Coś dla osób mających w sercu koszykówkę...

Pisz o czym chcesz

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
dar3ckiii
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwietnia 2009, 09:10
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Coś dla osób mających w sercu koszykówkę...

Postautor: dar3ckiii » 30 września 2009, 22:50

Cześć!

Na wstępie chciałbym prosić, żeby żaden z adminów nie potraktował tego postu jako spam, czy reklamę. To co teraz piszę, to nie jest jakieś puste ogłoszenie, tylko propozycja, a może nawet apel człowieka, który w sercu ma koszykówkę i chce zrobić wszystko dla popularyzacji tej dyscypliny w naszym kraju.

Jeśli jednak są osoby, które chcą przeczytać prostą, nie napisaną przeze mnie broszurkę, to zapraszam http://www.sport24.pl/foot/index/dolacz/.

Ja jednak powiem/napiszę to co mam do powiedzenia.

Jestem redaktorem naczelnym działu koszykówka w pierwszym sportowym portalu społecznościowym. Od tego sezonu chciałbym poświecić dużo więcej miejsca koszykówce kobiet. Stworzyłem póki co mały 3 osoby zespół, który zajmuje prowadzeniem działu Ford Geramaz Ekstraklasy, ale to stanowczo za mało.

Szukam więc nowych osób do redakcji, takich, które zajęłyby się koszykówką kobiet w Sport24. Taka współpraca to świetna szansa dla ludzi, którzy w jakimś stopniu interesują się dziennikarstwem, sportem i chcieliby postawić pierwsze kroki w tym zawodzie. Oczywiście nasz portal - tak jak większość podmiotów internetowych - nie jest w stanie płacić za teksty. Mamy jednak szeroki poza finansowy system gratyfikacji.

Nasi współpracownicy mogą liczyć na legitymację prasową, akredytacje na imprezy sportowe, gadżety firmowe i nagrody specjalne (gry i wszelkiego rodzaju inne upominki od sponsorów). Najcenniejszym - przynajmniej według mnie - jest jednak możliwość pracy u boku prawdziwych dziennikarzy!

Jeśli chcecie spróbować, albo macie jakieś pytania piszcie do mnie na maila!

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Dariusz Cieślak
dariusz.cieslak@sport24.pl
Kosz24.pl - Zostań dziennikarzem sportowym! ! - Kosz24.pl
dar3ckiii.blox.pl

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości