Rozmowy na temat kkforum

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Rozmowy na temat kkforum

Postautor: simon » 12 grudnia 2006, 01:17

dalsza część dyskusji:

Ps. Don - naprawdę obchodzi Cię takie "babskie" granie w kosza?
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2006, 14:10 przez simon, łącznie zmieniany 1 raz.

Wojtek
Żak
Posty: 234
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 17:17
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Wojtek » 12 grudnia 2006, 13:16

Żeby nie kończyć i nie przedłużać proponują rozwiązanie konsensualne i prosze o wypowiedzenie się forumowiczów!

Powstała dość nerwowa i napięta sytuacja, która nie sprzyja rozwojowi forum, a na tym nam powinno najbardziej zależać. Proponuję aby w dziale kibice zakładac do każdego meczu temat odnośnie spraw związanych z kibicowaniem! do tego jeżeli ktoś w aktualnościach napisze o meczu i doda 2-3 zdania o kibicach aby to nie było przenoszone!
Pozdrawiam!

MuFa
Żak
Posty: 431
Rejestracja: 16 listopada 2004, 23:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: MuFa » 12 grudnia 2006, 13:19

dolaczam sie do propozycji Wojtka, zeby nie wycinac pojedynczych zdan czy nawet krotkiej wypowiedzi na temat kibicow, jesli juz ktos napomknie cokolwiek w temacie o kibicach w aktualnosciach, niech to zostanie a bardziej obszerna relacje umiesci w dziale kibice. bez napinek Panowie i Panie :lol:

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 12 grudnia 2006, 13:21

To właśnie aktualnie jest dyskutowane w "Kibicach". Mam takie zdanie, że zakładane wątki oddzielne w kibicach nie muszą być obligatoryjnie do wszystkich meczów - tylko do tych którzy kibice chcą sobie coś takiego zrobić. Chcecie? - ja nie widzę problemu - wręcz przeciwnie, dla mnie ok.

Nie będę jednak zakładał osobnego wątku na mecz np. SMS-ŁKS bo nie ma sensu...

A co do 2-3 zdań o kibicach w aktualnościach - prawie zawsze tak było, aż doszło do przegięć. opowieści o zemstach na ochronie itd... Ja się z Wami w tej sprawie solidaryzuje - ale to nie znaczy, że mamy o tym pisać w aktualnościach. Doszło do przegięć, avanti wisiała na włosku - dlatego teraz musi się wszystko uspokoić aby o czymkolwiek takim pomyśleć. Nie widzę jednak problemu by znów tak było.

{Mikro
Amator
Posty: 113
Rejestracja: 08 grudnia 2005, 17:06

Postautor: {Mikro » 12 grudnia 2006, 13:40

mam taka propozycje moze w dziale aktualnosci piszmy o meczach tylko i zostawmy link do napisanego wczesniej w dziale kibice komentarzu na ten temat i tylko ci co beda chcieli przeczytac to co akurat myslimy na ten temat wejda tam a ci co nie beda chcieli to sobie poprostu tam nie wejda moze to bedzie troche klopotliwe dla autorow ale wiekszosci bedzie lepiej z tego co mozna tu przeczytac pozdrawiam kibicow basketu :D

Awatar użytkownika
Zbych
Żak
Posty: 231
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:27
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: Zbych » 12 grudnia 2006, 13:43

simon pisze:Mam takie zdanie, że zakładane wątki oddzielne w kibicach nie muszą być obligatoryjnie do wszystkich meczów - tylko do tych którzy kibice chcą sobie coś takiego zrobić. Chcecie? - ja nie widzę problemu - wręcz przeciwnie, dla mnie ok.

Mam nadzieję nie nappotkać jednak sytuacji jak nt. meczu CCC-Odra gdzie tzw. "dalsza część dyskusji" została przeniesiona do "globalnego śmietnika" pod nazwą "11 kolejka". To przeczy Twoim dotychczasowym argumentom, że tematy kibicowskie zostają przenoszone żeby było łatwiej coś znaleźć. Tam nic nie jest łatwe do znalezienia :!: "

I proszę niektórych moderatorów o nie wrzucanie wszystkich kibiców do jednego worka. Nie mam nic wspólnego z pieniactwem i wypraszam sobie takie zarzuty. Wręcz przeciwnie, w temacie dot. meczu nikt nie odpowiedział mi merytorycznie wyczerpująco na to co napisałem.

Pozdrawiam.
"Bo w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym" - Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Zbych
Żak
Posty: 231
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:27
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: Zbych » 12 grudnia 2006, 13:47

{Mikro pisze:mam taka propozycje moze w dziale aktualnosci piszmy o meczach tylko i zostawmy link do napisanego wczesniej w dziale kibice komentarzu na ten temat i tylko ci co beda chcieli przeczytac to co akurat myslimy na ten temat wejda tam a ci co nie beda chcieli to sobie poprostu tam nie wejda moze to bedzie troche klopotliwe dla autorow ale wiekszosci bedzie lepiej z tego co mozna tu przeczytac pozdrawiam kibicow basketu :D

Masz moje poparcie, pod warunkiem, że moderatorzy nie będa przenosić tego do ogólnego wątku pt. "XX kolejka" jak to miało miejsce przy kolejce nr 11. Pierwszy piszący o kibicowaniu może otwierać temat w dziale kibice i tam mógłby on być kontynuowany. Prosta droga i nie w sprzeczności z 'regulaminem'...chyba...
"Bo w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym" - Oscar Wilde

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 12 grudnia 2006, 13:56

Zdecydowanie zatem popieram - wątki w Kibicach niech zakładają oczywiście zainteresowane strony (link można zawsze dokleić gdzie potrzeba - w każdej chwili) - a moderatorzy będą zakładać jeden, wspólny wątek dotyczący kolejki.
Oczywiśćie jakieś głosy "za" czy "przeciw" są mile widziane...

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 12 grudnia 2006, 14:14

Moim zdaniem w aktualnościach nie powinno się pisać o kibicach, bo zaraz ktoś inny cytuje i komentuje zacytowany tekst dalej w aktualnosciach na temat kibiców( sam się na tym przyłapałem ) Tak więc jeśli ktoś napisze w aktualnościach o kibicach to jak najszybciej przenoscić tekst(jak dotychczas), aby, dyskusja nie potrzebnie się nawiązywała w nieodpowiednim dziale.

Awatar użytkownika
YorkieBoy
Nowy na forum
Posty: 76
Rejestracja: 11 marca 2006, 11:45
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: YorkieBoy » 12 grudnia 2006, 20:48

Ja powiem tylko tyle! pamietam czasy na forum gdzie po kazdym meczu (kolejce) do kazdego postu bylo po kilkanascie stron...a teraz max 4! Jakos wtedy nikomu nie przeszkadzalo pisanie w jednym poscie wszystkich aspektow meczu! i bylo ok a o frekwencji na forum nawet nie wspomne! Rozumiem ze czasu sie zmieniaja i chcecie udoskonalac forum ale nie wszytkie zmiany sa lux! Pomyslcie nad tym! jaka teraz jest frekwencja :?:
pozdro
Ch>W>D>P śmierc kłurwom i frajerkom i cenzurze !!!

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 12 grudnia 2006, 20:54

gdyby tak zsumowac liczbe stron z dzialow Aktualnosci i Kibice dot. danego meczu to wychodzi na jedno.
a z frekwencją chyba nie jest źle.zresztą ważna jest jakość a nie ilość :twisted:
a Ty chyba nie bardzo wiesz jak bylo kiedyś, bo na forum jesteś niespelna rok.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2006, 21:59 przez ann, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 12 grudnia 2006, 21:49

ann pisze:gdyby tak zsumowac liczbe stron z dzialow Aktualnosci i Kibice dot. danego meczu to wychodzi na jedno.
a z frekwencją chyba nie jest źle.zresztą ważna jest jakość a nie ilość :twisted:

To samo chciałem powiedzieć, a co do ilości to w pazdzierniku w jedym czasie było 127 użytkowników, ostatnio widziałem 70, wieć widać, że ludzie czytają forum...

Gość

Postautor: Gość » 13 grudnia 2006, 15:41

gdyby tak zsumowac liczbe stron z dzialow Aktualnosci i Kibice dot. danego meczu to wychodzi na jedno.
a z frekwencją chyba nie jest źle.zresztą ważna jest jakość a nie ilość
a Ty chyba nie bardzo wiesz jak bylo kiedyś, bo na forum jesteś niespelna rok.


dla twojej wiadomosci to na forum jestem dobrych kilka lat tylko ze kilka razy zmienialem nick :twisted: uzyj wyobrazni!

Awatar użytkownika
YorkieBoy
Nowy na forum
Posty: 76
Rejestracja: 11 marca 2006, 11:45
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: YorkieBoy » 13 grudnia 2006, 15:42

to na gorze to moje
Ch>W>D>P śmierc kłurwom i frajerkom i cenzurze !!!


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości