Informacje

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jack Napier
Amator
Posty: 195
Rejestracja: 14 listopada 2009, 20:18
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Informacje

Postautor: Jack Napier » 22 lutego 2010, 11:11

Jezeli moglbym cos zasugerowac to proponuje aby nie ujawniac dzis ile dana kandydatka otrzymala glosow. Lepiej uzytkownikowm niczego nie sugerowac przed druga tura wyborow i zwyczajnie podac, ktore dziewczyny trafily do finalu (bez liczby glosow, nawet w %). Moze jeszcze nastapic jakis efekt np. "pogoni" dzieki ktoremu Kaczynski wygral ostatnie wybory prezydenckie. Lepiej jeszcze utrzymac pewne rzeczy w tajemnicy :) Ustalenie kolejnosci takze moze byc nieco inaczej zorganizowane. Mysle, ze dobrym i ciekawym rozwiazaniem bedzie nie podawac koncowki tzn. jezeli mamy np. 16 kandydatek to powinno sie podac 10 miejsce .. 9 .. 8 .. 7 .. az do pierwszej dwojki tak aby niemozliwe bylo ustalenie, ktora z dziewczyn dostala najmniej glosow. Na koniec - juz po ogloszeniu wynikow (i jezeli naprawde jest to konieczne) mozna podac ile procentowo glosow otrzymaly poszczegolne dziewczyny liczac glosy jedynie pierwszej dziesiatki. Mam nadzieje, ze w miare jasno wytlumaczylem o co mi chodzi. Mozna pytac jak cos :)

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Re: Informacje

Postautor: Marek1990 » 22 lutego 2010, 12:55

Wg mnie dobry pomysł. szczególnie z tym "od 10 w dół", bo która z dziewczyn byłaby zadowolona z ostatniego miejsca... Pzdr. :)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Informacje

Postautor: Kuba » 22 lutego 2010, 14:43

odnośnie pierwszej "dwójki" już jakiś czas temu została zaakceptowana przez grono prowadzących formuła, co by nie ujawniać która wygrała i jaką różnicą punktów ;-)

odnośnie wyników <10 - trafna propozycja, również rozważana od dłuższego czasu wśród prowadzących. chyba coś z tego będzie 8)


zapraszam rpzed monitory o 18. moim zdaniem - są pewne niespodzianki... 8)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Informacje

Postautor: simon » 03 września 2010, 19:25

Nowym moderatorem działu aktualności od dziś został rzymi - serdeczne gratulacje i gorące życzenia cierpliwości oraz jak najwięcej satysfakcji z trudnego "kawałka chleba" jakim jest moderowanie tego forum.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Informacje

Postautor: Kuba » 21 listopada 2010, 17:39

w porozumieniu z Viallosem uczynilem pewien krok w stronę popularyzacji naszego KKForum. coraz większą popularnością cieszą się portale społecznościowe - facebook itp. zapraszam wszystkich

http://www.facebook.com/pages/Forum-Kos ... 1089992845

im więcej "lubiących to" tym większa szansa na potencjalnych nowych użytkowników ;) a i przyda się poznać między nami, bo co by nie mowić - jesteśmy społecznością już stosunkowo zżytą 8)

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Informacje

Postautor: gulchynsky » 21 listopada 2010, 18:14

Jak dla mnie bardzo fajny pomysł. Ciekawe, ile osób "Lubiących to" uda się zidentyfikować z forum :)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Informacje

Postautor: Kuba » 21 listopada 2010, 18:22

nie tylko o forumowiczach myślałem. może uda się też zachęcić koszykarki, by nas polubiły, bo wiadomą rzeczą jest, że czytają nasze wypociny ;) ale tez pismacy, czy wylacznie czytelnicy KKF... zobaczymy, czy inicjatywa się przyjmie ...

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Informacje

Postautor: rzymi » 22 listopada 2010, 12:53

Lubię to! Świetny pomysł 8)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Informacje

Postautor: simon » 18 marca 2011, 14:42

Pewnie zwróciliście uwagę na pewne zmiany na forum - jeśli nie to ja ją teraz zwracam:

rzymi został moderatorem podforum "kibice"

ann natomiast została moderatorem globalnym kkforum

podstało nowe podforum - EUROBASKET wraz z nowymi moderatorami

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Informacje

Postautor: simon » 27 grudnia 2011, 21:06

kolejne zmiany na forum:

moderatorem globalnym został Kuba, elen i rzymi

nowym administratorem forum została ann

podforum "ME w Polsce" zostało przeniesione do "europa-świat"

zmianie uległ system rejestracji nowych - teraz kandydatury przy rejestracji musi zatwierdzić administrator, oraz od 0 do 100 postów "nowi" będą w specjalniej grupie (dodatkowo oznaczonej) poddawani "szczegółowemu nadzorowi"

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Informacje

Postautor: Shavo » 26 lutego 2012, 16:56

Czy będą w tym sezonie organizowane "Miss Basket" i "Forumowe Oskary" ?
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Informacje

Postautor: Greebo » 26 lutego 2012, 19:56

Forumowe Oskary tak, po sezonie oczywiście.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Informacje

Postautor: rzymi » 27 lutego 2012, 18:53

Miss Basket - możliwe.. Wszystko okaże się w tym tygodniu.
ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Informacje

Postautor: rzymi » 08 marca 2012, 23:40

Przepraszam, zapomniałem o tym :evil: Otóż mój pomysł jest taki, że aby podtrzymać tradycję, zorganizujemy konkurs ale na zasadzie Miss Basket 2011/12 czyli wybór spośród koszykarek grających w klubach w tym sezonie gdyż na samo 2011 już za późno. I wtedy na koniec sezonu wręczymy nagrodę. Potrzebuję jednej osoby do pomocy - najlepiej pilnowania zgodności kampanii i tematów z Regulaminem. Resztą zajmę się ja. Jest ktoś chętny do pomocy?


edit: powstał oddzielny temat viewtopic.php?f=2&t=11125. Mario już zadeklarował, że pozostaje w Radzie Nadzorczej konkursu; czekamy jeszcze na taki sam news od Elena :) Także nie potrzeba już nikogo do pomocy :) Tylko do zabawy!
ObrazekObrazek

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Informacje

Postautor: Gość-1147 » 25 marca 2012, 09:52

.
Czy można prosić o zmianę forumowego czasu - na serwerze Forum - na czas letni?
.


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości