Zmiany na forum/Wasze propozycje

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1122
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: golew » 26 lipca 2015, 13:35

Na każdym zebraniu... ;)

Przede wszystkim proponowałabym zmniejszyć ilość forów na pierwszej stronie.

NEWSY
- Aktualności z BLK (na pewno już nie Ford Germaz Ekstraklasy :P) i kadry
- Europa/Świat
- I liga i koszykówka młodzieżowa
ROZRYWKA
- Fantasy
- Typowanie
- Miss basket (?)
- Hyde Park (?)
- Administracja
ARCHIWUM
- Kibice
- Fora klubowe
- Linkownia + Foto + Statystyki

Przykleić gdzieś na górze Regulamin.

I ja osobiście poprosiłabym o link "Nieprzeczytane posty" gdzieś na głównej stronie forum. Bo w telefonie czasem ciężko rozwinąć menu.

Czy Avatary i ogólnie dane autora postu po prawej stronie to obowiązkowa część nowego silnika? Bo jakoś tak łatwiej się czytało, gdy po lewej od razu było wiadomo kto to pisał. Często wystarczyło rzucić okiem na avatar ;)

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1122
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: golew » 29 lipca 2015, 21:24

krysti pisze:A te "nieprzeczytane posty" masz u góry z lewej strony pod logiem "Forum Koszykówki Kobiet", wystarczy kliknąć "Więcej..." ---> następnie "nieprzeczytane posty" i wtedy masz całą listę nieczytanych przez Ciebie postów od najnowszych do najstarszych :)

Wiem. Chodziło o obsługę forum w telefonie. Na komputerze wystarczy kliknąć dwa razy i jest, a na telefonie to dodatkowe dwa przeładowania strony ;)

Awatar użytkownika
nowy użytkownik
Nowy na forum
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2015, 18:20
Lokalizacja: Trolluń

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: nowy użytkownik » 05 sierpnia 2015, 11:56

Możecie jakoś zmienić ten durny system zabezpieczeń na forum, czy jest to narzucone odgórnie przez jakiś system? Obrazek
to jest akurat jedno z łatwiejszych do przeczytania haseł, chociaż i tak niezawsze po ich wpisaniu można sie zarejestrować/zalogować.
Jestem z Trollunia... to widać! ;). Jestem z Trollunia... to słychać! :) Jestem z Trollunia... to widać, słychać i czuć! :D

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: Greebo » 05 sierpnia 2015, 19:36

Popieram powyzszy wniosek. I tak jak pisałem wcześniej uważam ze wypadałoby przynajmniej na jakiś czas "otworzyć" forum (np poprzez rezygnacje z konieczności akceptowania przez modów pierwszych x postów - wyjątkowo irytujące w dyskusji)

PS. I prosze o usunięcie mnie z grona moderatorów, bo od jakiegoś tygodnia znów się wśród nich znalazłem :)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: Greebo » 06 sierpnia 2015, 05:24

Owszem, bycie modem nie jest mi niezbędne do prowadzenia fantasy. Przez jakiś czas - wlasnie z tego powodu - nim byłem, potem zrezygnowałem nie widząc takowej potrzeby.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
nowy użytkownik
Nowy na forum
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2015, 18:20
Lokalizacja: Trolluń

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: nowy użytkownik » 06 sierpnia 2015, 10:31

Greebo pisze:uważam ze wypadałoby przynajmniej na jakiś czas "otworzyć" forum (np poprzez rezygnacje z konieczności akceptowania przez modów pierwszych x postów - wyjątkowo irytujące w dyskusji)
krysti pisze:Dobrze, przychylam się do powyższych próśb.
A jednak nadal posty musza zostać zatwierdzone przez moda, żeby sie pojawiły :P
Jestem z Trollunia... to widać! ;). Jestem z Trollunia... to słychać! :) Jestem z Trollunia... to widać, słychać i czuć! :D

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: ann » 06 sierpnia 2015, 10:38

no właśnie...niestety... miło byłoby aby nie było takiej konieczności...bo ja nie jestem tutaj ciągle, a nie wiem czy ktokolwiek inny to robi...mimo, że o usunięcie ,mnie z listy adm. forum prosiłam jakoś w styczniu ha ha
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: ann » 06 sierpnia 2015, 15:46

a możesz jeszcze zrobić tak żeby wszyscy nowo zarejestrowani użytkownicy mogli pisać posty bez akceptowania ich? dzieki
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: Barti » 06 sierpnia 2015, 22:59

krysti pisze: Problem jest chyba z użytkownikami, którzy zarejestrowali się wcześniej, po tej zmianie nowo zarejestrowany użytkownik może już chyba bezproblemowo dodać swój wpis w trybie natychmiastowym.

Problem to chyba jest i będzie właśnie przez możliwość dodawania wpisów w trybie natychmiastowym dla nowych użytkowników. Polecam zajrzeć do ostatnich stron tematu "TRANSFERY, plotki.....", gdzie prym wiedzie nowy użytkownik zarejestrowany 31 lipca tego roku. Oczywiście z ostrożności procesowej :lol: dodam, że wspomaga i motywuje go stary wyjadacz matrix.

P.S. Kolejny przykład odblokowania możliwości dodawania postów nowym użytkownikom to ruski spam w kilku tematach.

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zmiany na forum/Wasze propozycje

Postautor: rzymi » 05 września 2015, 12:14

No właśnie - zalew spamu rosyjskiego jest okropny a jego usuwanie bardzo uciążliwe. W tym wypadku ręczna akceptacja nowych użytkowników byłaby ratunkiem. To również może być uciążliwe ale w razie czego chętnie pomogę w ogarnianiu tej kwestii.
ObrazekObrazek

toga
Nowy na forum
Posty: 84
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 11:10

Postautor: toga » 05 czerwca 2019, 06:50

...


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości