Propozycja czatu

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Propozycja czatu

Postautor: mati » 12 sierpnia 2004, 10:18

Już od dawna noszę się z myślą, żeby strona Ostrovii zorganizowała czat. Przemyślałem tą sprawę i stwierdzam, ze najlepszą osobą była by Ilona Mądra. Najbardziej znana, szanowana, lubiana koszykarka Ostrovii. Co Wy na to? Jak myślicie czy ten pomysł wypali...czekam na propozycje ewentualnie kiedy miało by to być!? Chcę poprostu aby jak najwięcej osób w nim uczestniczyło. :D

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 12 sierpnia 2004, 11:23

Kiedy miałby się odbyć ten czat Mati?????
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Gość

Postautor: Gość » 12 sierpnia 2004, 11:29

Powiedzmy umownie na początek września...logiczne, ze pierwsze co to musze zadzwonić do Ilony i zapytać czy ona akceptuje ten pomysł...to jest narazie post w którym zaproponowałem czat! Jeszcze nie mam obranego żadnego kierunku ale myslę, że mi pomożecie! :)

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Re: Propozycja czatu

Postautor: MARIO » 12 sierpnia 2004, 16:41

mati pisze:Już od dawna noszę się z myślą, żeby strona Ostrovii zorganizowała czat. Przemyślałem tą sprawę i stwierdzam, ze najlepszą osobą była by Ilona Mądra. Najbardziej znana, szanowana, lubiana koszykarka Ostrovii. Co Wy na to? Jak myślicie czy ten pomysł wypali...czekam na propozycje ewentualnie kiedy miało by to być!? Chcę poprostu aby jak najwięcej osób w nim uczestniczyło. :D


Bardzo dobry pomysł - najlepiej by była to wieczorowa pora (18-22). Takie czaty powinny być organizowane jak najczęściej. Pamiętam czat z Agą Szott zorganizowany przez Fan Klub Ślęzy Wrocław - to było coś!

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 12 sierpnia 2004, 17:55

I dobrym pomysłem wydaje mi się fakt, ze jest to własnie Ilona! Ona w swojej wieloletniej karierze zdobyła bardzo wiele. Ale wydaje mi się, że największą jej zdobyczą są kibice, których serca zdobyła swoją wspaniałą grą! Podawajcie godziny i może od 1- 10 wrzesnia dni tygodnia w którym by Wam pasowało najbardziej! :wink:

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 26 sierpnia 2004, 23:18

Ponawiam swój pomysł...chciałbym zorganizować czat z Iloną! na jaką frekwencję mogę liczyć bo to najważniejsze :P

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 26 sierpnia 2004, 23:22

Najlepiej około 21!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości