1/8 Ligi Mistrzów

Pisz o czym chcesz

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 20 grudnia 2008, 22:27

gulchynsky pisze:Być może jest do pokonania i wyeliminowania, ale na pewno nie przez taką drużynę jak Lyon.


Do jakiej innej drużyny porównałbyś Lyon? Czy bycie co roku w fazie pucharowej LM to nie jest wyczyn, dla drużyny "własnego podwórka"?

Więc także Real jest słaby prwada? Real jest druzyną własnego podwórka? Dlaczego ? Bo w ostatnich 4 latach nie przeszli 1/8.

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: gulchynsky » 21 grudnia 2008, 00:47

Popatrz, jaką grupę miał Lyon: Bayern, Fiorentina i Steua. Patrząc na takie drużyny, aż się prosiło, by do awansu wytypować właśnie Bayern i Lyon, bo Fiorentinę i Steauę nie stać było na awans. Tylko że pomimo takiego składu grupy, awans Lyonu do 1/8 finału to raczej szczyt ich możliwości, przynajmniej na razie.

W ciągu tych czterech ostatnich sezonów, o których pisałeś zauważ, że Lyon, jak awansował do 1/4, to w 1/8 miał słabszych przeciwników, a Real poza Romą, miał praktycznie samych rywali z najwyższej półki pokroju Juventusu czy Bayernu.

Pomijając już fakt (w kontekście obecnego sezonu), że Barcelona gra teraz futbol kosmiczny, a Lyon samym Benzemą pucharu nie zdobędzie...

Awatar użytkownika
Wiślak PB
Żak
Posty: 278
Rejestracja: 22 września 2008, 20:21
Lokalizacja: Kraków PB
Kontaktowanie:

Postautor: Wiślak PB » 21 grudnia 2008, 10:31

SEP-CE pisze:Olympique Lyonnais - FC Barcelona (Olimpique)
Kibicuję tej drużynie. Mają Benzemę, który umie sam wygrac mecz, a także Juninio, dla którego nie ma różnicy 20 czy 40 metr.



Zawsze kibic będzie dokonywał subiektywnej oceny , to normalne :)

Jak Wisła grała z Barceloną to szanse oceniałem 60 - 40 % dla Barcy :lol:
( że Oni przed sezonem , że nie grali meczu o stawkę , że nas zlekceważą itd. )
Jak się okazało były to tylko moje życzenia :( :wink:
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki" H. Reyman

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 21 grudnia 2008, 11:58

gulchynsky pisze:Pomijając już fakt (w kontekście obecnego sezonu), że Barcelona gra teraz futbol kosmiczny, a Lyon samym Benzemą pucharu nie zdobędzie...


Czyli Barca wygra LM?
Futbol kosmiczny może nie, ale gra piłkę taką jaką chce oglądac każdy kibic, czyli ofensywną (z defensywy nigdy Barca nie slyneła). W tej drużynie dużo zależy od jednostek.

Ja nie liczę na to, że Lyon zdobedzie ten puchar, ale myślę że sznasę na wyeliminowanie Bracy są.

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: gulchynsky » 21 grudnia 2008, 13:10

SEP-CE pisze:Czyli Barca wygra LM?
Futbol kosmiczny może nie, ale gra piłkę taką jaką chce oglądac każdy kibic, czyli ofensywną (z defensywy nigdy Barca nie slyneła). W tej drużynie dużo zależy od jednostek.

Ja nie liczę na to, że Lyon zdobedzie ten puchar, ale myślę że sznasę na wyeliminowanie Bracy są.


Jeżeli cały sezon będzie grała tak jak teraz, to tak - pewnie wygrają, bo nie widzę w Europie drużyny, która zanotowała taki start w lidze jak Barcelona. A szanse, które dajesz Lyonowi na wyeliminowanie Barcy to są dlatego, że naprawdę ich na to stać, czy dlatego, że im kibicujesz? Obiektywnie patrząc, to chyba to drugie...

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 21 grudnia 2008, 15:29

Hmmm... To nie tylko dlatego, że im kibicuję (jestem także kibicem JUVE), ale wierzę, że mogą sprawic niespodziankę, bo własnie dzięki niespodziankom ten sport jest wspaniały, a napewno za taką uchodzic będzie awans Lyonu.

No własnie czy tak będą grali cały sezon? Start mieli nienajlepszy, teraz są w gazie, ale czy gwiazdy nie dostaną zadyszki?



PS:

Lyon powinien wypatrywac swych szans w stałych fragmentach, a Bracelona pewnie będzia grac swoje, czyli dlugo piłką, długie konstruowanie akcji i momentalne przyspieszenie. Jeżeli Lyon pozwoli na zepchnięcie się na wlasną 11 to jest bez szans.

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 22 grudnia 2008, 17:29

SEP-CE pisze:Hmmm... To nie tylko dlatego, że im kibicuję (jestem także kibicem JUVE), ale wierzę, że mogą sprawic niespodziankę, bo własnie dzięki niespodziankom ten sport jest wspaniały, a napewno za taką uchodzic będzie awans Lyonu.

No własnie czy tak będą grali cały sezon? Start mieli nienajlepszy, teraz są w gazie, ale czy gwiazdy nie dostaną zadyszki?



PS:

Lyon powinien wypatrywac swych szans w stałych fragmentach, a Bracelona pewnie będzia grac swoje, czyli dlugo piłką, długie konstruowanie akcji i momentalne przyspieszenie. Jeżeli Lyon pozwoli na zepchnięcie się na wlasną 11 to jest bez szans.


Lyon w tym sezonie także w swojej rodzimej Ligue 1 nie błyszczy ..
owszem też uważam, że Barca dostanie zadyszkę i taką mam nadzieję tyle, że w kontekście walki o Primere Division niż walkę o CL ..


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości