2 mecz
G Sydney Wallace (Europa)
G Julie McBride
F Artemis Spanou (Europa)
F Stephanie Jones (Świat)
C G’Mrice Davis (Świat)
Fantasy BLK 2020/21 - PO
Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy
Re: Fantasy BLK 2020/21 - PO
2 mecz
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Shatori Walker-Kimbrough (Świat)
C Daria Marciniak
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Shatori Walker-Kimbrough (Świat)
C Daria Marciniak
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: Fantasy BLK 2020/21 - PO
2 mecz
F Keisha Hampton (Świat)
F Helga Sarah Sagerer (Europa)
G Weronika Gajda
G Aaryn Ellenberg-Wiley (Świat)
C Weronika Telenga
F Keisha Hampton (Świat)
F Helga Sarah Sagerer (Europa)
G Weronika Gajda
G Aaryn Ellenberg-Wiley (Świat)
C Weronika Telenga
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: Fantasy BLK 2020/21 - PO
2 mecz:
C Dragana Stankovic
F Cheridene Green
F Julia Adamowicz
G Ilaria Milazzo
G Tiffany Brown
C Dragana Stankovic
F Cheridene Green
F Julia Adamowicz
G Ilaria Milazzo
G Tiffany Brown
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: Fantasy BLK 2020/21 - PO
Finał
Japa (+0,13) – Bartolino
Japa
G Alesia Sutton (Świat) 20
G Weronika Gajda 13
F Alice Kunek (Świat) 0
F Laura Miskiniene (Europa) 26
C Helga Sarah Sagerer (Europa) 15
Suma: 74
Bartolino
F Keisha Hampton (Świat) 6
F Helga Sarah Sagerer (Europa) 15
G Weronika Gajda 13
G Aaryn Ellenberg-Wiley (Świat) 0
C Weronika Telenga 4
Suma: 38
Wynik końcowy: Japa – Bartolino 153,13 – 141. Japa wygrywa tegoroczną edycję, Bartolino kończy na 2 miejscu – gratulacje!
Mecz o 3 miejsce
Ann (+0,83) – Justi
Ann
F Borislava Hristova (Europa) 19
F Keisha Hampton (Świat) 6
G Julie McBride 7
G Shatori Walker-Kimbrough (Świat) 15
C Daria Marciniak 2
Suma: 49 (5)
Justi
G Sydney Wallace (Europa) 0
G Julie McBride 7
F Artemis Spanou (Europa) 28
F Stephanie Jones (Świat) 23
C G’Mrice Davis (Świat) 6
Suma: 64 (5)
Wynik końcowy: Ann – Justi 159,83 – 121. Ann z brązowym medalem, Justi kończy tuż za podium
O 5 miejsce
Greebo (+0,24) – bart_81
Greebo
C Dragana Stankovic (Europa) 28
F Artemis Spanou (Europa) 28
F Stephanie Jones (Świat) 23
G Sydney Wallace (Europa) 0
G Jazmine Davis (Świat) 22
Suma: 101 (5)
Bart_81
G Barbora Balintova 8
G Shatori Walker-Kimbrough 15
F Kamile Nacickaite 17
F Morgan Bertsch 4
C Laura Miskiniene 26
Suma: 70 (5)
Wynik końcowy: Greebo – Bart_81 192,24 – 142. Kończę na 5-tej pozycji, Bart na 6-tej
O 7 miejsce
Zanica_a (+1,48) – Paulo2907
Zanica_a
Brak składu
Paulo2907
G Tiffany Brown (Świat) 20
G Kamile Nacickaite (Europa) 17
F Martina Fassina (Europa) 4
F Kateryna Rymarenko (Europa) -1
C Ruth Hamblin (Świat) 2
Suma: 42
Paulo wygrywa 89 – 1,58, i zajmuje 7 pozycję, Żancia-a kończy na 8-mej pozycji
O 9 miejsce
Tadziu (+1,45) – OjTam
Tadziu
C Dragana Stankovic 28
F Cheridene Green 15
F Julia Adamowicz 5
G Ilaria Milazzo 10
G Tiffany Brown 20
Suma: 78 (5)
OjTam
G Aaryn Ellenberg-Wiley 0
G Barbora Balintova 8
F Cheridene Green 15
F G'Mrice Davis 6
C Weronika Telenga 4
Suma: 33 (5)
Wynik końcowy: Tadziu – OjTam 144,45 - 107
Japa (+0,13) – Bartolino
Japa
G Alesia Sutton (Świat) 20
G Weronika Gajda 13
F Alice Kunek (Świat) 0
F Laura Miskiniene (Europa) 26
C Helga Sarah Sagerer (Europa) 15
Suma: 74
Bartolino
F Keisha Hampton (Świat) 6
F Helga Sarah Sagerer (Europa) 15
G Weronika Gajda 13
G Aaryn Ellenberg-Wiley (Świat) 0
C Weronika Telenga 4
Suma: 38
Wynik końcowy: Japa – Bartolino 153,13 – 141. Japa wygrywa tegoroczną edycję, Bartolino kończy na 2 miejscu – gratulacje!
Mecz o 3 miejsce
Ann (+0,83) – Justi
Ann
F Borislava Hristova (Europa) 19
F Keisha Hampton (Świat) 6
G Julie McBride 7
G Shatori Walker-Kimbrough (Świat) 15
C Daria Marciniak 2
Suma: 49 (5)
Justi
G Sydney Wallace (Europa) 0
G Julie McBride 7
F Artemis Spanou (Europa) 28
F Stephanie Jones (Świat) 23
C G’Mrice Davis (Świat) 6
Suma: 64 (5)
Wynik końcowy: Ann – Justi 159,83 – 121. Ann z brązowym medalem, Justi kończy tuż za podium
O 5 miejsce
Greebo (+0,24) – bart_81
Greebo
C Dragana Stankovic (Europa) 28
F Artemis Spanou (Europa) 28
F Stephanie Jones (Świat) 23
G Sydney Wallace (Europa) 0
G Jazmine Davis (Świat) 22
Suma: 101 (5)
Bart_81
G Barbora Balintova 8
G Shatori Walker-Kimbrough 15
F Kamile Nacickaite 17
F Morgan Bertsch 4
C Laura Miskiniene 26
Suma: 70 (5)
Wynik końcowy: Greebo – Bart_81 192,24 – 142. Kończę na 5-tej pozycji, Bart na 6-tej
O 7 miejsce
Zanica_a (+1,48) – Paulo2907
Zanica_a
Brak składu
Paulo2907
G Tiffany Brown (Świat) 20
G Kamile Nacickaite (Europa) 17
F Martina Fassina (Europa) 4
F Kateryna Rymarenko (Europa) -1
C Ruth Hamblin (Świat) 2
Suma: 42
Paulo wygrywa 89 – 1,58, i zajmuje 7 pozycję, Żancia-a kończy na 8-mej pozycji
O 9 miejsce
Tadziu (+1,45) – OjTam
Tadziu
C Dragana Stankovic 28
F Cheridene Green 15
F Julia Adamowicz 5
G Ilaria Milazzo 10
G Tiffany Brown 20
Suma: 78 (5)
OjTam
G Aaryn Ellenberg-Wiley 0
G Barbora Balintova 8
F Cheridene Green 15
F G'Mrice Davis 6
C Weronika Telenga 4
Suma: 33 (5)
Wynik końcowy: Tadziu – OjTam 144,45 - 107
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości