GRY

Pisz o czym chcesz

Moderator: Moderatorzy

hermes46
Kadet

GRY

Postautor: hermes46 » 31 sierpnia 2012, 12:00

Jakos nie zauwazylem takiego tematu. W jakie gry gracie poza kk forum. Ja pogrywam w pare pilkarskich (football arena), koszykówka ( charazay) i żuzel (www.smanager.pl). Jak widac gry o tematyce managerskiej mnie na najbardziej interesuja. Jakie gry Wy gracie w sieci?
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

camper23
Nowy na forum

Re: GRY

Postautor: camper23 » 08 grudnia 2015, 15:54

Polecam tę grę. Dodam coś od siebie CS Source

bruno
Nowy na forum

Re: GRY

Postautor: bruno » 25 maja 2016, 15:41

CS GO to teraz wymiata, ale wolę bardziej oglądać na yt jak ktoś gra niż samemu pykać. Tak samo wolę iść do http://s2artstudio.com sobie zrobić jakieś zdjęcia za pośrednictwem jakiegoś fotografa niż samemu pykać sobie selfie ;p albo prosić kogoś o to. Wiadomo każdy ma swój gust i woli inaczej podejść do danej sprawy, problemu. Najważniejsze żeby być zadowolonym i osiągnąć cel jaki się narzuciło wcześniej.

Wróć do „Hyde Park”