Moderatorzy i ich uprawnienia

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 07 maja 2006, 13:54

Ponieważ tak jak wyżej napisałem Maria cenię, zarówno za pracę na forum, jak również za kontakty poza forum, tak więc nie zamierzam odbierać mu prawa moderowania i rezygnacji nie przyjmuję, natomiat z racji tego iż "z niewolnika nie ma pracownika" jako dwóch dodatkowych moderatorów podforum Cukierków zostaną Qiero i Don Igłata.

Jeżeli chodzi natomiast o koszykówkę młodzieżową to prosze o privy do mnie osoby zainteresowane, bo w tym momencie nie bardzo wiem kogo zaproponować z racji tego że jest to dział do kótrego zaglądam najrzadziej i ciężko w tej chwili zdecydować.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 07 maja 2006, 21:37

może do "młodzieżówki" przydzielić którąś z Osanek?

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 07 maja 2006, 22:45

Kuba pisze:może do "młodzieżówki" przydzielić którąś z Osanek?


Popieram - chociaż wiem, że Pazdzioszek może odmówić... no przynajmniej mi odmówiła ;) :lol: 8) ... ale jak poprosi Ją wiecej osób, to... może, może... Nio i jeden Modek to trochę mało - może Seven by się zgodził? To chyba dobra kandydatura...
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 07 maja 2006, 23:00

to ja też proszę - dla dobra kkforum ma się rozumieć :wink: :D

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 07 maja 2006, 23:14

simon pisze:to ja też proszę - dla dobra kkforum ma się rozumieć :wink: :D


Zaraz się pytnę powołując na setki proszących Forumowiczów ;) ;) I mam nadzieję, że będzie to ostatnia rzecz, jaką zrobię, jako A. - Pazdzioszek na Modka ... hehehe...
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 07 maja 2006, 23:31

:P Nie miała serca odmówić, chociaż boi się, że nie podoła... więc nie róbmy Jej zbyt wielkich kłopotów ;)

GRATKI OSANKO:)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 07 maja 2006, 23:40

ha :wink: zaraz się wyloguję i zacznę umieszczać linki do stron o tematyce niezgodnej z doktryną ojca dyrektora... :wink: :lol:

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 07 maja 2006, 23:57

simon pisze:ha :wink: zaraz się wyloguję i zacznę umieszczać linki do stron o tematyce niezgodnej z doktryną ojca dyrektora... :wink: :lol:


Ojjjjj ... to nic nie pomoże - Ona "TAKIE" lubi ;) :lol: :lol: :lol: 8) hihihi
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Postautor: paździoch-osanka » 08 maja 2006, 07:10

Seba pisze::P Nie miała serca odmówić, chociaż boi się, że nie podoła... więc nie róbmy Jej zbyt wielkich kłopotów ;)

GRATKI OSANKO:)


Ajjj bardzo dziekuje ;) lalala :D:D:D noooo to teraz mam troszku wiecej obowiazkow na kkforum ;) ajjj :D

Seba pisze:
simon pisze:ha :wink: zaraz się wyloguję i zacznę umieszczać linki do stron o tematyce niezgodnej z doktryną ojca dyrektora... :wink: :lol:


Ojjjjj ... to nic nie pomoże - Ona "TAKIE" lubi ;) :lol: :lol: :lol: 8) hihihi


Hihihihi :lol: :lol: :twisted: :twisted: :D :D ajjj ale jezeli te linki beda niezgodne z tematyka... to oczywiscie je wywale... (a linki dodam do moich zakladek ;) :lol: )wszystko dla dobra forum ;) :D lalala
________Obrazek

bedziemy in touch Obrazek

Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości