Spotkanie (ZLOT) Forumowiczów - Propozycje

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 25 lipca 2004, 15:00

MARIO pisze:
Adam pisze:Mario nie zapominaj o naszej pięcie achillesowej - ping-pongu :) baty były :oops: ale fakt - nie zamienił bym tego na centrum miasta i jakiś pub.


:mrgreen: No faktycznie był też ping-pong... ciii, bo się wyda jakie baty dostaliśmy od Ślęza-Fans.. :wink: Wczoraj jednak troszkę potrenowaliśmy innego burżuazyjnego sportu haha :wink:


ciiiiii bo się rozniesie i kobitki w zieleniaku nie będą mi chciały reszty wydawać jak rzucę banknotem :lol:

Dąbas
Nowy na forum
Posty: 40
Rejestracja: 12 lipca 2004, 21:01

Dąbas

Postautor: Dąbas » 25 lipca 2004, 18:13

Ooo-widzę,że jakiś zlocik...
Może rzeczywiście końcówka września w Polkowicach?
Brzeg-nie ma problemu!!!
Poznań-chyba tam już kiedyś byłem...;)
Można by coś wymyślić-baskecik,później jakiś grillek,piwko itp.-jak to prawdziwi polscy sportowcy...;)

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 26 lipca 2004, 15:27

słuchajcie bo tak sobie gadamy gadamy i nic z tego nie wynika. Niech kady wypowie się za konkretnym miejscem, wybierzemy kandydatury i zobaczymy która ma największe szanse, gdzie moze zjawić sie największa ilość forumowiczów. Myśle że sens to bedzie miało wtedy gdy zjawi się około 10 osób conajmniej z czterech klubów. Tak sobie przynajmniej myślę :?
Obrazek
Obrazek

Dąbas
Nowy na forum
Posty: 40
Rejestracja: 12 lipca 2004, 21:01

Dąbas

Postautor: Dąbas » 26 lipca 2004, 21:15

Mikey dobrze gada-czas w końcu podjąć jakąś decyzję...
Jeśli chodzi o wrzesień i Polkowice-ja mogę być...
Komuś jeszcze pasuje ten termin?

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 26 lipca 2004, 21:26

W sierpniu mnie nie ma - we wrześniu jak najbardziej! W sumie gdzie będzie zlot tam ja postaram się być!

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 26 lipca 2004, 22:35

Wobec tego pierwsze co mamy obgadane to wstępny termin - wrzesień ( zresztą nie wyobrażam sobie zlotu bez admina forum :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 26 lipca 2004, 23:10

Dobra - to zróbmy tak (ale nie wiem czy mogę...? :wink: )
MOJA PROPOZYCJA:

Wiadomo, że przed takim zlotem trzeba zająć się "przygotowaniem gruntu" - pewnie byłaby co najmniej wskazana jakaś baza...

- nocleg(i)-jakie gdzie i za ile?
- miejsce do jakiegoś grania w coś (a może właśnie niekoniecznie w kosza???) - te same pytania+oferty, propozycje
- jeśli jednak w kosza to hala (także pojawiają się pytania o dostępność, godziny...)
-oferta "sekcji bankietowej :wink: " - co, gdzie, jak (lokal, ognisko - a co jakby akurat lało? - itd.)
- pewnie jeszcze kilka spraw by się pojawiło

WNIOSEK
może nie powinniśmy "wpraszać się" gdzieś tam (chyba, że spotkanie odbędzie się "na żywioł") przed ustosunkowaniem się do propozycji gospodarzy.

Moja koncepcja to, zakładając, że jesteśmy w stanie dopracować termin - prośba o przedstawienie jakiejś tam, ale w miarę konkretnej "oferty" przez gospodarzy - bo wydaje mi się, że logiczne byłoby poprosić ich o załatwienie tych spraw.
Trudno wybrać lokalizację "w ciemno" po to by przejść się po mieście, posiedzieć w knajpie zamykanej o 22 i tyle. We wrześniu to nie wiem, ale raczej większość ośrodków plenorowych pewnie odpada?


Najlepiej byłoby w/g mnie przykleić osobny wątek z już konkretnymi propozycjami poszczególnych forumowiczów (nie typu: "a może w Ciechocinku...?") - wraz z jakimś proponowanym planikiem działania i dopiero dokonać wyboru.

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 26 lipca 2004, 23:44

Masz rację Simon - dyskusja zaczyna się rozmywać. Zauważyłeś jedną ważną rzecz, jeśli już do miasta, to ktoś nas tam musi chcieć i móc przyjąć (no oczywiście nie na własny koszt, ale organizacja też sporo kosztuje i zabiera czasu). Ja zaskoczę wielu, ale byłbym za Łodzią - pamiętam ubiegłoroczny opis imprezy zrobiony przez Majoneeza, myśle, że nikt nie jest w stanie tego przebić. Oczywiscie odpada siedzenie w mieście, a w grę wchodziłby tylko dojazd na turniej koszykarski. Nie wiem, czy taka oferta jak rok temu byłaby jeszcze aktualna i jakie byłyby koszty, ale mógłbym zapewnić, że kilka osób od nas by się wybrało. Nawet pomimo tego, że z Łodzi mają raczej "wojenne" wspomnienia ;)... zresztą ja również :D Trochę zaufania przy okazji takiego Zlotu też się przyda ... Termin wrześniowy mi odpowiada (no chyba, że coś wyskoczy - ODPUKAĆ!)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 26 lipca 2004, 23:56

Szczerze powiem, że nie jestem pewiem czy majoneez jest (teraz) czy wyjechał - zatem trzeba poczekać na odpowiedź - ale sądzę, że z pewnych (oczywistych) względów byłby wprost wyśniomym organizatorem czegokolwiek (turnieju dla nas) w jakiejkolwiek dyscyplinie na ełksie - słowem raczej baza stadionowa stałaby dla nas otworem :wink: ... zresztą nie wiem czy czasem gdzieś już nie pisał o możliwości i ofercie powtórki. My (pozostali ełksmanjacy) oczywiście także w sprawach organizacyjnych nie jesteśmy "z innej bajki". Myślę, że możnaby sporo śmiesznych rzeczy jeszcze wymyślić dla uatrakcyjnienia - a może połączyć (wzorem ostatnio organizowanych wielkich imprez sportowych) siły organizatorskie nasze i Pabianic (ostatecznie dzieki nas tylko kilka przystanów tramwajowych)? A i baza "podmiejska" jest wcale, wcale. No nic, trzeba wziąć się za przygotowanie "oferty" i tyle... :)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 27 lipca 2004, 00:03

Acha... i jeszcze jedno... czy... właściwie to ja miałbym koncepcje zlotu "integracyjnego" - czyli oczywiście zaproszenie forumowiczów pozostających na .prv.pl jest dla mnie oczywiste - "stare" forum to po prostu także "my" a nie żadni "oni" - ale pokusiłbym się o zaproszenie basketmaniaków (ja zresztą tam też piszę) - ale znając pewne ciśnienia prosiłbym o ustosunkowanie się Was do tej propozycji - przecież sport łączy a nie dzieli a taka zabawa to świetny integracyjny pomysł. A może nawet turniej forumowy?

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 27 lipca 2004, 00:08

Ja jestem od dawna zdecydowania "ZA" Zlotem integracyjnym! Zresztą jedna osoba z kręgu Lotosiaków (Lukas) od dawna ma zaproszenie do Poznania na jakikolwiek mecz Olimpii. Pewnie nie do wszystkich zapałam miłością, nie ze wszystkimi będę toczył ozywione dyskusje, ale na pewno wszystkim podam rękę ;)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 27 lipca 2004, 12:08

Propozycja zlotu w Łodzi szczerze mówiąc najbardziej mi odpowiada. Obojętnie w jakim terminie myslę że udałoby mi się wpaść - choćby na kilka godzin. Niestety zlot w innym (dalszym) miejscu musiałbym sobie odpuścić. Co do pomysłu zaproszenia forumowiczów z .prv.pl to jestem jak najbardziej za! Jeśli chodzi o "gdyńskich" forumowiczów to też mogą być. Choć jak ich nie będzie to też płakać nie będę.
Co do połaczenia sił organizatorskich to jesli tylko będę mógł w czymś pomóc to możecie walić jak w dym.
Pozdro.
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 27 lipca 2004, 14:55

No to ja powiem tak!

Mam takie pewne miejsce niedaleko (60km od Pabianic) gdzie moglibysmy się spotkać we wrześniu. Jest to ośrodek wczasowy nad Wartą. Mam do dyspozycji jeden domek (3 łóżka), ewentualnie można rozbić namioty! - w razie gdyby ktoś chciał nocować. Ognisko, gril - no problem, kąpiel (jeżeli będzie ciepło :) ), boisko do siatkówki no i do piłki też by się stworzyło. Do kosza niestety nie.
Ale musiałbym znać konkretną listę uczestników.
Koszt - totalne 0 (zero). Trzeba tylko zorganizować dojazd - najlepiej samochodem, choć PKS też jeździ. No i ewentualne żarło i trunki we własnym zakresie.

Oto zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 27 lipca 2004, 15:00

Wydarzenie personalne jakie miało dziś miejsce we władzach ŁKS (Piotrek gratuluję raz jeszcze) moze w znaczny sposób ułatwic nam załatwienie bazy sportowej, nie tylko koszykarskiej na naszym obiekcie. Jeśłi wybierzemy Łódź jest szansa że pogramy sobie i w kosza i w nożną :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 27 lipca 2004, 15:26

Ja powiem tak - oferta Viallosa jest extra, trzeba by jednak pewnie ustalić jakiś punkt zborny, gdzie łatwo trafić, blisko dworców ( :D nawet mam taki jeden punkt) itd aby niekłopotliwy był dojazd (głównie chodzi o "dalekich") - potem najlepiej byłoby zorganizować jakiś wspólny transport (chyba "no problem") tak, żeby nie było wśród nas "kierowców" :wink: :wink: :wink: - no i oczywiście transport powrotny zamówić. Proponuję, żebyśmy (oczywiście bliżej terminu) ustalili listę deklarujących przyjazd, także może zakupami (po dogadaniu) mogą zająć się miejscowi. Trzeba rozmieścić także zaproszenia w innych miejscach sieci (jeśli się na to zdecydujemy) acha - wnoszę równierz o ustalenie jakiegoś "koła ratunkowego" gdyby np. padał śnieg :wink: :lol: .


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości