Tylko dla zarejestrowanych.

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 13 czerwca 2004, 11:58

a o czym tu gadać - przecież wiadomo, że wiele jest pięknych kobiet grających w kosza, ale wśród nich tylko jedna to prawdziwa Perełka... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 13 czerwca 2004, 12:25

Seba pisze:
Kuba pisze:ja wcale nie mówie, że druga wersja forumowych wyborów jest złym pomysłem! jestem jak najbardziej ZA ;)


Będzie, będzie ... tylko myślę, że dobrym pomysłem jest poczekanie jeszcze tydzień na tych, którzy do Forum nie dotarli. Najlepszym chyba terminem do rozpoczęcia wyborów będzie następny weekend. A co do obiektywizmu ... na pewno w związku z naszymi wyborami również nie unikniemy dyskusji o gustach ;)

proponuję głosować w jeden tydzień (mój typ: 21-27.06) ]
Przydałoby się jak w pierwszej wersji, stworzyć nowe podforum, na którym będziemy zamieszczać nazwiska, fotki itp naszych faworytek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 13 czerwca 2004, 12:36

słuchajcie - musimy opracować taki plan, pomysł, formułę - żeby dla każdego nowego pomysłu nie tworzyć nowych podfor - ja proponuję skoro głosowanie ma być szybkie - np. przyklejony wątek w aktualnościach - a po zakończeniu głosowania i powiedzmy 3 dniach na komentarze zablokowany i "spływa" - albo wprowadzieć nowy (konkursy, zabawy) przenieść do niego koszykarki, typerów i ew nowe pomysły - tak żeby pierwsza strona nie rosła za bardzo

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 13 czerwca 2004, 14:18

A nie lepiej zaczekać chociaż do rozpoczęcia sezonów przygotowawczych? Świat idzie do przodu i coraz więcej osób ma aparaty cyfrowe lub dostęp do nich, więc nie byłoby wtedy problemu z obiektywnym poglądem na aktualną sytuację panującą na naszych parkietach :D

Awatar użytkownika
majoneez
Kadet
Posty: 1357
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:58
Lokalizacja: znakomita

Postautor: majoneez » 13 czerwca 2004, 15:17

No właśnie, przecież mogą się pojawić na naszych parkietach nowe, fajne, lub baaaardzo fajne........... "twarze" :wink:

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 05 czerwca 2005, 09:16

Odświeżam jeszcze raz ten temat.

Proponuje zrobić możliwość wpisywania się na forum tylko dla zalogowanych użytkowników.

Od razu mówie że nie ma to nic wspólnego z likwidacją "otwartości forum". Forum był, jest i będzię otwarte. Zalogować może się każdy a cały proces to 1 min. !!! Przegladać forum może każdy więc forum jest otwarte, pisać też moze każdy więc uważam że argumanety odnośnie "otwartości forum" są w tym momencie bez sensu. Jedank jeżeli "gość" będzie musiał poświęcić tą minutę a może nawet 30 sek. na zalogowanie się - zrezygnuje z wpisywania swoich bzdurnych tematów na forum których napisanie trawa 10 sek. zazwyczaj jedno, dwa zdania. Jeżeli już zaloguje się przestanie być anonimowy i bedzię można prowadzić z nim normalną dyskusję a w razie problemów zablokować IP i w ten sposób wyrwiemy chwasty z kkforum, będzię porządek i spokój.

Co wy na to? Może zrobić ankiete w dziale aktualności?

1. na forum wpisują się zalogowani i goście

2. na forum wpisują się tylko zalogowani ale goście mogą normalnie przeglądać forum. (jestem za !!!)

3. na forum wpisują się tylko zalogowani i tylko oni mogą przeglądać forum (ta opcja moim zdaniem odpada)
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2005, 09:55 przez Lisu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
qiero
Kadet
Posty: 1961
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: qiero » 05 czerwca 2005, 09:53

ja za 2
ULUBIEŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO, LECZ PÓŹNIEJ ŻYJĄ WIECZNIE W ICH TOWARZYSTWIE

brzydki
Młodzik
Posty: 738
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 15:08
Lokalizacja: wr

Postautor: brzydki » 05 czerwca 2005, 10:05

dla mnie dotychczasowe zasady sa OK.

propozycja 1.

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 05 czerwca 2005, 14:22

nr 2
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 05 czerwca 2005, 14:36

A według mnie chyba jednak powinno zostać tak jak jest. Gości można zawsze namawiać do rejestracji, można ich "napietnować" a w ostateczności można usuwać ich wpisy.
Kolejna sprawa, nie zawsze jest czas i możliwość na rejestrowanie (sam kilka razy pisałem jako Szymon nzl.).
I chyba najważniejsza kwestia. Gdyby pisać mogli tylko zarejestrowani forumowicze to jak by nudno było! Przecież swoich durnych opini nie mogliby wygłaszać śledzie ze "śledziomani"!!! A z ich teoriii można nieźle boki zrywać!! :lol:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
jimmy
Senior
Posty: 3498
Rejestracja: 07 marca 2005, 23:39
Lokalizacja: Kraków

Postautor: jimmy » 05 czerwca 2005, 15:18

obecna opcja mi bardzo odpowiada , np. dla mnie jest to 3 forum ( oj pamietam jak mnie Szeremeta banował 8-[ ) a dopiero na tym postanowiłem sie zarejestrować :D

Wolność dla Gości!! :wink: oczywiście w granicach rozsądku

pozdrowienia dla tych którzy tu wchodzą i znamy się ze starwgo forum, a się nielogują!! :wink:
Cellar Door
No chyba że tutaj są emeryci, renciści, bądź inne osoby, które mają nadmiar czasu wolnego i szperają od A do Z
Obrazek

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 05 czerwca 2005, 15:35

osesek pisze:(...) ( oj pamietam jak mnie Szeremeta banował 8-[ ) (...)


:shock: :shock: :shock:

A co do tematu - moje zdanie znacie od dawna... mimo, że w ostatnim czasie jak pewnie wiecie musiałem chcąc niechcąc dyskutować ze stadem gości piszących różne "ciekawe" rzeczy", jestem całym sercem za otwartym KKForum w kształcie takim, jak obecnie. Wychodzę z założenia, że jeśli komuś nie brak odwagi, kultury (i czasem możliwości) i rozsądku, to, pisząc pod stałym nickiem, z czasem uzna, że łatwiej robić to jako Forumowicz, a nie gość. Jeśli natomiast komuś brak zalet wymienionych powyżej, to przecież nie zmusimy go do pisania jak cywilizowana osoba - jeśli będzie chciał pisac bzdury, za każdym razem na przykład założy nowe konto... wszystko da się obejść niestety. Obecnie sporo wartościowych osób z pewnych powodów wybiera wygłoszenie wiele wnoszącej opinii od czasu do czasu, jako osoba niezarejetrowana (dotyczy to również, a może przede wszystkim, koszykarek). Większość takich pojawia się tu i tak pod stałym nickiem, we wszystkich wątpliwych przypadkach możliwe jest sprawdzenie IP i poczynienie, jeśli to konieczne, odpowiednich kroków - tak samo, jak w przypadku osób zarejestrowanych.

Jak już pisałem w innym wątku - z powodu kilku frustratów, którzy boją się podpisać pod tym, co głoszą, nie ma sensu rezygnować z naszych zasad, które od długiego czasu panują na KKForum. Nie idzmy w ślady innych... nasze forum dla wszystkich! Takie jest moje zdanie...

Pozdrawiam :)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

KIBIC
Junior
Posty: 2247
Rejestracja: 16 grudnia 2004, 23:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: KIBIC » 05 czerwca 2005, 16:51

osesek pisze:obecna opcja mi bardzo odpowiada , np. dla mnie jest to 3 forum ( oj pamietam jak mnie Szeremeta banował 8-[ ) a dopiero na tym postanowiłem sie zarejestrować :D

Wolność dla Gości!! :wink: oczywiście w granicach rozsądku

pozdrowienia dla tych którzy tu wchodzą i znamy się ze starwgo forum, a się nielogują!! :wink:




NIE :!: Żadnej wolności dla Gości piszących obrażliwe posty :!:


1 :!:
http://www.lechiarugby.pl !!

(\_/)
(O.o)
(> <)







This is Bunny.
Copy Bunny into your signature
to help him on his way to world Domination :lol:

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 05 czerwca 2005, 17:11

Jestem za "bez zmian".

Naprawdę wygramy z kretynizmem, jeśli nie damy się zmusić do "nerwowych ruchów".
Tylko twarde olewanie "krzywych" tekstów nas zbawi...

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 05 czerwca 2005, 18:49

KIBIC pisze:(...)
NIE :!: Żadnej wolności dla Gości piszących obrażliwe posty :!:


1 :!:


Chyba nie bardzo o to chodzi... jaką masz pewność, że tacy "goście" nie poświęcą 10 sekund, by stworzyć jedno, drugie, czterdzieste piąte konto, by wpisać to, co i tak by wpisali teraz? :) 8)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości