Problemy z forum

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: przemoe » 23 listopada 2007, 12:06

Ubaw po pachy normalnie :)
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 23 listopada 2007, 14:07

Barwy i tradycja to rzecz swieta wiec po co zmieniac :wink:
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 23 listopada 2007, 14:24

Marco pisze:Barwy i tradycja to rzecz swieta wiec po co zmieniac :wink:

ooooo - ta akurat teza jak sądzę jest dla niektórych dyskusyjna... :wink: :lol: - a poważnie - "nie forma a treść..." - tak, nie ma możliwość w tej chwili wyboru profilu wyświetlania forum.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: przemoe » 23 listopada 2007, 15:40

No cóż, szkoda. Ale funkcja jest jak widać kiepsko dopracowana, bo rozpoznała tylko jeden kolor z trzech i to w dodatku w niewłaściwym odcieniu.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 23 listopada 2007, 17:10

Z szablonami wyglądu problem jest taki, że (była o tym mowa swego czasu - podczas tych zmian) - do oryginalnego phpbb zostało dodanych dużo modów, a żeby dopasować całość do różnych szablonów, trzeba byłoby to ręcznie przerabiać, a na to potrzeba poświęcić niezerową ilość czasu ;) dlategóż więc mamy tylko domyślnego niebieskiego template'a.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 23 listopada 2007, 19:03

przemoe pisze:No cóż, szkoda. Ale funkcja jest jak widać kiepsko dopracowana, bo rozpoznała tylko jeden kolor z trzech i to w dodatku w niewłaściwym odcieniu.


Dziękujemy za cenną uwagę. Postaram się w przyszłości bardziej czerpać wzory z najlepszych ;)

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: Problemy z forum

Postautor: sebus 80 » 04 listopada 2012, 17:13

CZEKANIE PÓŁ DNIA NA AKCEPTACJE POSTA TO CHYBA PRZEGIĘCIE?
sebus 80

Awatar użytkownika
nowy użytkownik
Nowy na forum
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2015, 18:20
Lokalizacja: Trolluń

Re: Problemy z forum

Postautor: nowy użytkownik » 18 września 2015, 21:04

Skończyła mi się cierpliwość.... Nie dość, że robisz bałagan w dziale wymian, siejesz ferment, to jeszcze kierujesz oszczerstwa pod adresem ludzi odpowiedzialnych w mniejszym lub większym stopniu za forum i tu cytat: "Szkoda że tak niepoważni ludzie zajmują się moderowaniem wydawało by się poważnego forum"

Rozumiem że za oszczerstwo traktujesz określenie "poważne forum". W takim razie sorry, źle sie wyraziłem :oops:
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do draftu i innych kwestii na przyszłość wymieniaj wiadomości na privie, a nie rób tutaj "show".

W żadnym wypadku. Bede pisał publicznie, bo uważam że inni uczestnicy też maja prawo wypowiedzieć sie w kwestiach gry, bo to chyba dla nich jest robiona?
Jestem z Trollunia... to widać! ;). Jestem z Trollunia... to słychać! :) Jestem z Trollunia... to widać, słychać i czuć! :D

Awatar użytkownika
nowy użytkownik
Nowy na forum
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2015, 18:20
Lokalizacja: Trolluń

Re: Problemy z forum

Postautor: nowy użytkownik » 19 września 2015, 10:10

krysti pisze:1. W razie ewentualnych problemów z pamięcią, wstawiam tutaj cytat Twoich słów:

"Szkoda że tak niepoważni ludzie zajmują się moderowaniem wydawało by się poważnego forum"

M.in. ja oraz inne osoby też zajmują się moderowaniem forum, więc tym stwierdzeniem atakujesz wszystkie osoby odpowiedzialne za forum...

Stare, mądre polskie przysłowie mówi "uderz w stół, a nożyce się odezwą" 8)
krysti pisze:2. A czy Pani Premier wysłała do Ciebie bezpośrednio list np z pytaniem, czy jesteś za przyjęciem emigrantów/uchodźców?

Nie, Pani Premier nie wysłała do mnie PW (bo list mozna tak traktować), dlatego wcześniej właśnie rozmowe prowadziłem w temacie by obywatele (uczestnicy) wiedzieli o co chodzi, a nie jak sugerowałeś na PW by później oznajmić obywatelom co następuje (tak jak to robi w grze oszust z Krakowa) 8)
W końcu Polska powinna być państwem obywateli, państwem Polaków, a nie odwrotnie...

I gra powinna tez byc dla uczestników, a nie dla organizatora, bo to tak jakby pani premier oznajmiła że to ona została wybrana do rządzenia tym krajem i ona przyjmie 10 mln. uchodźców, a Wy Polacy martwcie sie o swoje stanowiska pracy bo skoro oni zgodzą sie pracować za 1000 zł miesiecznie, to wy też możecie :P
Jestem z Trollunia... to widać! ;). Jestem z Trollunia... to słychać! :) Jestem z Trollunia... to widać, słychać i czuć! :D


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości