Informacje

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Informacje

Postautor: Kuba » 25 marca 2012, 12:56

możesz to zmienić sobie sam w swoim profilu forumowym.

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Informacje

Postautor: Gość-1147 » 25 marca 2012, 14:24

.
Wiem o tym, że mogę ustawić "swój" (dowolny) czas w moim profilu.

Jednak chodzi mi o to, że loguję się na Forum tylko wtedy, gdy mam coś do napisania, natomiast zazwyczaj czytam Forum jako niezalogowany (myślę, że nie tylko ja tak robię).

W sytuacji jaką mamy teraz na serwerze Forum, widzimy nieprawdziwe godziny wysłania postów na Forum (t.j. widzimy godziny wg czasu zimowego), co powoduje, że trudniej jest ustalić następstwo zdarzeń (np. co było wcześniej? artykuł/informacja na jakimś portalu, czy post na ten temat na Forum).

Maxxer
Nowy na forum
Posty: 63
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 17:38

Re: Informacje

Postautor: Maxxer » 02 lipca 2012, 19:19

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj.

Czy administratorzy przyjmują w ogóle nowych userów? Jak to forum ma się rozwijać, skoro nowi użytkownicy są aktywowani ręcznie, przez administratora, a ja takiej łaski nie doświadczyłem przez miesiąc. Pisałem oczywiście na admin@kkforum.pl. Bez skutku.
W końcu, po miesiącu, zacząłem pisać do zwykłych użytkowników, których mail znalazłem w sieci. Jeden z nich mi pomógł i przekazał sprawę dalej.
Jak to forum ma się rozwijać, skoro nie można do niego dołączyć?

Maxxer
Nowy na forum
Posty: 63
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 17:38

Re: Informacje

Postautor: Maxxer » 03 lipca 2012, 14:16

Czy posty wszystkich użytkowników na forum są akceptowane ręcznie przez modów, czy tylko posty nowych userów?

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: Informacje

Postautor: danpe_ » 09 listopada 2012, 22:29

Żeby nie zakładać nowych wątków chciałbym napisać tutaj.
Chcę odpisać jednemu z użytkowników na prv.

Wyskakuje mi komunikat:
"Przepraszamy, ale nie jesteś autoryzowany do użycia tej właściwości. Prawdopodobnie musisz się zarejestrować lub więcej udzielać, aby móc skorzystać z tej właściwości."


W regulaminie nie znalazłem jakiejkolwiek informacji na ten temat, ile się trzeba udzialać, aby móc korzystać z prv?

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Informacje

Postautor: rzymi » 09 listopada 2012, 23:21

Maxxer pisze:Czy posty wszystkich użytkowników na forum są akceptowane ręcznie przez modów, czy tylko posty nowych userów?



Tylko posty nowych userów, których nick oznaczony jest kolorem żółtym.

Co do reszty - nowych użytkowników mogą akceptować tylko administratorzy (kolor czerwony). Kolor żółty czyli "nowy na forum" obowiązuje do 100 postów. Co do problemu z wysłaniem prywatnej wiadomości to nie wiem...
ObrazekObrazek

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: Informacje

Postautor: danpe_ » 10 listopada 2012, 10:55

rzymi pisze:
Co do reszty - nowych użytkowników mogą akceptować tylko administratorzy (kolor czerwony). Kolor żółty czyli "nowy na forum" obowiązuje do 100 postów.


Mało szczęśliwe rozwiązanie. Są fora, na które zaglądam od ok 8 lat a napisałem może 20, a może 30 postów.


Dziękuję za wiadomości na prv od osób z forum dotyczące cenzury i działań niektórych środowisk kibicowskich na koszu. Ktoś jednak zauważył zniknięcie mego posta po którym według pewnej osoby z tego forum cytuję: nie mam się po co na Wiśle pokazywać.
Szkoda, że nie chce publicznie podjąć dyskusji i wybronić swoich działań.

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Informacje

Postautor: rzymi » 10 listopada 2012, 19:36

To nie żadne "widzimisię" administratorów czy moderatorów - wszystko spowodowane było falą spamu, która przed wprowadzeniem zmian skutecznie zalewała nasze forum. Wszelkie zmiany mają być "na lepsze". Niestety, trzeba się dostosować a ominąć taki "żółty" stan można poprzez udzielanie się i uczestniczenie w życiu forum - a przecież o to w tym wszystkim chodzi.

pozdrawiam

ps. to tylko mój punkt widzenia, wypowiadam się sam za siebie a nie w imieniu wszystkich osób zarządzających i nadzorujących forum.
ObrazekObrazek

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: Informacje

Postautor: danpe_ » 10 listopada 2012, 21:54

Ja się domyślam, że o spam mogło chodzić.
Nadal nikt nie wie o co chodzi z blokadą wysyłania prv?

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Informacje

Postautor: rzymi » 11 listopada 2012, 14:48

W tym niestety nie umiem Ci pomóc ale zwrócę się do osób, które mogą coś na ten temat wiedzieć i w razie czego na pewno dostaniesz info jak poradzić sobie z tym problemem.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: Informacje

Postautor: simon » 27 listopada 2012, 00:22

blokada wysyłania prv dla "nowych" została zdjęta

zmieniłem też kolor "nowych" bo dotychczasowy żółty był chyba za zółty...

Maxxer
Nowy na forum
Posty: 63
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 17:38

Re: Informacje

Postautor: Maxxer » 07 lutego 2013, 17:33

Ja dalej w tej samej sprawie. To forum jest dla kibiców niszowego sportu. W całym kraju jest może kilkaset osób, dla których jest przeznaczone.
A administracja forum odstrasza każdego nowego usera absurdalną i niespotykaną polityką ręcznej akceptacji postów. No i najlepsze - potem jeden mod z drugim piszą co źle robi PLKK/PZKosz i jak marnuje potencjał ligi. Może należałoby zacząć od siebie?

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Informacje

Postautor: rzymi » 15 lutego 2013, 15:41

Słucham, jakie są Twoje propozycje uzdrowienia i ulepszenia forum?
ObrazekObrazek

Maxxer
Nowy na forum
Posty: 63
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 17:38

Re: Informacje

Postautor: Maxxer » 27 marca 2013, 11:27

Tak jak napisałem - po pierwsze rezygnacja z niespotykanego na poważnych forach modelu ręcznego akceptacji postów osób spoza kręgu wzajemnej adoracji. To blokuje dyskusję i zniechęca każdego nowego, kto chciałby tu pisać.
A że ze względu na tematykę forum, jego grupa docelowa to kilkaset osób, to udziela się kilkadziesiąt. I przez politykę administracji nigdy nie będzie pisać więcej.

Maxxer
Nowy na forum
Posty: 63
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 17:38

Re: Informacje

Postautor: Maxxer » 17 kwietnia 2013, 16:04

To nowy rekord? Post napisany 27 marca został zaakceptowany 17 kwietnia :lol:


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości