Lockerz.com

Pisz o czym chcesz

Moderator: Moderatorzy

Roberto930
Żak
Posty: 265
Rejestracja: 07 października 2008, 19:24
Lokalizacja: BRZEG

Lockerz.com

Postautor: Roberto930 » 06 stycznia 2010, 22:54

Lockerz.com

Lockerz jest to amerykański portal społecznościowy.
Strona jest w pełni darmowa oraz elitarna ponieważ, by się zarejestrować potrzebne jest zaproszenie.
Poprzez wykonywanie paru prostych czynności codziennie mamy okazje zbierać punkty, tzw. "PTZ". W zamian za nie właściciele Lockerza oferują bardzo wartościowe nagrody!

Punkty można zdobywać poprzez:
-Codzienne logowanie - 2 PTZ,
-Odpowiedź na pytanie dnia - od 2 PTZ do 10 PTZ,
-Granie w gry/oglądanie filmików/słuchanie muzyki - do 60 PTZ
-Zapraszanie znajomych - 2 PTZ

Nagrody do zdobycia:
a) Nagrody rozpoczynają się już od 15 punktów.
b) W przedziale 30-100 punktów można znaleźć wiele ciekawych nagród takich jak np. PenDrive.
c) Za 100 punktów można dostać np. grę na komputer lub konsole Xbox360 oraz PlayStation 3.
d) Od 150 do 600 możemy zdobyć Ipody:
-od Ipoda Szufle (150 punktów),
-poprzez Ipoda Nano (300 punktów)
-aż po Ipoda Toucha (600 punktów).
e) A na najbardziej wytrwałych czekają m.in. 42' telewizor LCD (za 3000 PTZ) czy też skutery (7500 PTZ)

Jak widać o nagrodę nie trudno!

Do Lockerz, jako iż jest to elitarny klub, można dołączyć tylko i wyłącznie z pomocą zaproszenia od jednego z jego członków. Jeżeli chciałbyś dostać ode mnie takie zaproszenie wyślij mi swój adres e-mail. Możesz to uczynić poprzez moją stronkę: http://lockerzcom-zaproszenia.pev.pl/

Przyjmując moje zaproszenie, na wstępie możesz zagrać w prostą gierkę w której jest do zdobycia nawet 60 punktów!

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości