
4 Elżbieta Międzik G/F
5 Arina Bilotserkivska G (Europa)
6 Tiffany Clarke F/C (Świat)
7 Agnieszka Szott-Hejmej F
8 Styliani Kaltsidou F (Europa)
ARKA GDYNIA
Rebecca Allen G/F (Świat)
Barbora Balintova G (Europa)
Santa Baltkojiene G (Europa)
Marta Marcinkowska F/C
Paulina Misiek F
Aldona Morawiec F
Kamila Podgórna G
Amalia Rembiszewska F/C
Karolina Stawińska F
Martyna Stelmach F/C
Alicja Szloser F
ARTEGO BYDGOSZCZ
Monica Engelman G/F (Świat)
Katarzyna Kocaj C
Paulina Kuczyńska F
Paulina Niedziółka G
Karolina Poboży F/C
Tamara Radočaj G (Europa)
AZS AJP GORZÓW WLKP.
Paula Duchnowska G/F
Katarzyna Dźwigalska G
Katarzyna Fikiel F/C
Beata Jaworska F/C
Wiktoria Keller F
Wiktoria Kuczyńska G
Karolina Matkowska G/F
Annamaria Prezelj G (Europa)
Yuliya Rytsikava G/F (Europa)
Daria Stelmach G
Jagoda Szczęsna G
Olga Trzeciak F
AZS POZNAŃ
Kinga Demczur G
Irena Matović F (Europa)
Julia Niemojewska G
Marta Nowicka G
Aleksandra Parzeńska F/C
Weronika Piechowiak F
Olena Samburska G (Europa)
Karolina Stefańczyk F
Dominika Urbaniak F/C
Kaja Wróblewska F
Sara Wróblewska F
Aleksandra Zięmborska F/C
AZS UMCS LUBLIN
Julia Adamowicz G/F
Dajana Butulija G (Europa)
Martyna Cebulska G
Uliana Datsko G (Europa)
Kaja Grygiel G
Kai James C (Świat)
Dorota Mistygacz F
Dominika Poleszak F
Irena Vrancic G (Europa)
CCC POLKOWICE
Kelsey Bone C (Świat)
Magdalena Idziorek G/F
Agnieszka Kaczmarczyk F/C
Dominika Owczarzak G
Karolina Puss G/F
Julia Tyszkiewicz G/F
ENERGA TORUŃ
Ana-Marija Begić F/C (Europa)
Renáta Březinová C (Europa)
Melissa Diawakana G (Europa)
Nirra Fields G (Świat)
Rachel Hollivay C (Świat)
Sanja Mandić G (Europa)
Daugile Sarauskaite C (Europa)
Roksana Schmidt G/F
Emilia Tłumak F
Katarzyna Trzeciak G
Miriam Uro-Nile F/C (Europa)
MKK SIEDLCE
Ewa Bacik C
Jessica Dulęba G
Laura Ikstena G (Europa)
Tetiana Jurkewiczus F (Europa)
Samantha Lapszynski C
Samra Omerbašić C (Europa)
Dominika Paczkowska G
Marta Urbaniak G/F
OSTROVIA OSTRÓW WLKP.
Jenna Burdette G (Świat)
Ewelina Jackowska C
Katarzyna Jaworska F/C
Katarzyna Joks G
Karolina Kaczmarek F
Kristin King C (Świat)
Agata Kowalczyk G
Katarzyna Motyl G
Sandra Nowicka G
Karolina Podkańska G/F
Merissa Quick C (Świat)
Aleksandra Wajler F
Anna Walczak G
Nicola Waliszewska G
POLITECHNIKA GDAŃSKA
Sylwia Bujniak G
Marianna Duszkiewicz G
Natalia Gwizdała G/F
Annika Holopainen F (Europa)
Zuzanna Krupa C
Aleksandra Olęcka G/F
Agata Ostrowska F
Emily Potter C (Świat)
Agnieszka Przybytek G
Martyna Pyka F
Paulina Szymańska F
Katarzyna Śmietańska G
Karolina Wilk F/C
Aleksandra Zmierczak G/F
ŚLĘZA WROCŁAW
Elina Dikeoulakou G (Europa)
Agata Dobrowolska F
Magda Kaczmarska G/F
Barbara Łachacz G
Agnieszka Majewska F/C
Daria Marciniak F/C
Lea Miletić F (Europa)
Monika Naczk G
Karina Szybała G/F
WIDZEW ŁÓDŹ
Ijeoma Ajemba C (Świat)
Amanda Dowe C (Świat)
Julia Drop G
Natalia Gzinka F
Anna Kudelska G
Amina Marković F (Europa)
Raigyne Moncrief G (Świat)
Elżbieta Paździerska G
Wiktoria Stępień G/F
Jada Terry C (Świat)
Katarina Vucković C (Europa)
Maria Wybraniec F/C
WISŁA KRAKÓW
Sofija Aleksandravicius F/C (Europa)
Jordin Canada G (Świat)
Alicja Grabska G
Anna Jakubiuk G/F
Božica Mujović G (Europa)
Klaudia Niedźwiedzka F
Sabina Oroszova F/C (Europa)
zaczyna betti
Ostatnio zmieniony 13 marca 2019, 21:59 przez Greebo, łącznie zmieniany 44 razy.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Ariel Atkins
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
12h minęło, Tadziu wybierze gdy sie pojawi na forum a na kazdy kolejny wybór będzie miał tylko godzinę.
Teraz roki9
Teraz roki9
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Sharnee Zoll G (Świat)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Roki9 nie zmieścił sie w 12h, wiec będzie wybierał jak sie pojawi, a na kolejne wybory zostanie mu 1h
Teraz Przemoe
Teraz Przemoe
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
I już po dwóch dniach biorę jako pierwsza Rebecca Allen G/F
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Tiffany Hayes G/F (Europa)
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Temi Fagbenle F/C (Europa)
- diablewcielone:P
- Kadet
- Posty: 1450
- Rejestracja: 22 października 2005, 10:37
- Lokalizacja: Miasto Krakuff
- Kontaktowanie:
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Leonor Rodriguez G/F
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Czas incognito23 sie skończył, wybierze jak (jesli?) się pojawi, na kolejne wybory będzie miał 1 godzine
Teraz OjTam,
Teraz OjTam,
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
To jest jakaś żenada i farsa... mamy niedzielę godzina 20:53, a ja nie mam żadnej zawodniczki.
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
OjTam pisze:To jest jakaś żenada i farsa... mamy niedzielę godzina 20:53, a ja nie mam żadnej zawodniczki.
No właśnie powinieneś wybierać 2
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Cannon, Papova
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
teraz diable
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
- diablewcielone:P
- Kadet
- Posty: 1450
- Rejestracja: 22 października 2005, 10:37
- Lokalizacja: Miasto Krakuff
- Kontaktowanie:
Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Cierra Burdick F/C (Świat)
Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości