Spotkanie (ZLOT) Forumowiczów - Propozycje

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 27 lipca 2004, 18:37

A moze by tak połaczyć propozycje Viallosa i naszą? Do południa lub do wczesnego popołudnia kozykówka i pileczka na obiektach ŁKS a potem wspólny wyjazd do wspomnianego miejsca, grilek, rozmowy itd?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 27 lipca 2004, 18:57

Mikey pisze:A moze by tak połaczyć propozycje Viallosa i naszą? Do południa lub do wczesnego popołudnia kozykówka i pileczka na obiektach ŁKS a potem wspólny wyjazd do wspomnianego miejsca, grilek, rozmowy itd?


Czemu nie :-)

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 27 lipca 2004, 20:08

CZyli co, chyba możemy złożyć pierwszą pabianicko-łódzką propozycję?
Obrazek

Obrazek

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 27 lipca 2004, 21:54

Mikey pisze:Wydarzenie personalne jakie miało dziś miejsce we władzach ŁKS (Piotrek gratuluję raz jeszcze) moze w znaczny sposób ułatwic nam załatwienie bazy sportowej,...


Możesz nas wtajemniczyć? :) Czyżby kolejny Forumowicz na wysokim stanowisku 8)

Waldi
Kadet
Posty: 1488
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 14:42

Postautor: Waldi » 27 lipca 2004, 22:34

Adam pisze:
Mikey pisze:Wydarzenie personalne jakie miało dziś miejsce we władzach ŁKS (Piotrek gratuluję raz jeszcze) moze w znaczny sposób ułatwic nam załatwienie bazy sportowej,...


Możesz nas wtajemniczyć? :) Czyżby kolejny Forumowicz na wysokim stanowisku 8)


Czyżby zluzował kropę? :roll: :wink: :lol:

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 27 lipca 2004, 23:13

Nie, forumowicz nie, ale bliski kumpel został dziś prezesem ŁKS w sekcji piłkarskiej. Znam go od 9 lat, przygotowywal mnie jako asystent w jednej z katedr na egzaminy wstępne na studia, potem przez lata chodziliśmy razem na piłkę nożną, wspólnie łazilismy na derby na widzew do klatki...
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 28 lipca 2004, 06:49

Mikey pisze:CZyli co, chyba możemy złożyć pierwszą pabianicko-łódzką propozycję?



Pierwsza i jedyna (?) propozycja. Czuję, że ta propozycja będzie monopolistyczna... :wink:

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 28 lipca 2004, 07:33

MARIO pisze:
Mikey pisze:CZyli co, chyba możemy złożyć pierwszą pabianicko-łódzką propozycję?

Czuję, że ta propozycja będzie monopolistyczna... :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: "monopolistyczna" ... :lol: :lol: :wink: :wink: dobrze powiedziane :lol: też czuję, że cała ta sprawa i tak właśnie tym się skończy (oczywiście jak już "sie ściemni") :lol: :lol: :lol: Obrazek

Dobra - jest jeszcze bardzo spooooro czasu - zatem myślę, że wstępną propozycję należy uznać z naszej strony za złożoną (ŁKS+Viallos) - chwilowy brak majoneeza.... ([img]http://www.lkslodz.pl/images/smiles/tit[1].gif[/img] a potem:Obrazek) sprawia, że trzeba poczekać jeszcze na jego koncepcje ale nie wyobrażam sobie żeby nie był "za".

Bardzo ważna jest też wypowiedź innych forumowiczów co sądzą na temat noclegu - Viallos pisał o 3 osobach w domku a reszta w namiotachObrazek - bo gdyby był jakiś problem u kogokolwiek (sprzęt, niechęć, zwykłe "wolę w bardziej komfortowych warunkach") to niech pisze - bo mnie osobiście głównie chodzi o to by się spotkać, pogadać, poznać, zabawić - a gdzie to już tak naprawdę sprawa tyrzeciorzędna i gdyby kogoś miało nie być z powodów tak prozaicznych to by była szkoda.

Myślę, że spróbujemy wykombinować jakiś dokładniejszy planik działania później - podstawa to, żeby było nas jak najwięcej zatem myślę że w miarę możliwości jak najszybciej niech każdy pisze taki termin, który mu najbardziej pasuje - lub taki, który na 100% odpada - Viallos... a może ankieta z 5 weckendami (ostatni sierpnia+dalej) np.?

No i oczywiście czekamy na inne konkretne propozycje oraz deklaracje przyjazdu.

:D :D :D już się cieszę...

Ps. a oto mój plan działań:

niewątpliwie zacznie się odObrazekchyba że niektórzy ażObrazekpóźniej większość pewnieObrazekchoć niewątpliwie znajdą się równierzObrazektam u Viallosa pewnie znajdzie się[img]http://www.lkslodz.pl/images/smiles/newy[1].gif[/img][img]http://www.lkslodz.pl/images/smiles/drv[1].gif[/img] oczywiście po to by miłoObrazekdalej już tylkoObrazeka może[img]http://www.lkslodz.pl/images/smiles/susel[1].gif[/img] chyba, że ktoś Obrazek wtedy Obrazek bo to grozi [img]http://www.lkslodz.pl/images/smiles/minzdr[1].gif[/img] i Obrazekpóźniej o wiele przyjemniej będzie nam[img]http://www.lkslodz.pl/images/smiles/lam[1].gif[/img]
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2004, 09:49 przez simon, łącznie zmieniany 1 raz.

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 28 lipca 2004, 08:59

Tylko czekałem simon, aż zacznie grać w tle jakaś muzyczka - wtedy Twój post byłby prawdziwie multimedialny :lol: :lol:

Mi wasza oferta wstępnie odpowiada - nic dodać, nic ująć... Przydałby się jednak jakiś korcik tenisowy na tym ośrodku 8)

Tylko mam takie pytanie do Viallosa - napisałeś, że masz do dyspozycji jeden domek, ale pewnie jest ich tam trochę więcej? Jeżeli tak to jaki jest ich koszt wynajmu?

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 28 lipca 2004, 09:25

Adam pisze:Tylko czekałem simon, aż zacznie grać w tle jakaś muzyczka - wtedy Twój post byłby prawdziwie multimedialny :lol: :lol:

Mi wasza oferta wstępnie odpowiada - nic dodać, nic ująć... Przydałby się jednak jakiś korcik tenisowy na tym ośrodku 8)

Tylko mam takie pytanie do Viallosa - napisałeś, że masz do dyspozycji jeden domek, ale pewnie jest ich tam trochę więcej? Jeżeli tak to jaki jest ich koszt wynajmu?
:lol: :lol: :lol: do muzyczki mogę dać linka - acha, na ŁKS jest.. no nie wiem - z 5-6 kortów (w tym także zimowe) także jakby co...

Obrazek
zdięcie jest stare - teraz wyremontowane i "zakrzesełkowane" trybunki wyglądają lepiej - tu widać 2 korty, reszta jest w tym lasu widocznym po lewej ręce za boiskami treningowymi

http://www.lksfans.pl/zdjecia/go.aspx?w ... .ptaka.jpg
o, tu troszkę widać :)

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 28 lipca 2004, 10:30

Przkonałeś mnie :)

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 28 lipca 2004, 10:38

Dla mnie bomba :D
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 28 lipca 2004, 13:17

Seba pisze:Dla mnie bomba :D


You play tennis? :lol:

Awatar użytkownika
majoneez
Kadet
Posty: 1357
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:58
Lokalizacja: znakomita

Postautor: majoneez » 28 lipca 2004, 14:10

od przyszlego tygodnia jestem do dyspozycji i zaczynam dzialac. Mysle ze pomysl ze zlotem w oparciu o baze LKS jest jak najbardziej realny i pozytywny rowniez jak najbardziej :D :wink: [/code]

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 28 lipca 2004, 22:01

Adam pisze:You play tennis? :lol:


Ja uwielbiam w sumie wszystkie sporty. Oczywiście nie każdy jest u mnie na poziomie niekompromitującym ;) W kazdym razie chętnie pogram... we wszystko... w tenisa również. Tylko boję się, ze po podróży i kilku "rozmowach" mogę widzieć dwa korty i cztery piłki :D :D :D
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości