SMS NEWS

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

SMS NEWS

Postautor: Viallos » 14 października 2004, 09:35

Mam propozycję wymiany wynikami meczy po kazdej kwarcie wśród stałych użytkowników kkforum. Myślę że warto byłoby przesyłać info do jednej "dyżurującej" powiedzmy osoby (mającej dostęp do neta) która publikowałaby informacje na forum lub portalu. SMSy to chyba najprostszy i najtańszy sposób. Co wy na to?

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 14 października 2004, 09:54

Jak już Ostrovia przystąpi do rozgrywek (mam nadzieję, jestem pewien :D ) to raczej mecze z naszej hali na stronce bedziemy transmitować a więc nie będzie problemu. Pozdrawiam!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: SMS NEWS

Postautor: Kuba » 14 października 2004, 11:06

Viallos pisze:Mam propozycję wymiany wynikami meczy po kazdej kwarcie wśród stałych użytkowników kkforum. Myślę że warto byłoby przesyłać info do jednej "dyżurującej" powiedzmy osoby (mającej dostęp do neta) która publikowałaby informacje na forum lub portalu. SMSy to chyba najprostszy i najtańszy sposób. Co wy na to?

Ten pomysł juz kiedyś był poruszony i jestem jak najbardziej "za".
Wstępnie deklaruje także pomoc jeżeli chodzi o wyniki z naszej hali ;-)

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 14 października 2004, 12:02

Bardzo dobry pomysł! Ja, jako kibic bez rozgrywek... ;) ... mogę zadeklarować w miarę możliwości pomoc w rozsyłaniu pózniej chętnym wyników z innych hal. Oczywiście również umieszczanie tych informacji na Forum.
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 05 stycznia 2005, 15:01

Jestem jak najbardziej na tak! Pomysł jest bardzo dobry i w praktyce jest to chyba najszybsza forma przekazu info z hal gdzie rozgrywane są spotkania. Od nas z Poznania to pewnie Mytek będzie przekazywał informacje na bierząco ale to on musi się osobiście zadeklarować :)

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 05 stycznia 2005, 15:05

Nie no, znowu zabłysłeś :lol: :lol: :lol: . Temat istnieje już ładnych parę miesięcy i dopiero go zauważyłeś???? Gratulacje! :lol:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 11 stycznia 2005, 16:45

Tak sobie myślałem, że dobrą opcją na weekendy była promocja sieci Idea - Darmowe Weekendy. Wówczas można praktycznie przeprowadzić telefoniczną relację live za free, a nie bawić się w pisanie smsków.
..you got to lose, to know how to win..

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 11 stycznia 2005, 16:49

MARIO pisze:Tak sobie myślałem, że dobrą opcją na weekendy była promocja sieci Idea - Darmowe Weekendy. Wówczas można praktycznie przeprowadzić telefoniczną relację live za free, a nie bawić się w pisanie smsków.

Tylko ze owa promocja obowiązuje chyba tylko do czerwca 2005, a podpisując umowę z Ideą trzeba to zrobić na minimum dwa lata. wiec nie wiem czy sie opłaca...

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 11 stycznia 2005, 16:55

Wspólnymy siłami gdyby Viallos, bądź kto inny zgodził się popilotować tą sprawę to można by coś takiego zrobić. Nawet kkforum.pl miała by swój telefon firmowy

Awatar użytkownika
pietroc
Kadet
Posty: 1222
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 08:45
Lokalizacja: Rodowity Łodzianin
Kontaktowanie:

Postautor: pietroc » 11 stycznia 2005, 17:26

w niektorych sieciach (np. Idea Pop) jest jednosekundowe naliczanie. Przy tym mozna naprawde tanio rozmawiac. Swego czasu robilismy relacje live z meczu koszykarzy i laczylismy sie niemal co 1-2 minutki a cala relacja wyniosla nas moze z 10 zlotych. Tak wiec przy zwyklej relacji jaka jest tu na forum, bylyby to wrecz grosze.


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości