Porzadki

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Porzadki

Postautor: Viallos » 20 lipca 2007, 14:00

Poprzenosilem tematy z aktualnosci

Wideobasket -> Forum Foto...
Fantasy PLKK -> Fantasy
PLKK Manager -> Hyde Park

Poodklejalem tez kilka innych starych ogloszen itp.

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 09 listopada 2007, 11:53

.
Proponuję przesunąć Utex ROW Rybnik oraz Muks Poznań z kategorii "Inne kluby" do kategorii "Fora klubowe", po to by te fora znalazły się w jednej grupie z pozostałymi zespołami Ekstraklasy.
.

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 09 listopada 2007, 15:11

dziękuję za propozycję - miło że pojawiają się kibice tych klubów - uideą for klubowych jednak nie jest gromadzenie ekstraklasowców razem - tylko otwierania for aktywnych.

MUKA ma 6 a ROW 11 wpisów w jednym wątku ogółem - czy mam zrezygnować ze Zgorzelca (676) Olimpii Poznań (1862), Włókniarza Pabianice (7130) czy Ostrovii (214) - kosztem właśnie tych dwóch?

Proponuję rozkręcajcie ruch kibicowski i dyskusję w wątkach - a napewno w przyszłości pojawią się odpowiednie podfora.


pozdrawiam

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 09 listopada 2007, 22:11

.

Te argumenty mnie przekonują.
Rzeczywiście, jak na razie jest mało wpisów. Nie pomyślałem od tej strony.

Pozdrowienia
.

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 12 stycznia 2008, 08:15

.
Po przemyśleniu, ponownie proponuję przesunąć Utex Row Rybnik oraz MUKS Poznań z kategorii "Inne kluby" do kategorii "Fora klubowe".
Myślę, że jednym z powodów (jeżeli nie głównym) małej aktywności na tych 2 forach jest to, że znajdują się one w kategorii "Inne kluby", a tam z natury rzeczy zagląda się rzadko. Wiem to z autopsji. Z tym jest trochę tak, jak z towarem na półkach w sklepie. Położony na wysokości oczu klienta, zwraca na siebie uwagę i jest częściej kupowany, a położony na samym dole lub bardzo wysoko, ma dużo mniejsze szanse. Przypuszczam, że gdyby te kluby były od początku sezonu 2007 / 2008 w kategorii głównej Forum, byłoby tam o wiele więcej wpisów.

Ponadto, proszę zwrócić uwagę na to, że w kategorii głównej też są fora, na których od kilku miesięcy nie ma wpisów.

I jeszcze jeden argument. Utex Row Rybnik oraz MUKS Poznań są beniaminkami i grają rewelacyjnie, więc dajmy im szansę zaistnieć również na Forum PLKK.

A może na razie na próbę - do końca II rundy rozgrywek.
.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 12 stycznia 2008, 09:24

Ale problem jest tego typu, że (ja przynajmniej) nie zaobserwowałem jakiejś wzmożonej aktyzności kibiców MUKSu i Rybnika. Nie widzę ich na forum. Po co więc otwierać forum, jeśli nie widać takowego zapotrzebowania? To tak, jakby otworzyć warzywniak we wsi, gdzie każdy ma swój ogródek ;-) (tak apropo Twojego porównania do sklepu ;) )

Ale decyzja oczywiście należy do adminów.

pozdrawiam :)

ps - myślę natomiast, że możnaby rozważyc ewentualne usunięcie forów Ostrovii i Osy Zgorzelec, na których faktycznie praktycznie nic sie nie dzieje


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości