Nowe forum - uzasadnienie!

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Nowe forum - uzasadnienie!

Postautor: Viallos » 07 czerwca 2004, 01:53

W związku z tym iż po raz drugi spotkała nas awaria i wobec braku jakiegokolwiek zainteresowania Administratora , postanowiłem za kilka groszy wykupić miejsce na profesjonalnym serwerze i zainstalować pełną wersję phpBB forum.

Nie wiem czy uda się odzyskać i przywrócić do funkcjonowania stare forum, ponieważ Administratorzy dk3 nie odpowiadają na moje maile.

Jednakże jestem pewien że ta nieplanowana zmiana miejsca będzie krokiem naprzód i ułatwi nam wszystkim korzystanie z forum. Zaletami na pewno będzie: brak reklam oraz to iż nie trzeba będzie korzystać z aliasu prv, który powodował dość często wylogowywanie użytkowników itp.

No i najważniejsze - stały nadzór Aministratora i moderatorów poszczególnych kategori w znacznym stopniu uporządkuje codzienną organizacje naszego forum.



Pozdrawiam Viallos

Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości