BASKET QUIZ 2006:)

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

BASKET QUIZ 2006:)

Postautor: Seba » 12 marca 2006, 16:02

Zachęcam do wzięcia udziału w drugiej edycji zabawy:)

BASKET QUIZ 2006

Serdecznie ZAPRASZAM!!!:)

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 14 marca 2006, 07:18

Kilka osób udzieliło już odpowiedzi na zamieszczone pytania... w większości przypadków są to rozwiązania trafne;) Niestety nie mogę napisać, czy odpowiedz była dobra czy zła, więc proszę wszystkich o przemyślenie jeszcze swoich decyzji pod tym kątem... może ktoś coś zmieni... albo doda;) Przypominam, że czasu jeszcze sporo, bo odpowiadać można do niedzieli, do północy. Zapraszam serdecznie także pozostalych Forumowiczów do wzięcia udziału w zabawie!:) Pytania nie są zbyt skomplikowane, więc na pewno warto powalczyć;) Oczywiście proszę także osoby, które mają jakiegos pomysła na zagadkę, o przesyłanie mi takowych na maila bądz priv! Za kazdą wykorzystaną jeden dodatkowy punkcik;)

... a tak na marginesie - jak oceniacie obecne pytania? Za łatwe? Za trudne? No i najwazniejsze - ciekawe czy nie bardzo?;)

Pozdrawiam wszystkich Quizowiczów:)

kołysanka
Nowy na forum
Posty: 36
Rejestracja: 01 stycznia 2005, 14:49

Postautor: kołysanka » 14 marca 2006, 14:07

pytanka są takie "akurat" pod względem trudności i jak zawsze bardzo ciekawe. zachęcam wszystkich do szukania odpowiedzi, nie trzeba wcale być świetnie poinformowanym, ja w quizie częściej używam "googli" niż mojej wiedzy, a udało mi się skończyć poprzednią edycję na 2. miejscu :) więc zachęcam- wiedzy mieć nie trzeba, a można ją dodatkowo poszerzyć ;) pozdrawiam!

Awatar użytkownika
qiero
Kadet
Posty: 1961
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: qiero » 19 marca 2006, 16:52

Seba, jak mniemam wyniki i nowe pytania nie pojawią się za szybko? -> gratulacje za MP Olimpii :D
ULUBIEŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO, LECZ PÓŹNIEJ ŻYJĄ WIECZNIE W ICH TOWARZYSTWIE

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 19 marca 2006, 18:09

qiero pisze:Seba, jak mniemam wyniki i nowe pytania nie pojawią się za szybko? -> gratulacje za MP Olimpii :D


:( Qiero... nie dam rady dziś :( Dopiero wróciłem... padam na maxa... a na 22 pobawić się do pracy trzeba :) Postaram się jutro powalczyć... Pozdro!

Ps. Może jeszcze ktoś zechce odpowiedzieć?;) Można do jutra w takim razie...

kołysanka
Nowy na forum
Posty: 36
Rejestracja: 01 stycznia 2005, 14:49

Postautor: kołysanka » 22 marca 2006, 20:24

Pozwalam sobie zrobić małą reklamę przypominającą ;)

Zapraszam wszystkich do udziału w quizie! Zwłaszcza forumowiczki, bo narazie znowu jestem sama :) (a quiz jest o koszykówce kobiet przecież ;) )
Był dopiero jeden zestaw pytań, więc szanse ciągle są równe! A kolejny zestaw pojawi sie pewnie niebawem :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
qiero
Kadet
Posty: 1961
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: qiero » 22 marca 2006, 20:42

ja równiez apeluję o udział w quizie, pytania naprawde nie są aż tak bardzo trudne, a przy okazji warto wzbogacić swoją wiedzę o naszej ukochanej dyscyplinie
ULUBIEŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO, LECZ PÓŹNIEJ ŻYJĄ WIECZNIE W ICH TOWARZYSTWIE

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 23 marca 2006, 06:59

kołysanka pisze:(...) A kolejny zestaw pojawi sie pewnie niebawem :)


Pojawi się dziś... jak tylko wstanę i go dopracuję:) Muszę przyznać, że coraz mniej pomysłów mi do głowy przychodzi na ciekawe, oryginalne zagadki :? Stąd też BARDZO liczę na pomoc samych uczestników zabawy - wymyślajmy sobie pytania nawzajem;) Dwie osoby już swoje propozycje przysłało - BARDZO DZIEKUJĘ - oczywiście wykorzystam;)

ZAPRASZAM także serdecznie do zabawy wszystkich Forumowiczów!!! Wiele osób tu zdążyło się już nie raz ponabijać z wiedzy koszykarskiej np Kibica, a tu dla nich zaskoczenia - on startuje i idzie mu całkiem dobrze, a Was nie ma póki co ;)))) Ujma na honorze... hihihi;))))) - oczywiście to ostatnie zdanie ma charakter żartu;)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
qiero
Kadet
Posty: 1961
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: qiero » 01 kwietnia 2006, 09:39

Seba - co z quizem?
ULUBIEŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO, LECZ PÓŹNIEJ ŻYJĄ WIECZNIE W ICH TOWARZYSTWIE

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 01 kwietnia 2006, 13:21

qiero pisze:Seba - co z quizem?


No a co ma być?:) Do jutra czekam na odpowiedzi w drugim odcinku... sporo już osób powalczyło... No i jutro pewnie pojawią się też pytania w trzeciej części... jeśli do końca mnie choroba nie rozłozy :?

kołysanka
Nowy na forum
Posty: 36
Rejestracja: 01 stycznia 2005, 14:49

Postautor: kołysanka » 01 kwietnia 2006, 14:08

Też zastanawiałam się na tym "co z quizem", a teraz dopiero zauważyłam, że odpowiedzi można było udzielać "do następnej niedzieli" :) czyli do jutra :)
dużo zdrówka Panie Prowadzący ;)

KIBIC
Junior
Posty: 2247
Rejestracja: 16 grudnia 2004, 23:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: KIBIC » 01 kwietnia 2006, 17:08

Nie do jutra tylko można było udzielać do zeszłej niedzieli :roll:
http://www.lechiarugby.pl !!

(\_/)
(O.o)
(> <)







This is Bunny.
Copy Bunny into your signature
to help him on his way to world Domination :lol:

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 01 kwietnia 2006, 17:11

KIBIC pisze:Nie do jutra tylko można było udzielać do zeszłej niedzieli :roll:


:lol: A umiesz Ty Kibic czytać??? Wiesz co znaczy napisanie 23 marca (kiedy zostały podane pytania): "do następnej niedzieli"??? Czy nie bardzo...? Uważasz, że trzy dni na odpowiedz to było wtedy wystarczająco czasu? Jutro w takim razie dam Ci godzinę ;) ;)

ODPOWIEDZI MOŻNA PODAWAĆ DO JUTRA - do godziny 15!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
qiero
Kadet
Posty: 1961
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: qiero » 03 kwietnia 2006, 16:55

Seba, do kiedy odpowidamy na nowe pytania? I czy będą jeszcze jakies, bo nie wiem, czy juz wysyłac odpowiedzi?
ULUBIEŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO, LECZ PÓŹNIEJ ŻYJĄ WIECZNIE W ICH TOWARZYSTWIE

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 03 kwietnia 2006, 17:03

Myślę, że to chyba wszystko na ten tydzień - odpowiadać można oczywiście do niedzieli - NAJBLIŻSZEJ ;))))) Pytania tym razem są raczej proste, więc myślę, że każdy Forumowicz powinien sobie poradzić.. przynajmniej z niektórymi...

ZAPRASZAM - http://kosz.webd.pl/kkforum/viewtopic.php?t=4308
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości